Polecaj swoim bliskim konto osobiste w PKO BP. Razem zarobicie 100 zł za każde otwarte konto.

Nowy obraz (1)

Dzisiejszy wpis przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta osobistego. Jeżeli lubicie korzystać z promocji bankowych, program Mam PKO pozwoli Wam zarabiać nie tylko na korzystaniu, ale też na zachęcaniu do założenia konta z waszego polecenia. Zapraszam po szczegóły.

 

 

  O programie poleceń kont osobistych banku PKO BP pisałem jako pierwszy w artykule Przebudzenie kolosa, czyli premia 50 zł za założenie konta w PKO BP. Obecnie ruszyła nowa edycja tej promocji. O ile w poprzednim wpisie skupiłem się na kwestii zarobku 50 zł za samo założenie konta, o tyle dzisiaj dowiecie się jak sami możecie zarabiać poprzez polecanie konta.

Wyobraźcie sobie panią w okienku banku PKO BP. Otrzymuje ona swoje wynagrodzenie za pozyskiwanie nowych klientów. Oprócz jej wynagrodzenia bank ponosi mnóstwo innych kosztów między innymi na reklamy czy prowadzenie placówek. O wiele efektywniejszym sposobem pozyskiwania nowych odbiorców są rekomendacje obecnych klientów. Wydając swoją pozytywną opinię, „przyciągną” oni kolejne osoby zdecydowane na otwarcie konta. Od teraz możecie zostać nie tylko konsumentami usługi jaką jest rachunek bankowy. Wasza nowa rola to prosument, a więc osoba mająca wpływ na rozwój liczby użytkowników konta w banku PKO BP. Możecie poczuć się jako pracownicy banku, który pozyskuje nowych klientów. Jaki to rodzaj pracy? Pośrednictwo, za które otrzymacie prowizję wynoszącą 50 zł. Aby zmotywować klientów do zakładania nowych kont, oni również będą otrzymywać 50 zł na start. Im więcej polecicie kont, tym więcej zarobicie. Skala osiągniętego zarobku jest wobec tego w waszych rękach. Co więcej, osoby, które polecą najwięcej kont, otrzymają dodatkowe nagrody:

 • 1 miejsce – 1000 zł;
 • 2 miejsce – 600 zł;
 • 3 miejsce – 300 zł.

Jeżeli znajdziecie 10 osób chętnych (rodzice, rodzeństwo, dalsi krewni, sąsiad, znajomy z pracy, szkoły) otrzymacie 500 zł. Taka sama będzie łączna pula dorobku twoich bliskich. Jeżeli będzie to 20 kont, kwoty urosną odpowiednio do 1000 zł. Jest to już kwota netto, bank odprowadza za Was podatek. Nie musicie wypełniać rozliczenia PIT.

Promocja podzielona jest na poszczególne etapy:

 • 1 etap 06.05. – 04.06.2015 r.
 • 2 etap 05.06. – 04.07.2015 r.
 • 3 etap 05.07. – 03.08.2015 r.

Jak możecie polecać konta:

Aby móc polecać konta PKO BP musicie:

 • Posiadać konto w PKO BP, aczkolwiek jeżeli go jeszcze nie posiadacie, możecie otworzyć je w trakcie trwania promocji zarabiając dla siebie 50 zł. Jeżeli chcecie uzyskać kod polecenia wystarczy napisać krótką informację poprzez zakładkę Kontakt.
 • Gdy jesteście już klientami banku, zarejestrujcie się na stronie promocji mam.pkobp.pl
  W formularzu rejestracyjnym podajecie swoje podstawowe dane, a przede wszystkim numer telefonu. To właśnie wasz kod polecenia, zwany również kodem MGM.
 • Teraz już możecie polecać poprzez facebooka, maila czy bezpośrednio. Nie zapomnijcie podawać swojego kodu MGM !

Jakie warunku musi spełnić polecona osoba, by otrzymać swoją premię:

 • Złożyć wniosek o nowe konto lub nowy pakiet PKO Banku Polskiego za pośrednictwem strony internetowej Mam PKO BP. Aby otrzymać prawo do premii musicie podać we wniosku kod polecenia (tzw. kod MGM). Kod ten podajecie na końcu formularza;
 • Nowy obraz (2)Wypełniając wniosek koniecznie musicie wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez Bank oraz zaakceptować regulamin konkursu. Tylko wówczas możecie otrzymać swój bonus, aczkolwiek jest to informacja czysto techniczna;
 • Po złożeniu wniosku, zadzwoni do was konsultant (w moim przypadku była to miła pani), który potwierdza wasze dane osobiste oraz informuje o przybliżonym terminie dostarczenia umowy przez kuriera.
 • Po założeniu konta musicie je naturalnie aktywować w serwisie iPKO;
 • Teraz najważniejsze, także słuchajcie bo nie będę dwa razy powtarzać
  (tekst z serialu 'Allo 'Allo 🙂 )


  W ciągu 30 dni kalendarzowych liczonych od dnia otwarcia nowego konta należy wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą wydaną do konta o łącznej wartości minimum 200 PLN w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet. Ponadto należy dokonać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z rachunkiem w PKO Banku Polskim, o łącznej wartości minimum 10 PLN w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet.

Pierwsza część warunku jest prosta. Standardowo dokonujecie w sklepie kilka mniejszych transakcji na łączną sumę 200 zł lub jedną większą na co najmniej 200 zł. Druga kwestia jest ciekawsza. PKO Bank Polski promuje swoją aplikację IKO. jest to alternatywa dla kart zbliżeniowych, pozwalająca na szybkie płatności w sklepach i innych punktach handlowo-usługowych.
Więcej na temat IKO oraz określenie miejsc, gdzie można z niej korzystać na stronie http://www.pkobp.pl/iko-platnosci-mobilne/.


Przedstawione powyżej warunki dotyczą kont dla osób fizycznych. Jeżeli zaś zakładacie konto „na firmę”, warunkiem otrzymania bonusu jest:

 • dokonanie w ciągu 40 dni kalendarzowych liczonych od dnia otwarcia nowego pakietu PKO Banku Polskiego, co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty wydanej do konta firmowego, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet oraz dokonanie, co najmniej jednego przelewu do ZUS poprzez serwis internetowy lub telefoniczny z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

Wypłata premii

Premia wypłacana jest po sprawdzeniu przez bank faktu spełnienia warunków oraz uprawnienia do otrzymania nagrody.
Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

Konto możecie polecać osobom, które nie posiadają rachunku w PKO BP, nie jest rozpatrywany wobec nich wniosek o konto oraz nie posiadały konta w ostatnich 3 latach przed startem promocji.

Konta osobiste, które możesz polecać w ramach programu „Mam PKO”:

 1. PKO Konto dla Młodych
 2. PKO Konto za Zero
 3. PKO Konto bez Granic
 4. Superkonto Oszczędne
 5. PKO Konto Pogodne

Konta firmowe (pakiety), które możesz polecać w ramach programu „Mam PKO”:

 1. Pakiet Biznes Debiut 18
 2. Pakiet Biznes Rozwój
 3. Pakiet Biznes Komfort Plus
 4. Pakiet Biznes Sukces Plus

Teraz krótka charakterystyka dwóch wybranych kont osobistych – Konto dla młodych oraz Konto za zero.

Konto dla młodych:

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla studentów albo absolwentów wyższych uczelni  w wieku 18-26 lat. PKO Konto dla Młodych przeznaczone jest także dla uczniów albo absolwentów szkoły pomaturalnej lub policealnej albo pełnoletnich uczniów szkoły średniej w okresie pobierania nauki, o ile nie ukończyli 26 lat.

 • 0 zł za konto bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie!
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

Konto za zero

PKO Konto za Zero to nowoczesne konto osobiste, oferujące pełen wachlarz możliwość, z których możesz korzystać bez opłat:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę debetową
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokonasz nią operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł;
  6,90  zł– gdy dokonano operacji bezgotówkowych na kwotę niższą niż 300 zł kartą debetową wydaną do rachunku 
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO

  Jeżeli macie mniej niż 26 lat, śmiało korzystajcie z oferty Konta dla młodych. To na prawdę fajna propozycja, konkurująca z ofertami rachunków banków w pełni internetowych. Pamiętajcie, że PKO BP posiada mnóstwo oddziałów stacjonarnych oraz bardzo ugruntowaną pozycję zapewniającą bezpieczeństwo w kryzysowych warunkach.

  Konto za zero, dla osób starszych niż 26 lat również prezentuje się całkiem okazale. Wystarczą co miesięczne płatności na kwotę 300 zł, by było całkowicie darmowe. Jak na tak tradycyjny bank, to uczciwe rozwiązanie.

 

Regulamin promocji

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów