fbpx

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao: dla nowych i obecnych klientów z 0% prowizji i RRSO 9,90%!

Trwa do:
31 sierpnia 2022

Każdy medal ma dwie strony, a rosnące stopy procentowe pocieszają jedynie wzrostem oprocentowania na lokatach i kontach oszczędnościowych. W przypadku kredytów i pożyczek sprawa nie jest niestety tak kolorowa. Na szczęście na rynku nadal znaleźć można opłacalne propozycje, a jedną z nich jest nowa pożyczka gotówkowa Banku Pekao. Maksymalna kwota pożyczki pozwoli zrealizować nawet duże plany o dowolnym charakterze. Wszystko to z 0% prowizji oraz niskim oprocentowaniem na poziomie 8,49%, jeśli skorzystasz z ubezpieczenia lub 9,49% bez ubezpieczenia. Na mniejsze cykliczne wydatki może przydać się też Karta Kredytowa z Żubrem, która zdążyła już przypaść do gustu czytelnikom bloga.

​Skoro o produktach kredytowych mowa…

Zanim przejdziemy do omówienia nowej pożyczki gotówkowej Banku Pekao, wspomnę w kilku słowach o innym produkcie z jego portfolio. Karta Kredytowa z Żubrem to nowość, wnosząca na rynek kart kredytowych dużo świeżości. Dostępna w trzech Pakietach o zróżnicowanych możliwościach (w tym jednym darmowym) pozwala na rozłożenie salda zadłużenia na 10 rat 0% oraz otrzymywanie zwrotów za transakcje kartą (nawet do 600 zł w skali roku!).

Zachęcający jest ponadto bardzo wysoki maksymalny limit kredytowy (100.000 zł), długi okres bezodsetkowy (do 58 dni) oraz dostępne w ramach umowy ubezpieczenia: podróżne oraz zakupów i transakcji internetowych.

Szczegółową analizę Karty Kredytowej z Żubrem przeprowadziłem w trzech artykułach:

W ramach promocji trwającej do 31 sierpnia 2022 roku RRSO Karty Kredytowej z Żubrem to 9,92%!

​Warunki pożyczki – analiza

Podstawowe parametry pożyczki przedstawiają się następująco:

  • Oprocentowanie – zmienne 8,49% z ubezpieczeniem lub 9,49% bez ubezpieczenia,
  • RRSO – 9,90%,
  • Maksymalna kwota pożyczki – od 1000 zł do 250.000 zł,
  • Okres kredytowania – 36 miesięcy.

Pieniądze z pożyczki możecie przeznaczyć na dowolny cel. Po zawnioskowaniu o przyznanie pożyczki bank wyliczy Waszą zdolność kredytową i na jej podstawie podejmie decyzję. Środki mogą znaleźć się na Waszym koncie nawet tego samego dnia, w którym podpiszecie umowę, a to zrobicie wygodnie – w bankowości elektronicznej lub w placówce, jeśli nie posiadacie konta osobistego Banku Pekao. W takim przypadku polecam je jednak założyć, odbierając przy tym 200 zł premii na start, 100 zł z punktami Bezcenne Chwile, 150 zł bonusu dla dziecka oraz 5% w skali roku dla oszczędności.

Opcjonalnie możecie też korzystać z 3-miesięcznej karencji w spłacie pożyczki. W praktyce oznacza to, że spłata pierwszej raty przypadnie dopiero w trzecim miesiącu kalendarzowym, licząc od chwili wypłaty środków na Wasze konto. Odsetki kapitałowe będą naliczane od dni wypłaty pożyczki na wskazany rachunek.

​Pożyczka gotówkowa Banku Pekao – dla kogo?

Z promocyjnej oferty pożyczki Banku Pekao mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci, którzy od 1 stycznia 2022 roku nie mają w Banku Pekao pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej.

Jeśli macie konto i korzystacie z bankowości elektronicznej Pekao24, wniosek o pożyczkę złożycie w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii – poczekajcie na pozytywną decyzję kredytową, a dokumenty zaakceptujcie w Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Jeśli zasilacie regularnie wynagrodzeniem konto w innym banku potrzebna będzie historia Waszego rachunku osobistego.

Możecie ją udostępnić na przykład w ramach Otwartej Bankowości bez konieczności drukowania.

​Jak zawnioskować o pożyczkę gotówkową Banku Pekao?

Z promocyjnej oferty pożyczki możecie skorzystać do 31 sierpnia 2022 roku. W tym celu należy przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić krótki formularz. Pamiętajcie, by wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny oraz zapoznać się z informacją o administrowaniu danymi.

Konsultant oddzwoni do Was tak szybko, jak to możliwe, a następnie przedstawi warunki i przeprowadzi przez cały proces. Umowę sfinalizujecie w bankowości elektronicznej lub stacjonarnym oddziale banku.

Pieniądze zostaną przesłane na wskazane przez Was konto bankowe – nawet tego samego dnia!

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao – wniosek

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 9,90% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4737 zł, pożyczka zaciągnięta na 17 miesięcy, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 344,21 zł (w tym: odsetki 344,21 zł), całkowita kwota do zapłaty 5081,21 zł, płatna w 16 ratach miesięcznych po 298,90 zł, 17. rata wyrównująca 298,81 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4737 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 28.04.2022 r.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 9,92% przy założeniach: przyznany limit kredytowy 7300 zł wypłacony jednorazowo, w trybie transakcji bezgotówkowej, spłacany w 12 równych kwotach miesięcznych, oprocentowanie promocyjne stałe 9,7% w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty 7667,22 zł, całkowity koszt 367,22 zł obejmuje: odsetki 367,22 zł oraz opłatę miesięczną za obsługę karty 0 zł, okres kredytowania 12 miesięcy. Kalkulacja przygotowana na 27.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów