Pożyczka gotówkowa Banku Pekao: 0% prowizji, RRSO 13,78%, błyskawiczna wypłata i długi okres kredytowania!

Trwa do:
31 grudnia 2022

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao to jeden z najlepszych produktów kredytowych w obecnej rynkowej rzeczywistości. Chyba każdy zgodzi się, że Bank Pekao od dawna jest w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o atrakcyjność usług i ich opłacalność. Szczególnie dużą aktywność przejawia w produktach kredytowych (o czym świadczy rewolucyjna Karta Kredytowa z Żubrem, o której pisałem wcześniej). W tej analizie dokładnie przyjrzę się każdemu parametrowi Pożyczki gotówkowej, która, kto wie, może przydać się Wam w najbliższym czasie. Pamiętajcie, że obecnie na nowych klientów, którzy dopiero założą Konto Przekorzystne (darmowe po spełnieniu prostego warunku) czeka 200 zł premii na start oraz możliwość skorzystania z oferty konta oszczędnościowego na 8% w skali roku do kwoty 200.000 zł!

Dla kogo pożyczka gotówkowa Banku Pekao?

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao w ofercie promocyjnej, którą przedstawiam w tym artykule, przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób, które w dniu składania wniosku nie posiadają innych czynnych umów z tym bankiem. Postanowiliśmy ją bliżej opisać, ponieważ stanowi ona bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących kredytu gotówkowego na dowolne wydatki. Oprócz tego oczywistym warunkiem przyznania kredytu jest pełnoletność oraz posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Bank zbada ją na podstawie Waszych deklaracji i dostarczonych dokumentów poświadczających rodzaj i wysokość dochodu. Do Biura Informacji Kredytowej zostanie z kolei wysłane zapytanie dotyczące historii Waszych wcześniejszych spłat. Na blogu znajdziecie sposoby na poprawę swojej historii, a co za tym idzie – także zdolności kredytowej.

Analiza pożyczki – koszty, warunki, oprocentowanie

W przypadku Pożyczki gotówkowej Banku Pekao od razu w oczy rzuca się atut wysokiej kwoty kredytowania – maksymalne aż do 250.000 zł, co nie jest standardem w większości banków. Okres kredytowania może wynieść maksymalnie 10 lat, czyli 120 rat. Maksymalnie, bo wybór ilości rat uzależniony jest od kwoty, na którą się zdecydujecie. Dostępne przedziały wyglądają następująco:

Kwota kredytuDługość okresu kredytowania
1000-2999 zł1-3 lata
3000-14.999 złdo 8 lat
15.000-250.000 złdo 10 lat

W ofercie można zobaczyć między innymi informacje o RRSO wynoszącym 13,78%. Tak niska rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynika z nienaliczania przez bank prowizji od pożyczki. Dzięki możliwości dostosowania okresu spłaty nawet do 120 miesięcy klient ma możliwość dopasowania wysokości raty do swoich potrzeb.

Zaciągniętej pożyczki nie możecie przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań finansowych w Banku Pekao. Oprócz tego przeznaczenie środków jest dowolne – możecie kupić nowy samochód czy wyremontować mieszkanie. Bank nie wymaga okazywania faktur czy rachunków, bo nie jest to kredyt celowy. Szczegóły dotyczące wcześniejszej spłaty pożyczki znajdziecie między innymi w tym miejscu oraz w indywidualnej umowie, którą podpiszecie z bankiem.

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao – jak złożyć wniosek?

Żeby złożyć wniosek o pożyczkę, powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz kontaktowy, wyrażając obie wymagane zgody. Potem pozostanie Wam już tylko zaczekać na telefon konsultanta, który nakreśli Wam ofertę i przyjmie wniosek o przyznanie pożyczki. Promocja trwa do 31 grudnia 2022 roku. Przyznanie środków możliwe jest nawet następnego dnia po podpisaniu umowy w jednym z oddziałów banku (sprawdźcie najbliższe placówki).

Wniosek o pożyczkę Gotówkową Banku Pekao

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów