fbpx

Powrót promocji: Testuj płyny do płukania ust Listerine i odbierz zwrot środków na konto

We wrześniu zeszłego roku postanowiłem opisać promocję płynów Listerine w ramach której mogliście otrzymać zwrot środków za przetestowanie 1 litra produktów tej marki. Jak się okazało, artykuł cieszył się sporym zainteresowaniem, zaś z samej akcji korzystaliście chętnie i „rodzinnie” 🙂 W związku z tym mam dla Was dobrą wiadomość. Wraz z początkiem roku ruszyła kolejna edycja promocji „21 dni do pełnej ochrony jamy ustnej”, w której również można uzyskać do 37,98 zł zwrotu. Warunki promocji pozostały w zasadzie niezmienne. Co ważne, w bieżącej edycji mogą wziąć udział również osoby, które otrzymały zwrot w ramach poprzedniej akcji.

 

 

Zasady promocji „21 dni pełnej ochrony jamy ustnej”

W ramach testu należy zakupić łącznie 1 litr płynów do płukania jamy ustnej Listerine. Płyny możecie zakupić w dowolnej konfiguracji pod względem wielkości opakowań (opakowanie 1-litrowe, 2 x 500 ml lub 4 x 250 ml). Do wyboru macie całą gamę produktów oferowanych przez Listerine – tutaj znajdziecie ich listę wraz z opisami. Zakupu płynu/płynów należy dokonać od 1 stycznia 2018 roku do 28 lutego 2017 roku. Oczywiście koniecznie musicie zachować paragon. 

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionych produktów przez co najmniej 21 dni. Jeśli nie poczujecie satysfakcji, po upływie 21 dni od momentu zakupu możecie wydrukować, wypełnić i podpisać formularz promocyjny (ostatnie strony regulaminu), po czym wysłać go wraz z paragonem na adres organizatora promocji. Zgłoszenie powinno być wysłane w terminie najpóźniej do dnia 28 marca 2018 roku. Środki zostaną przelane Wam na konto maksymalnie w ciągu 30 dni od zgłoszenia (w ostatniej edycji trzeba było dość długo czekać na realizację wypłaty).

Maksymalny zwrot dla jednej osoby wynosi 37,98 zł. Regulamin nie zawiera wykluczeń co do udziału w promocji osób mieszkających pod tym samym adresem, członków rodzin i tak dalej. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z akcji nawet w kilka osób. Wysyłka formularzy jednym listem również nie stanowi przeszkody co do wypłaty zwrotu.

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

Najlepsza promocja na blogu – w pełni darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z prezentem w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

 Sprawdź szczegóły

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów