Plush Abo – analiza oferty telekomunikacyjnej no-limit z dużymi paczkami Internetu za 25 zł miesięcznie oraz promocją „3 miesiące gratis”

Ta analiza jest już nieaktualna. Stworzyliśmy na szczęście nową, jeszcze lepszą. Znajdziesz ją pod tym linkiem.

Opłata za abonament telefoniczny to jeden z tych wydatków w budżecie domowym, które w prosty sposób można zredukować. Na polskim rynku trwa istna wojna cenowa, w której uczestniczy czterech głównych operatorów oraz masa operatorów wirtualnych. O ile do tych drugich jestem sceptycznie nastawiony, o tyle przeniesienie numeru w ramach głównych telekomów jest bardzo proste, bezpieczne i pozwala zaoszczędzić konkretne kwoty. Dzisiaj przedstawiam Wam analizę oferty Plush Abo. Plush to marka należąca do Polkomtela – operatora sieci telefonii komórkowej Plus. Propozycja Plush Abo jest w pełni kompletna. Zawiera nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y, duży pakiet Internetu, elastyczną umowę oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. To wszystko za 25 zł miesięcznie!

Podstawy

Dożyliśmy pięknych czasów, gdzie wszelkie no-limit w zakresie usług GSM to rynkowy standard. Plush Abo to marka skierowana głównie do osób młodych, które bardziej nastawiają się na surfowanie po Internecie, niż dzwonienie i SMS-owanie. Dzięki temu operator Plusha bez problemu może zaoferować braki limitów za tak niską cenę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z oferty skorzystali również nieco starsi użytkownicy komórek. W ramach abonamentu otrzymacie:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
  • nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

Powyższe dane to podstawy podstaw. Dalej zachodzi już pewne zróżnicowanie. Do wyboru macie ofertę na czas nieokreślony z elastyczną umową lub umowę na 24 miesiące. Tą pierwszą możecie wypowiedzieć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. To dobra opcja dla tych, którzy często lubią zmieniać operatora. Druga opcja to standardowa umowa terminowa, która daje pewne profity, o których mowa poniżej.

W ofercie na czas nieokreślony w abonamencie za 25 zł dostajecie 10 GB Internetu na start. Jednak oferta na czas określony gwarantuje „dodatkowe gigsy za lojalność”:

+ 2 GB po 3 miesiącach– Razem 12 GB,

+ 4 GB po 6 miesiącach– Razem 14 GB,

+ 6 GB po 12 miesiącach– Razem 16 GB,

+ 10 GB po 24 miesiącach– Razem 20 GB.

Jeśli chodzi o umowę na 24 miesiące, pakiet internetowy jest stały i wynosi 15 GB. W przypadku zarówno umowy na czas nieokreślony, jak i tej na 24 miesiące otrzymacie nielimitowany pakiet social: Facebook, Instagram, Messenger oraz WhatsApp. Korzystając z tych aplikacji „nie przejadacie” otrzymanych danych pakietowych. Oprócz tego, umowa na 24 miesiące zawiera 3-miesięczny pakiet YouTube. Standardowo, 2,5 GB pakietu YouTube możecie dokupić za 5 zł miesięcznie. 

Nowy numer a przeniesienie numeru

Plush Abo pamięta również o premiowaniu za przeniesienie numeru. Osoby, które zdecydują się podpisać umowę na 24 miesiące otrzymają 3 miesiące gratis. Pozwoli to zaoszczędzić 75 zł (3 miesiące po 25 zł). W przypadku umowy na czas nieokreślony oferta jest taka sama zarówno w przypadku nowego numeru, jak i podczas przeniesienia.

W parze jeszcze lepiej

Kupując dwa dowolne abonamenty Plush Abo otrzymacie 5 zł zniżki na każdym z nich. Dzięki temu, opłata za pojedynczy abonament wyniesie jedynie 20 zł. Dotyczy to zarówno oferty na czas nieokreślony, jak i tej na 24 miesiące.

Wakacje od Abo lub zmiana na niższy pakiet

Plush Abo pozwala zrobić sobie wakacje od płacenia abonamentu. Wystarczy wysłać SMS-a o odpowiedniej treści, by w kolejnym miesiącu nie została naliczona opłata za abonament. Wówczas wyłączone zostaną wszelkie no-limity. Będziecie jednak mogli odbierać połączenia przychodzące i SMS-y oraz korzystać z usług wychodzących po stawkach cennikowych. Inną możliwością jest przełączenie na tańsze pakiety, które również są dostępne w Plush Abo. Abonament „Abo S” za 10  zł zawiera 1 GB Internetu oraz SMS-y i MMS-y za darmo (za połączenia zapłacicie według stawek taryfowych – 29 gr za 1 minutę), zaś abonament „Abo M” za 20 zł gwarantuje darmowe rozmowy oraz 3 GB Internetu (SMS-y i MMS-y po 19 groszy). Abonamenty „S” i „M” zapewniają uboższy pakiet social, bo jedynie Facebooka.

Zainteresowany? Zainteresowana? Zainteresowani? Jeśli tak, z konkretnej oferty możecie skorzystać na głównej stronie Plusha lub korzystając z moich linków partnerskich (w ten sposób otrzymam prowizję za polecenie, a ty skorzystasz z tej samej oferty co na stronie głównej operatora). Wybierz jedną z poniższych opcji:

Wszelkie cenniki oraz regulaminy znajdziecie po kliknięciu w wybrany link, a następnie w szczegóły oferty.

Źródło grafik: Prezentacja „Operuj swoim Abo bez konsekwencji!”.

http://www.biuroprasowe.plus.pl/_files_/prezentacje/Plush_ABO_operuj_swoim_abo_bez_konsekwencji_-_prezentacja.pdf

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów