Pożyczka gotówkowa Banku Pekao: 0% prowizji, RRSO 12,55%, błyskawiczna wypłata

Trwa do:
31 maja 2023

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao to jeden z najlepszych produktów kredytowych na rynku. Bank Pekao konsekwentnie rozwija swoją ofertę kredytową (o czym świadczy choćby rewolucyjna Karta Kredytowa z Żubrem, którą na blogu opisywaliśmy już wielokrotnie), oferując atrakcyjne sposoby finansowania planów – zarówno tych długo, jak i krótkoterminowych. Przyszła pora, by po raz drugi sprawdzić ofertę Pożyczki gotówkowej Banku Pekao, która przy okazji poprzednich analiz spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród czytelników bloga. Pamiętajcie też, że obecnie na nowych klientów, którzy dopiero założą Konto Przekorzystne od Banku Pekao, czeka nawet 400 zł łącznej premii na start oraz 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

​Dla kogo pożyczka gotówkowa Banku Pekao?

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao w ofercie promocyjnej, którą przedstawiam w tym artykule, przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób, które w dniu składania wniosku nie mają innych czynnych umów z Bankiem Pekao (oprócz kredytu ratalnego). Postanowiliśmy ją bliżej opisać, ponieważ stanowi ona bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących kredytu gotówkowego na dowolne wydatki. Oprócz tego oczywistym warunkiem przyznania kredytu jest pełnoletność oraz posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Bank zbada ją na podstawie Waszego oświadczenia i dokumentów potwierdzających rodzaj i wysokość dochodu. Do Biura Informacji Kredytowej zostanie z kolei wysłane zapytanie dotyczące m.in. historii wcześniejszych spłat kredytów i pożyczek. Na blogu znajdziecie sposoby na poprawę swojej historii, a co za tym idzie – także zdolności kredytowej.

​Analiza pożyczki – koszty, warunki, oprocentowanie

Atutem Pożyczki Gotówkowej Banku Pekao jest wysoka kwota – to maksymalnie aż do 250.000 zł. Okres kredytowania może wynieść maksymalnie 10 lat, czyli 120 rat. Maksymalnie, bo wybór liczby rat uzależniony jest od kwoty, na którą się zdecydujecie. Dostępne przedziały wyglądają następująco:

Kwota kredytuDługość okresu kredytowania
1000-2999 zł1-3 lata
3000-14.999 złdo 8 lat
15.000-250.000 złdo 10 lat

Dzięki możliwości dostosowania okresu spłaty nawet do 120 miesięcy klient ma możliwość dopasowania wysokości raty do swoich potrzeb.

RRSO promocyjnej oferty pożyczki wynosi 12,55%. Bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie. Zaciągniętej pożyczki nie możecie przeznaczyć na spłatę pożyczek i kredytów spłacanych w Banku Pekao. Oprócz tego przeznaczenie środków jest dowolne – możecie kupić nowy samochód czy wyremontować mieszkanie. Bank nie wymaga okazywania faktur czy rachunków, bo nie jest to kredyt celowy. Szczegóły dotyczące wcześniejszej spłaty pożyczki znajdziecie między innymi w tym miejscu oraz w indywidualnej umowie, którą podpiszecie z bankiem.

​Pożyczka gotówkowa Banku Pekao – jak złożyć wniosek?

Żeby złożyć wniosek o pożyczkę, powinniście przejść na stronę promocji i wypełnić formularz kontaktowy, wyrażając obie wymagane zgody. Potem pozostanie Wam już tylko zaczekać na telefon konsultanta, który przedstawi Wam ofertę i przyjmie wniosek o przyznanie pożyczki. Promocja trwa do 31 maja 2023 roku.

Wniosek o pożyczkę Gotówkową Banku PekaoRRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,55% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 15 749 zł, pożyczka zaciągnięta na 35 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 954,91 zł (w tym: odsetki 2 954,91 zł), całkowita kwota do zapłaty 18 703,91 zł, płatna w 34 ratach miesięcznych po 534,40 zł, 35 rata wyrównująca 534,31 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 749 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 15.02.2023 r.

Artykuł powstał we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów