fbpx

Polecam PKO Bank Polski, czyli 100 zł lub 150 zł premii na start oraz 100 zł bonusu za polecenie

Trwa do:
30 grudnia 2021

Aktualną edycję promocji znajdziesz pod tym linkiem.

Po krótkiej przerwie PKO Bank Polski rusza z III edycją swojego programu poleceń kont osobistych. Tak jak w poprzedniej edycji, tak i teraz za założenie Konta za Zero do zdobycia jest łatwe 100 zł premii na start. A teraz nowość. Jeśli zdecydujecie się założyć Konto bez Granic, wówczas otrzymacie nie sto, lecz 150 zł premii na start. Jeszcze więcej, bo nawet 1000 zł będziecie mogli odebrać za polecanie konta swoim bliskim (maksymalnie 10 osób, po 100 zł premii za każdą z nich). Flagowy rachunek z oferty PKO BP, czyli Konto za Zero zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, zaś karta jest bezpłatna po wykonaniu 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę (kartą i/lub BLIKIEM). Cóż, PKO Bank Polski to nie tylko zwyczajne konto z premią. Nie da się ukryć, że jest to największy bank w tej części Europy, zapewniający stabilność i bezpieczeństwo nawet w trudnych czasach. Tego nie da się już zrekompensować żadną premią pieniężną. Dlatego decydując się na założenie konta w PKO BP, dosyć niską premię rekompensuje siła i autorytet banku. Do tego dochodzi rozbudowana sieć placówek stacjonarnych wraz z obsługą kasową. Pamiętajcie również, iż PKO BP jest tytularnym sponsorem Ekstraklasy. Dzięki temu możecie wyrobić kartę debetową z herbem swojego ulubionego klubu piłkarskiego. Po założeniu konta, dodatkowo możecie zdobyć 150 zł bonusu za zakup ubezpieczenia. Jeśli zaś macie mniej niż 26 lat, wówczas polecam Wam promocję Konta dla Młodych. Tam do zdobycia jest aż 250 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – nowy klient

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób, które obecnie nie posiadają konta osobistego w PKO Banku Polskim ani nie były posiadaczami takowego rachunku w ciągu ostatnich trzech lat, liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu. Jako, że program poleceń ruszył 13 października 2021 roku, graniczną datą zamknięcia rachunku dla klientów powracających jest 13 października 2018 roku.

Ponadto z promocji wykluczone są osoby, wobec których aktualnie rozpatrywany jest standardowy wniosek o konto w PKO Banku Polskim, złożony przed startem programu.

Z niniejszej promocji mogą natomiast skorzystać byli, jak i obecni posiadacze konta w Inteligo, które traktowane jest jako osobny podmiot 🙂

Jak założyć promocyjne Konto za Zero?

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie programu Polecam PKO po kliknięciu Otwórz Konto – kurier. Do wyboru macie Konto za Zero lub Konto bez Granic. Wraz z kontem, musicie również zawnioskować o kartę debetową (choć nie ma obowiązku utrzymywania jej do momentu wypłaty nagrody), wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu (system wymaga wszystkich czterech zgód).

Co do karty płatniczej, możecie wybrać darmową kartę ze standardowym wizerunkiem lub jedną z kart stworzonych z myślą o kibicach. Do wyboru macie kartę z herbem konkretnego klubu polskiej piłkarskiej ekstraklasy lub kartę z motywem ligowym. Koszt wyrobienia takiej karty to 14,90 zł. Za to szacun na dzielni – bezcenny 😉 Poniżej przykładowy motyw karty.

PKO Bank Polski – logo Legii Warszawa.

Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia osoby, która uczestniczy w programie „Polecam PKO Bank Polski”. Kod możecie uzyskać na przykład od członka rodziny lub znajomego. Jeśli jednak nikt z waszych bliskich nie uczestniczy w programie poleceń, możecie wykorzystać mój kod. Napiszcie w tym celu poprzez zakładkę Kontakt, a w mailu zwrotnym podeślę swój kod. W ten sposób macie pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymacie premię. Korzystając z mojego kodu dajecie mi oczywiście szansę na zarobienie 100 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy obaj/oboje.

Kod polecenia wpisuje się już na pierwszej stronie wniosku, pod informacją dotyczącą karty debetowej oraz ewentualnego debetu w koncie. Na screenach prezentuję kod przed i po zatwierdzeniu.

Kod polecenia PKO BP – przed zatwierdzeniem
Kod polecenia PKO BP po zatwierdzeniu.

Po złożeniu wniosku, umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera. Kurier dotrze do Was o dogodnej porze dnia, którą wybierzecie podczas składania wniosku. Umowę możecie podpisać zarówno w domu, jak i w pracy, szkole lub innym wskazanym przez Was miejscu. Razem z umową, od razu otrzymacie kartę płatniczą.

Jak zdobyć 100 zł lub 150 zł premii na start?

Gdy już otworzycie swoje konto wraz z kartą, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu aktywacji konta:

 • wykonacie 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM (w obu przypadkach – na dowolną kwotę) LUB
 • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 500 zł – dla Konta za Zero albo co najmniej 1000 zł – dla Konta bez Granic.

Zarówno w przypadku transakcji kartowych, jak i BLIKIEM mogą to być płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Odpadają rzecz jasna przelewy mobilne, przelewy na telefon, czy też wypłaty z bankomatów.

Kiedy PKO Bank Polski wypłaci premię?

Program poleceń trwa od 13 października 2021 roku do 30 grudnia 2021 roku. W tym czasie oprócz złożenia wniosku należy również podpisać umowę oraz aktywować konto. Jeśli będziecie zatem korzystać z promocji pod koniec jej trwania, pamiętajcie, aby zachować 3-4 dni zapasu na dostarczenie umowy przez kuriera.

Premia wypłacana będzie do 14. dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji. Przykładowo, jeśli warunki spełnicie w listopadzie 2021 roku, wówczas premia powędruje na wasze konto do 14 grudnia 2021 roku. To bardzo pozytywna zmiana w stosunku do poprzedniej edycji, gdzie bank zostawiał sobie furtkę nawet 80 dni na wypłatę premii od momentu zakończenia danej edycji programu.


Po szczegóły promocji odsyłam do:

Konto za Zero – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów należących do PKO Banku Polskiego,
 • 10 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Konto bez Granic – szczegóły

 • 17,90 zł stałej opłaty za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za powiadomienia push oraz SMS,

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Jak polecać konta w programie „Polecam PKO Bank Polski”

Jeśli posiadacie już rachunek w PKO BP – możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim bliskim. Aby zostać polecającym należy posiadać aktywne konto w PKO Banku Polskim (może to być również pakiet konta dla osób prowadzących działalność gospodarczą) od co najmniej 90 dni.

Rejestracji należy dokonać na stronie programu Polecam PKO Bank Polski. Pamiętajcie, aby w formularzu rejestracyjnym podać numer telefonu, którego używacie do obsługi konta w PKO BP. Numer ten będzie jednocześnie kodem polecającym, który będziecie podawać swoim bliskim. Jeśli zaś rejestrowaliście się już w poprzedniej edycji – nie musicie powtarzać tego procesu (zweryfikujecie to po zalogowaniu do programu).

Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł netto (kwestie podatkowe załatwi już za Was bank). W bieżącej edycji programu poleceń możecie polecić konto maksymalnie 10 osobom, zgarniając w ten sposób nawet 1000 zł… i to na czysto.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów