Program poleceń banku Pekao S.A., czyli 200 zł bonusu na start oraz nawet 1500 zł premii za polecanie konta swoim bliskim!

Oprócz 200 zł łatwej premii za założenie Konta Przekorzystnego, bycie klientem banku Pekao S.A. ma jeszcze jedną ważną zaletę. Otóż konto możecie polecać swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie odbierzecie 100 zł premii, zaś wasi bliscy swoją dolę na start. Konto możecie polecić nawet 15 osobom za co zainkasujecie do 1500 zł dochodu ekstra! Polecającymi w programie „Polecam przekorzystnie” mogą również zostać dotychczasowi klienci banku. A jak zachęcić znajomych do rozpoczęcia współpracy z Pekao? Oprócz premii na start, możecie im wspomnieć o koncie oszczędnościowym na 3% w skali roku, złotej karcie VISA oraz o darmowym użytkowaniu konta i karty 🙂 W programie możecie również polecać rachunki firmowe w promocji z 600 zł premii.

 

 

Uczestnicy promocji

Osobą polecającą może zostać dotychczasowy posiadacz konta osobistego w Pekao S.A., który w terminie od 19 grudnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku zarejestruje swój udział w programie oraz wygeneruje kod polecenia. W tym miejscu mogę Wam zdradzić, iż kodem tym będzie wasz numer telefonu podany do kontaktu z bankiem. Ponadto polecający musi posiadać wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz informacji marketingowych drogą telefoniczną. Wymienionych zgód nie wycofujcie aż do momentu wypłaty nagrody. Potwierdzenie prawidłowej rejestracji w programie otrzymacie SMS-owo.

 

Osobą poleconą może być natomiast nowy klient banku, czyli osoba, która od 1 stycznia 2019 roku nie posiadała w Banku Pekao S.A. konta osobistego, konta oszczędnościowego i/lub lokaty).

 

Po założeniu konta z polecenia, polecony może stać się polecającym! W tym celu niezbędna będzie rejestracja w programie 🙂

 

 

Jakie warunki muszą spełnić obie strony, aby polecający otrzymał bonus?

W tym miejscu warto zaznaczyć, iż z perspektywy poleconego (nowego klienta), nie ma tak naprawdę znaczenia, czy skorzysta on z polecenia, czy też pole do wpisania kodu pozostawi puste. Nowemu klientowi i tak należy się 200 zł na start. Użycie kodu polecenia jest tutaj jedynie miłym gestem wobec osoby polecającej, która może sobie dorobić 100 zł.

 

Jakie zatem warunki musi spełnić polecający, aby odebrać premie za polecenia? W tym celu wystarczy, że od momentu przystąpienia do programu do 30 kwietnia 2020 roku zapewnicie jednorazowy wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę. Ponadto w wymienionym okresie zalogujcie się do aplikacji PeoPay.

 

Wypłata bonusu dla polecającego jest również mocno uzależniona od warunków, które musi spełnić polecony. Mianowicie, nowy klient również musi do 30 kwietnia 2020 roku zapewnić jednorazowy wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł, wykonać co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę oraz minimum raz zalogować się do aplikacji PeoPay. 

Ponadto, nowy klient musi:

  • podać kod polecającego podczas składania wniosku o konto,
  • wypełnić formularz przystąpienia do programu, akceptując przy okazji zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną.

 

 

Warto zaznaczyć, iż na poczet promocji, wymagany wpływ to suma środków wpłaconych na konto, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów wewnętrznych. Zatem 

Natomiast wymagana transakcja bezgotówkowa może zostać wykonana zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

 

 

Wypłata premii

Wypłata nagrody, czyli łącznej sumy wszystkich premii za polecenia nastąpi do 29 maja 2020 roku za pośrednictwem przelewu na konto w Banku Pekao. Wypłacona kwota będzie stanowiła wartość netto, ponieważ nagroda w promocji zwolniona jest z opodatkowania. Oczywiście w dniu wypłaty premii wasze konto musi pozostawać aktywne wraz z wcześniej wyrażonymi zgodami.

 

Szczegóły: regulamin programu poleceń „Polecam przekorzystnie”.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku. W czasie promocji należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Miejsce na kod polecenia znajdziecie podczas wypełniania wniosku. Jeśli chcecie użyć mojego kodu – polecenia, dajcie znać poprzez zakładkę Kontakt.

 

Co do kwestii finalizacji umowy, aby zdobyć 200 zł premii należy wybrać formę biometrii (selfie). Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć na laptopie lub po przeniesieniu do aplikacji PeoPay (wyboru dokonacie podczas wypełniania wniosku). Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku!). Jeśli natomiast od razu wybierzecie zawarcie umowy w placówce, wówczas uzyskacie jedynie 100 zł premii.

 

Więcej na temat promocji z 200 zł premii na start znajdziecie w dedykowanym artykule.

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,
  • 2% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłaty z obcych bankomatów w Polsce i za granicą. Jednak spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

 

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

 

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 30.000 zł

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 30.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 120 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Do promocji konta oszczędnościowego możecie przystąpić do 31 marca 2020 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie z niego wykonywać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują standardowo 7 zł za każdy przelew.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów