Polecam PKO Bank Polski, czyli po 100 zł premii w programie poleceń Konto za Zero

Po ponad rocznej przerwie PKO Bank Polski rusza ze swoim programem poleceń promującym Konto za Zero. Wreszcie nadarzyła się świetna okazja, by zdobyć łatwe 100 zł premii za założenie konta. Być może na kolejną tego typu okazję przyjdzie nam czekać kolejny rok? Jeszcze więcej, bo nawet 1000 zł będziecie mogli odebrać za polecanie konta swoim bliskim (maksymalnie 10 osób, po 100 zł premii za każdą z nich). Flagowy rachunek z oferty PKO BP, czyli Konto za Zero zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta jest darmowe, zaś karta jest bezpłatna po wykonaniu 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę (kartą i/lub BLIKIEM). Po założeniu konta możecie również skorzystać z pozostałych promocji banku: 300 zł premii z kartą kredytową, 100 zł bonusu za założenie konta dziecku, 150 zł za zakup ubezpieczenia komunikacyjnego oraz 20 zł ekstra za doładowanie konta Orange. Szczegóły wszystkich wymienionych akcji znajdziecie na końcu artykułu.

Uczestnicy promocji – nowy klient

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób, które obecnie nie posiadają Konta za Zero w PKO Banku Polskim ani nie były posiadaczami takowego rachunku w ciągu ostatnich trzech lat, liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu. Jako, że program poleceń ruszył 5 marca 2021 roku, graniczną datą zamknięcia rachunku dla klientów powracających jest 5 marca 2018 roku.

Ponadto z promocji wykluczone są osoby, wobec których aktualnie rozpatrywany jest standardowy wniosek o Konto za Zero w PKO Banku Polskim, złożony przed startem programu.

Z niniejszej promocji mogą natomiast skorzystać byli, jak i obecni posiadacze konta w Inteligo, które traktowane jest jako osobny podmiot 🙂

Jak założyć promocyjne Konto za Zero?

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie programu Polecam PKO po kliknięciu Otwórz Konto. Wraz z kontem, musicie również zawnioskować o kartę debetową (choć nie ma obowiązku utrzymywania jej do momentu wypłaty nagrody), wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu (system wymaga wszystkich czterech zgód).

Co do karty płatniczej, możecie wybrać darmową kartę ze standardowym wizerunkiem lub jedną z kart stworzonych z myślą o kibicach. Do wyboru macie kartę z herbem konkretnego klubu polskiej piłkarskiej ekstraklasy lub kartę z motywem ligowym. Koszt wyrobienia takiej karty to 14,90 zł. Za to szacun na dzielni – bezcenny 😉 Poniżej przykładowy motyw karty.

PKO Bank Polski – logo Legii Warszawa.

Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia osoby, która uczestniczy w programie „Polecam PKO Bank Polski”. Kod możecie uzyskać na przykład od członka rodziny lub znajomego. Jeśli jednak nikt z waszych bliskich nie uczestniczy w programie poleceń, możecie wykorzystać mój kod. Napiszcie w tym celu poprzez zakładkę Kontakt, a w mailu zwrotnym podeślę swój kod. W ten sposób macie pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymacie premię. Korzystając z mojego kodu dajecie mi oczywiście szansę na zarobienie 100 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

Kod polecenia wpisuje się na czwartej stronie wniosku w informacjach dodatkowych, tak jak na poniższym screenie:

PKO Bank Polski – kod polecenia.

Po złożeniu wniosku, umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera. Kurier dotrze do Was o dogodnej porze dnia, którą wybierzecie podczas składania wniosku. Umowę możecie podpisać zarówno w domu, jak i w pracy, szkole lub innym dogodnym miejscu. Razem z umową, od razu otrzymacie kartę płatniczą.

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Gdy już otworzycie swoje konto wraz z kartą, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu aktywacji konta:

  • wykonacie 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM (w obu przypadkach – na dowolną kwotę) LUB
  • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 500 zł

Zarówno w przypadku transakcji kartowych, jak i BLIKIEM mogą to być płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Odpadają rzecz jasna przelewy mobilne, przelewy na telefon, czy też wypłaty z bankomatów.

Kiedy otrzymam premię?

Program poleceń trwa od 5 marca 2021 roku do 6 kwietnia 2021 roku. W tym czasie oprócz złożenia wniosku należy również podpisać umowę oraz aktywować konto. Jeśli będziecie zatem korzystać z promocji pod koniec jej trwania, pamiętajcie, aby zachować 2-3 dni zapasu na dostarczenie umowy przez kuriera.

Premia wypłacana jest po sprawdzeniu przez bank faktu spełnienia przez Was warunków promocji. PKO BP szczegółowo opisuje w regulaminie ile może potrwać procedura przyznania nagród:

Bank dokona sprawdzenia, czy Polecający oraz Nowy Klient spełnili warunki Regulaminu i są uprawnieni do otrzymania nagrody, o której mowa w Rozdziale 4, w terminie maksymalnie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Edycji Programu. Przekazanie nagrody nastąpi w terminie maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od dnia sprawdzenia.

Jak pokazały poprzednie edycje promocji, wszystko odbywa się o wiele szybciej. Pomimo, że bank ma tak naprawdę 80 dni na wypłatę bonusu od momentu zakończenia programu, wypłata następuje zazwyczaj w ciągu 30 dni od założenia konta.

Po szczegóły promocji odsyłam do:

Konto za Zero – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów należących do PKO Banku Polskiego,
  • 10 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Jak polecać konta w programie „Polecam PKO Bank Polski”

Jeśli posiadacie już rachunek w PKO BP – możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim bliskim. Aby zostać polecającym należy posiadać aktywne konto w PKO Banku Polskim (może to być również pakiet konta dla osób prowadzących działalność gospodarczą) od co najmniej 90 dni. Rejestracji należy dokonać na stronie programu Polecam PKO Bank Polski. Pamiętajcie, aby w formularzu rejestracyjnym podać numer telefonu, którego używacie do obsługi konta w PKO BP. Numer ten będzie jednocześnie kodem polecającym, który będziecie podawać swoim bliskim.

Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł netto (kwestie podatkowe załatwi już za Was bank). W bieżącej edycji programu poleceń możecie polecić konto maksymalnie 10 osobom, zgarniając w ten sposób nawet 1000 zł… i to na czysto.

300 zł premii w promocji karty kredytowej

Premia za otwarcie konta to jeszcze nie wszystko. W promocji karty kredytowej wystarczy wyrobić „plastik”, dołączyć do programu Mastercard Bezcenne Chwile, wykonać płatności na 300 zł i 20.400 punktów powitalnych w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile będzie Wasze. Punkty wymienicie na vouchery o wartości sięgającej 300 zł. 

Ba, promocja nie wyklucza obecnych klientów i nie przewiduje okresu karencji! Z akcji wyłączone są jedynie osoby, które rejestrowały już kartę kredytową PKO BP w programie lojalnościowym Mastercarda. Wszystko pięknie, szkopuł jednak w tym, iż promowaną kartą jest karta w wersji Platinum, zatem trzeba mieć się na baczności, aby uniknąć opłat (karta Platinum jest wyżej niż złota karta). Co tu kryć, PKO BP poprzez tę promocję ewidentnie podkreśla hasło, iż „pieniądz lubi pieniądz”. 

Promocja trwa do 31 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli 2200 uczestników. Szczegóły w tym artykule.


100 zł premii za założenie konta dziecku

W ramach akcji Z dziećmi warto się liczyć Wasza pociecha zgarnie 100 zł do wykorzystania w sklepach Empik lub Smyk. Wystarczy założenie konta i wykonanie dwóch transakcji. 

Promocja trwa do 31 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli 1400 uczestników. Szczegóły w tym artykule.

20 zł do Allegro za doładowanie konta Orange

Jeśli jesteście klientami sieci Orange na kartę i banku PKO BP, możecie zgarnąć szybką i łatwą nagrodę, w postaci 20 zł do wydania w serwisie Allegro.pl. Reguły można opisać jednym zdaniem:

Do 11 kwietnia 2021 roku, za pomocą aplikacji mobilnej IKO, doładujcie swoje konto w Orange na minimum 100 zł.

Pula nagród jest limitowana i obejmuje 3000 kodów. Szczegóły w tym artykule.

150 zł za zakup ubezpieczenia komunikacyjnego

Wystarczy, że za pośrednictwem banku wykupicie ubezpieczenie komunikacyjne: OC z NNW, AC lub obie opcje jednocześnie. Czynność, która nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków, może być przez to nieco bardziej znośna. Nagrodą w promocji są karty podarunkowe Allegro o wartości 50 zł, 100 zł oraz 150 zł – w zależności od zakupionego ubezpieczenia.

Promocja trwa do 31 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli 1400 uczestników. Szczegóły w tym artykule.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów