fbpx

Pożyczka Plus: darmowa pożyczka z 67 zł premii na start na okres do 30 dni dla kwoty do 3000 zł, czyli jak wycisnąć RRSO 0% i na tym zarobić!

Po świetnym debiucie promocji Net Credit, na pokładzie z napisem „pierwsza pożyczka z premią” pojawia się nowy podmiot. Tym razem platforma Pożyczka Plus oferuje 67 zł premii na start za przetestowanie pożyczki z RRSO na poziomie 0%. W tym przypadku kwota zobowiązania może sięgać aż 3000 zł na maksymalny okres 30 dni! Na plus zasługują również bardzo łatwe warunki promocji. Otóż premia wyląduje na waszym koncie w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od momentu spłaty pożyczki. Oczywiście, w przypadku terminowej spłaty nie zostaną Wam naliczone jakiekolwiek opłaty, czy też odsetki. Promocja świąteczna potrwa wyłącznie do 15 grudnia 2019 roku (promocja została skrócona) do 22 grudnia 2019 roku, zatem jedynie przez niecałe 2 tygodnie. Co prawda, limit nagród jest nieograniczony, ale warto się pospieszyć, żeby nie przegapić okazji. Ofertę Pożyczki Plus przetestowaliśmy na trzech osobach i bez problemu zostały nam udzielone darmowe pożyczki 🙂

 

Promocja zakończona! Jeśli jednak spodobał Ci się ten typ promocji, sprawdź również akcję Smart Pożyczki z 100 zł premii.

 

 

 

Uczestnictwo w promocji + co nieco na temat organizatora promocji

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, czyli osoby, które nigdy wcześniej nie zawierały umowy pożyczki z podmiotem współpracującym w ramach promocji, a jednocześnie udzielającym pożyczki – spółką TUSUMI sp. z o.o. Warto zwrócić uwagę, iż obok serwisu Pożyczka Plus, spółka ta udziela pożyczek również za pośrednictwem takich serwisów jak Niewielkapozyczka.pl oraz ratanaplus.pl. Jeśli zatem nie zaciągaliście pożyczki w żadnym z wymienionych serwisów – możecie śmiało brać udział w promocji!

 

Co do organizatora promocji, spółka Aventus Group działa na polskim rynku od 2012 roku, oferując zarówno krótkoterminowe pożyczki, jak i kredyty ratalne. Grupa działa również na innych obszarach Europy Środkowo-Wschodnie oraz Azji. W Polsce do Aventus Group należą takie marki jak: Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Rata na Plus, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka oraz Finansowe Posiłki. Na polskim rynku Aventus Group dotychczasowo pośredniczyła w udzieleniu pożyczek dla 400.000 klientów. Spółka Aventus Group sp. z o.o. zarejestrowana jest w Polsce, zaś markę Pożyczka Plus znajdziemy na liście członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

 

Dodatkowe wymogi w zakresie uczestnictwa w promocji dotyczą samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie oferta skierowana jest do osób legitymujących się numerem PESEL, w wieku od 19 do 73 lat, posiadających źródło dochodu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, pożyczkodawca będzie badał również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać. Na szczęście, Pożyczka Plus nie weryfikuje ani nie zgłasza swoich klientów do BIK-u (Biuro Informacji Kredytowej S.A., z którego korzystają głównie banki). Natomiast będziecie weryfikowani w innych biurach informacji gospodarczych, a mianowicie: Krajowy Rejestr Długów BIG, Kaczmarski Group oraz Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej CRIF. Jeśli macie jakieś niespłacone zobowiązanie, może być Wam ciężko uzyskać nową pożyczkę.

 

Jak prawidłowo złożyć wniosek w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra kilka minut. Wniosek o pożyczkę z premią dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 15 grudnia 2019 roku (promocja została skrócona) do 22 grudnia 2019 roku. Promocja jest nielimitowana! Wniosek możecie złożyć za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.

 

Po przejściu na stronę promocji od razu waszym oczom ukażą się maksymalne parametry pożyczki, uprawniające do preferencyjnych warunków (w przypadku terminowej spłaty pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji oraz odsetek), a także informacja o przysługującej premii. Maksymalne parametry darmowej pożyczki ustawione są domyślnie, dlatego nic nie musicie tutaj zmieniać, choć tak naprawdę kwota pożyczki jest dowolna. W związku z tym możecie wnioskować zarówno o 3000 zł, jak i o każdą inną kwotę z zakresu od 200 zł do 3000 zł. W takim przypadku RRSO wynosi okrągłe 0%, oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty. Jednak zgodnie z zasadą rozsądku, jeśli ktoś pożycza nam coś za darmo, warto aby było to maksymalnie dużo i na maksymalnie długo. Oczywiście ostateczny wybór pozostawiam Wam 🙂 Co ważne, tego typu pożyczka nie wymaga zabezpieczenia ani wykupowania drogich ubezpieczeń.

 

 

Po kliknięciu WEŹ POŻYCZKĘ, na początek podajcie swój adres e-mail oraz numer telefonu. Oprócz tego zaznaczcie wszystkie 4 okienka. Otóż wyrażenie zgód na:

  • przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych w celach marketingowych,
  • przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących,

jest niezbędnym wymogiem do wzięcia udziału w promocji. Aktywne zgody należy utrzymać do momentu wypłaty premii.

 

 

Po zweryfikowaniu numeru telefonu, kolejnym krokiem będzie podanie danych osobowych oraz związanych z waszą sytuacją dochodową (status uzyskiwanych dochodów + wynagrodzenie). Pod koniec formularza zaznaczcie wszystkie obowiązkowe zgody. W tym momencie Pożyczka Plus wyświetli Wam swoją propozycję, zgodną z osiąganymi dochodami. Pożyczka może być w takiej samej wysokości, co kwota wnioskowana lub nieco niższa. W moim przypadku w miejsce wnioskowanej kwoty 3000 zł, pożyczkodawca zaproponował 1800 zł. Jako, że kwota pożyczki niezbędna do odebrania premii jest dowolna, rzecz jasna godzę się na propozycję i klikam WYBIERAM.

 

 

Pożyczka Plus stosuje dwie metody weryfikacji danych. Pierwsza z nich, czyli ekspresowa weryfikacja danych opiera się o metodą screen scrapingu. W tym procesie uczestniczy podmiot zewnętrzny, system Kontomatik. Po podaniu danych do logowania do rachunku bankowego, system weryfikuje wasze dane, po czym decyzja wydawana jest natychmiastowo. Kontomatik nie zapamiętuje waszych danych, przekazanie historii rachunków jest jednorazowe. Ponadto komunikacja z Kontomatik jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem.

 

 

Druga opcja to weryfikacja tradycyjna. W celu potwierdzenia danych, Pożyczka Plus poprosi Was o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza z waszego konta osobistego. Pamiętajcie, iż koniecznie musicie być posiadaczami tego rachunku. Przelew wykonany z konta innej osoby sprawi, iż wasz wniosek zostanie odrzucony. Pożyczka Plus przekaże Wam dane do wykonania przelewu, który wykonacie w ramach swojej bankowości elektronicznej lub mobilnej. Przelewu możecie wykonać z dowolnego banku lub SKOK-u.

 

 

Ostateczny krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być dostępna już po chwili od zweryfikowania danych (w przypadku przelewu proces ten się wydłuża ze względu na kwestię zaksięgowania środków). W przypadku pozytywnej decyzji, przelew kwoty pożyczki zrealizowany będzie niezwłocznie, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia (przelew zostanie wykonany w systemie Express Elixir). Potwierdzenie udzielenia pożyczki otrzymacie mailowo oraz SMS-owo.

 

 

 

Ponadto szczegóły pożyczki znajdziecie po zalogowaniu na stronie serwisu.

 

 

Warunki uzyskania 67 zł premii wypłacanej na konto

Na szczęście ten akapit będzie niezmiernie krótki. Aby zdobyć premię, nie musicie spełniać żadnych dodatkowych warunków typu wpływy na odpowiednią kwotę albo wykonywanie płatności kartą, jak ma to miejsce w przypadku promocji bankowych. Tutaj bonus otrzymacie za samo przyznanie pożyczki. Zostanie on przelany na to samo konto z którego wykonaliście przelew weryfikacyjny lub na konto użyte do weryfikacji ekspresowej.

W terminie 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania spłaty pożyczki, do organizatora promocji zostanie przesłana informacja o spełnieniu warunków promocji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, nie później niż w terminie 7 dni roboczych od dnia odebrania tej informacji, organizator przeleje bonus na podany w formularzu numer rachunku bankowego. Oznacza to, że premia powędruje na wasze konto w terminie maksymalnie 10 dni roboczych, czyli około dwóch tygodni od momentu spłacenia pożyczki.

 

Szczegóły w regulaminie promocji „Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł premii”.

Natomiast informacje na temat opłat oraz wzory dokumentów znajdziecie na stronie promocji oraz w tabeli opłat i prowizji.

 

Jak spłacić szybką pożyczkę?

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy lub przelew natychmiastowy. Wszelkie dane do spłaty znajdziecie po zalogowaniu w serwisie Pożyczka Plus w zakładce SPŁATA POŻYCZKI. Hasło do logowania otrzymacie zaraz po złożeniu wniosku o pożyczkę. Najpewniejszą, a jednocześnie najwygodniejszą formą spłaty jest szybki przelew. W ten sposób macie pewność, że środki zostaną wysłane natychmiastowo za pośrednictwem bramki płatniczej Dotpay. Co ciekawe w panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM. Być może spłacając pożyczkę, przy okazji otrzymacie moneyback w swoim banku lub zwolnienie z opłaty za konto/kartę 🙂

Pożyczkę oczywiście możecie spłacić szybciej niż ostateczny termin spłaty.

 

 


 

 

 

Ku przestrodze…

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent.

 

 

Przykład reprezentatywny ze strony promocji

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA PIERWSZEJ POŻYCZKI:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA POŻYCZKI NIEOBJĘTEJ PROMOCJĄ::

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów