Premia 140 zł za założenie dwóch lokat w Toyota banku w ramach promocji Super Duet edycja 3!


Screen Shot 09-10-15 at 01.19 PM

 

Świetna wiadomość dla osób, które szukają sposobu na efektywne ulokowanie wolnych środków pieniężnych. Dzisiaj (10.09.2015) wystartowała kolejna edycja promocji Super Duet w Toyota Banku. Dla przypomnienia, osoby które zdecydują się założyć dwie lokaty (jedna na 2,75%, druga na 2,35%) otrzymają ponadto 140 zł premii! Mało tego, bonus jest zwolniony z opodatkowania (jest to kwota netto) oraz przysługuje każdemu bez względu na wysokość ulokowanych środków. Jeżeli macie wolne kilka tysięcy złotych i zastanawiacie się jak je zyskownie zainwestować bez ryzyka – koniecznie musicie zapoznać się z tą propozycją. 

 

Szczegóły lokat:

 

Lokata Plan Depozytowy na 80 dni

a. waluta: PLN,
b. minimalna kwota jednej lokaty: 3000 zł,
c. maksymalna kwota jednej lokaty: 7000 zł,
d. maksymalna ilość lokat dla jednego klienta wynosi 7, na maksymalną łączną kwotę
49 000 zł (w przypadku Konta Wspólnego współposiadacze mogą posiadać jednocześnie 7 lokat)

e. okres lokaty: 80 dni,
f. oprocentowanie 2,75% ;stałe,
g. kapitalizacja odsetek: na koniec okresu lokaty
h. w przypadku zerwania lokaty przed terminem bank nie wypłaca odsetek
i. możliwość założenia lokaty tylko z kanału elektronicznego Systemu Bankowości Elektronicznej.

 

Lokata Depozyt Plus na 6 miesięcy

a. waluta: PLN,
b. minimalna kwota jednej lokaty: 5000 zł,
c. okres lokaty: 6 miesięcy,
d. oprocentowanie 2,35%; stałe,
e. kapitalizacja odsetek: na koniec okresu lokaty
f. w przypadku zerwania lokaty przed terminem Bank wypłaca 0,1 należnych odsetek
g. możliwość założenia lokaty tylko z kanału elektronicznego Systemu Bankowości Elektronicznej.

 

Aby skorzystać z akcji promocyjnej i otrzymać 140 zł premii gwarantowanej, należy spełnić łącznie warunki określone w regulaminie akcji, m.in.:

• Zarejestrować się w akcji do 30 września 2015 roku klikając w link:
Toyota bank – Super duet

PS – na stronie głównej banku nie znajdziecie tej promocji. Możecie z niej skorzystać poprzez dedykowany link. Coraz więcej tego typu akcji promowanych jest poprzez blogi, gdyż pozwala to w łatwiejszy sposób dotrzeć do zainteresowanych osób. Ponadto gwarantuje to zapis regulaminu:

Organizator zastrzega, iż wnioski o zawarcie umowy dotyczącej Konta Jedynego składane z innego źródła w Internecie, niż za pośrednictwem Serwisu, jak również wnioski złożone po 30.09.2015 r. nie będą brały udziału w Akcji.

• Wypełnić wniosek otrzymany na maila i otworzyć Konto Jedyne w Toyota Banku.

Pamiętajcie, aby wypełniając wniosek wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego banku. 

Szczegóły konta znajdziecie na końcu wpisu.

Po złożeniu wniosku, w ciągu dwóch dni skontaktuje się z Wami konsultant celem potwierdzenia danych oraz umówienia wizyty kuriera, który dostarczy Wam dokumenty. Kurier pojawi się u Was w ciągu 3 dni licząc od rozmowy z konsultantem.

• W terminie do 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dacie uruchomienia Konta Jedynego powinniście założyć (za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej) minimum jedną lokatę Plan Depozytowy na 80 dni. Kwota minimalna jednej lokaty to 3000 zł, zaś maksymalna 7000 zł. Musicie to zrobić nie później niż do 29 października 2015 roku. Oprocentowanie lokaty w skali roku to 2,75%. Możecie założyć do 7 takich lokat, każda na kwotę 3000 – 7000 zł

• Następnie w terminie do 30 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dacie uruchomienia Planu Depozytowego na 80 dni (nie później niż do 28 listopada 2015) załóżcie lokatę Depozyt Plus (kwota minimalna jednej lokaty to 5000 zł, maksymalna 50000 zł). Oprocentowanie w tym przypadku to 2,35%, zaś okres lokaty 6 miesięcy.

• Ostatecznymi warunkami otrzymania premii są:

 • utrzymanie salda minimum 3000 zł na lokacie Plan Depozytowy na 80 dni przez wymagany okres 80 dni;
 • utrzymanie salda minimum 5000 zł na lokacie Depozyt Plus przez minimum pełne
  4 miesiące (licząc od dnia uruchomienia
  );
 • utrzymanie aktywnego Konta Jedynego do dnia wypłaty premii,
  czyli do dnia 31.03.2016 roku.

 

Do 8.03.2016 roku otrzymacie maila z powiadomieniem o zakwalifikowaniu do otrzymania premii gwarantowanej. Wówczas będziecie musieli wejść w link zawarty w mailu i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (imię, nazwisko oraz numer konta do wypłaty premii). Będziecie mieć na to 10 dni (do 18 marca). Oczywiście autor bloga JakDorobić.com nie pozwoli Wam o tym zapomnieć. Opublikuję wpis przypominający o potrzebie wypełnienia danych. W tym celu zachęcam do zapisu na Newsletter.

 

Kto może skorzystać

W promocji nie mogą brać udziału klienci banku, posiadający przed dniem 10.09.2015 roku Konto Jedyne i/lub Plan Depozytowy na 80 dni i/lub Depozyt Plus na okres 6 miesięcy. Jeżeli posiadaliście inne konto (lub po prostu nigdy nie korzystaliście z usług Toyota Banku), bez problemu możecie skorzystać z promocji. Dotyczy to szczególnie osób, które korzystały z promocji „Zwrot 5% z Toyota Bank”, która jakiś czas temu była dostępna na platformie Groupon.pl.

Środki zdeponowane na lokatach w Toyota Banku są w pełni gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny

 

lokata_ToyotaBank_750x200_1

 

Ile można zyskać

Aby ukazać Wam, ile możecie zarobić dzięki tej promocji, zaprezentuję przykład. Symulacja będzie dotyczyć kwot minimalnych, a więc 3000 zł dla Planu depozytowego oraz 5000 zł dla lokaty Depozyt Plus.

Zysk z odsetek brutto:

3000 x 2,75% x 80/365 = 18,08 zł 

5000 x 2,35% x 180/365 = 57,95 zł

Zysk odsetkowy po pobraniu podatku (netto)

(18,08 + 57,95) x (100%-19%) = 61,58 zł

Łączny zysk netto:

140 + 61,58 = 201,58 zł

 

201,58 zł / 8000 zł x 2 (bo liczymy w skali roku) x 100 [%] = 5,04% netto

Tak wysoką rentowność w skali roku (bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego) gwarantuje jedynie Super Duet!

Należy jednak zauważyć, iż po 80 dniach „zwalnia się” Wam 3000 zł, które możecie zainwestować w inną lokatę. Na przykład 3-miesięczna Lokata Happy w Idea Banku na 4% da zarobić w tym czasie około 24 zł. 

 

lokata_ToyotaBank_750x200_2

 

.

Konto Jedyne – warunki

 • 0 zł / 2,50 zł za prowadzenie konta – jeśli w danym miesiącu wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 400 zł,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową;
 • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (kolejne 4,50 zł)
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 3% (min 10 zł) za wypłaty z bankomatów za granicą

W ramach Konta Jedynego możecie otrzymać zwrot za zakup paliwa wynoszący od 2 do 10%. Kwota moneyback zależy od średniego salda konta oraz oszczędności ulokowanych w banku. Ponadto aby uzyskać zwrot należy wykonać co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą o minimalnej wartości 39 zł. Miesięczny koszt karty to 0 zł. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł. Rocznie więc możecie zaoszczędzić nawet 600 zł (minus opłaty). W ramach tego konta otrzymujecie również darmowe serwisy assistance (moto & travel). Dokumenty potwierdzające założenie konta przesłane będą do Was za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

 

Opodatkowanie

Premia z tytułu promocji zwolniona jest z opodatkowania. Gwarantuje to zapis: „Zgodnie z brzmieniem art. 21 ust 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych premia jest wartością wolną od podatku dochodowego”.

 

Moja opinia na ten temat jest taka, czyli jak dorobić na promocji Super Duet

Lokaty z premią to obecnie trend na rynku depozytów w Polsce. Niskie stopy procentowe skutecznie zniechęcają do oszczędzania. Aby odwrócić ten trend banki oprócz standardowego oprocentowania dorzucają dodatkową premię, której wysokość jest niezależna od wartości lokaty. Jak im się to opłaca? Po prostu, środki te pochodzą z puli przeznaczonej na marketing. Zamiast zatrudniać celebrytów lub realizować kosztowne kampanie w telewizji, lepiej przekazać te środki… odbiorcom produktów. Za dystrybucję odpowiadają zaś blogerzy finansowi, którzy w efektywny sposób docierają do osób zainteresowanych możliwością rozsądnego ulokowania wolnych środków finansowych. Toyota Bank nieco zmodyfikowała propozycję, gdyż klienci zakładają dwie lokaty. Jedna na krótszy okres (80 dni), druga nieco dłuższy (6 miesięcy). Taka konstrukcja zapewnia, iż nie musicie zamrażać całości środków na dłuższy czas.

 

Zamknięcie konta

Jeżeli po zakończeniu promocji zdecydujecie się zamknąć konto, możecie to dokonać poprzez wysłanie wypowiedzenia umowy na adres korespondencyjny banku. Sami tworzycie takie pismo zawierając w nim wasze podstawowe dane, numer likwidowanego rachunku oraz nr rachunku, na który ma został wypłacony osad pozostały na koncie. Jeżeli jesteście z Warszawy i okolic, możecie osobiście zanieść wypowiedzenie do siedziby banku przy ulicy Postępu 18b. Miłe panie przyjmą od Was pismo, ponadto skserują je oraz pokwitują odbiór. Dla osób bywających w słynnym „warszawskim mordorze” to wygodna i całkowicie bezpłatna opcja zamknięcia konta. Więcej szczegółów znajdziecie w artykule Jak skutecznie zamknąć konto.

Regulamin promocji

Tabela Opłat i prowizji

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów