fbpx

Premia 140 zł za założenie dwóch lokat
w Toyota banku w ramach promocji Super Duet!

300x250 (2)Toyota Bank po raz kolejny premiuje klientów, którzy zdecydują się powierzyć bankowi swoje oszczędności. Tym razem premia może sięgnąć aż 140 zł. To zdecydowanie najlepsza oferta depozytu na rynku. Jeżeli macie wolne kilka tysięcy złotych i zastanawiacie się jak je zyskownie zainwestować bez ryzyka – koniecznie musicie zapoznać się z tym artykułem.

 

Aby skorzystać z akcji promocyjnej i otrzymać 140 zł premii gwarantowanej, należy spełnić łącznie warunki określone w regulaminie akcji, m.in.:

• Zarejestrować się w akcji do 11 czerwca 2015 roku klikając w link
Toyota bank – Super duet

PS – na stronie głównej banku nie znajdziecie tej promocji. Możecie z niej skorzystać poprzez dedykowany link. Coraz więcej tego typu akcji promowanych jest poprzez blogi, gdyż pozwala to w łatwiejszy sposób dotrzeć do zainteresowanych osób.

• Wypełnić wniosek otrzymany na maila i otworzyć Konto Jedyne w Toyota Banku.
Wypełniając wniosek nie musicie wyrażać zgód na działania marketingowe. Wystarczy tylko zaakceptować regulamin. Szczegóły konta znajdziecie na końcu wpisu. Po złożeniu wniosku, w ciągu dwóch dni skontaktuje się z Wami konsultant celem potwierdzenia danych oraz umówienia wizyty kuriera, który dostarczy Wam dokumenty,

• W terminie do 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dacie uruchomienia Konta Jedynego powinniście założyć (za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej) minimum jedną lokatę Plan Depozytowy na 80 dni. Kwota minimalna jednej lokaty to 3000 zł, zaś maksymalna 7000 zł. Musicie to zrobić nie później niż do 10 lipca 2015 roku. Oprocentowanie lokaty w skali roku to 3,25%. Możecie założyć do 7 takich lokat, każda na kwotę 3000 – 7000 zł

• Następnie w terminie do 30 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dacie uruchomienia Planu Depozytowego na 80 dni załóżcie lokatę Depozyt Plus (kwota minimalna jednej lokaty to 5000 zł). Oprocentowanie w tym przypadku to 2,6%, zaś okres lokaty 6 miesięcy.
(do 50 tys. zł).

• Ostatecznymi warunkami otrzymania premii są:

  • utrzymanie salda minimum 3000 zł na lokacie Plan Depozytowy na 80 dni przez wymagany okres 80 dni;
  • utrzymanie salda minimum 5000 zł na lokacie Depozyt Plus przez minimum pełne
    4 miesiące (licząc od dnia uruchomienia
    );
  • utrzymanie aktywnego Konta Jedynego do dnia wypłaty premii,
    czyli do dnia 31.12.2015 roku.

 

Kto może skorzystać

W promocji nie mogą brać udziału klienci banku, posiadający przed dniem 14.05.2015 roku Konto Jedyne i/lub Plan Depozytowy na 80 dni i/lub Depozyt Plus na okres 6 miesięcy. Jeżeli posiadaliście inne konto, bez problemu możecie skorzystać z promocji. Dotyczy to szczególnie osób, które korzystały z promocji „Zwrot 5% z Toyota Bank”, która jakiś czas temu była dostępna na platformie Groupon.pl.

Środki zdeponowane na lokatach w Toyota Banku są w pełni gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny

750x200

 

Ile można zyskać

Aby ukazać Wam, ile możecie zarobić dzięki tej promocji, zaprezentuję przykład. Symulacja będzie dotyczyć kwot minimalnych, a więc 3000 zł dla Planu depozytowego oraz 5000 zł dla lokaty Depozyt Plus.

Zysk z odsetek brutto:

3000 x 3,25% x 80/365 = 21,37 zł 

5000 x 2,60% x 180/365 = 64,11 zł

Zysk odsetkowy po pobraniu podatku (netto)

(21,37 + 64,11) x (100%-19%) = 69,24 zł

Łączny zysk netto:

140 + 69,24 = 209,24 zł

 

 

Konto Jedyne – warunki

W ramach Konta Jedynego możecie otrzymać zwrot za zakup paliwa wynoszący od 2 do 10%. Kwota moneyback zależy od średniego salda konta oraz oszczędności ulokowanych w banku. Ponadto aby uzyskać zwrot należy wykonać co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą o minimalnej wartości 39 zł. Miesięczny koszt karty to 0 zł. Opłata za prowadzenie konta wynosi zaś 2,49 zł. Można ją zredukować do zera, gdy wydacie kartą co najmniej 400 zł w danym miesiącu. Mogą to być tradycyjne płatności kartą lub też transakcje przez Internet. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł. Rocznie więc możecie zaoszczędzić nawet 600 zł (minus opłaty). W ramach tego konta otrzymujecie również darmowe serwisy assistance (moto & travel). Dokumenty potwierdzające założenie konta przesłane będą do Was za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

Opodatkowanie

Premia z tytułu promocji zwolniona jest z opodatkowania. Gwarantuje to zapis: „Zgodnie z brzmieniem art. 21 ust 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych premia jest wartością wolną od podatku dochodowego”.

Zamknięcie konta

Jeżeli po zakończeniu promocji zdecydujecie się zamknąć konto, możecie to dokonać poprzez wysłanie wypowiedzenia umowy na adres korespondencyjny banku. Sami tworzycie takie pismo zawierając w nim wasze podstawowe dane, numer likwidowanego rachunku oraz nr rachunku, na który ma został wypłacony osad pozostały na koncie. Jeżeli jesteście z Warszawy i okolic, możecie osobiście zanieść wypowiedzenie do siedziby banku przy ulicy Postępu 18b. Miłe panie przyjmą od Was pismo, ponadto skserują je oraz pokwitują odbiór. Dla osób bywających w słynnym „warszawskim mordorze” to wygodna i całkowicie bezpłatna opcja zamknięcia konta.

Regulamin Akcji

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów