fbpx

Płać BLIKiem w BZWBK24 i zgarnij 20zł nagrody + 120 zł bonusu dla osób, które założą konto

Ruszyła kolejna promocja organizowana przez system płatności mobilnych BLIK oraz bank BZ WBK. Do zdobycia jest 20 zł, zaś warunki uzyskania nagrody są banalne. Wystarczy dokonać 3 transakcje typu BLIK w sklepach stacjonarnych lub w Internecie na łączną kwotę minimum 30 zł. Czas na wykonanie transakcji macie do 17 kwietnia 2016 roku. Promocja przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów banku jak i osób, które dopiero teraz zdecydują się założyć konto w BZ WBK. Warto wspomnieć, iż jest to obecnie najlepszy rachunek na rynku. Brak opłaty za prowadzenie konta, bezpłatna karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Do tego oprocentowanie rachunku wynoszące świetne 4% oraz łatwe 120 zł premii na start.

 

 

Warunki promocji

  • posiadanie konta w banku BZ WBK prowadzonego w złotych polskich (konta walutowe odpadają),

  • dokonanie minimum 3 Płatności BLIK na łączną kwotę minimum 30 zł przez usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 mobile lub BZWBK24 internet w czasie trwania promocji tj. od 21 marca 2016 r. do 17 kwietnia 2016 r.

Nagroda pieniężna w wysokości 20 zł zostanie przekazana do 15 maja 2016 r. na konto, z którego dokonano płatności BLIK zgodnie z zasadami promocji. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Liczba nagród jest ograniczona do 2500 sztuk.

Regulamin promocji

Strona promocji

Strona BLIK Mobile + wyszukiwarka akceptantów płatności BLIK

Strona aplikacji mobilnej BZ WBK

 

Czym jest BLIK

BLIK umożliwia użytkownikom telefonów dokonywanie płatności w sklepach, kawiarniach i punktach usługowych, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach, dokonywanie płatności w internecie. Polski system płatności mobilnych dynamicznie się rozwija. Rośnie sieć tradycyjnych sklepów, restauracji, kawiarni i punktów usługowych, jak i sklepów internetowych. Zwiększa się również sieć bankomatów, w których można wypłacać gotówkę przy pomocy telefonu. Aby być na bieżąco, sprawdź aktualną sieć akceptacji w swojej bankowej aplikacji mobilnej przy pomocy Geolokalizacji.

Za zgodą właściciela

 

Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% oraz 120 zł bonusu

Ruszyła kolejna świetna promocja zorganizowana przez bank BZ WBK wraz z agencją marketingową Agora Performance. Tym razem, za założenie Konta Godnego Polecenia oraz spełnienie banalnych warunków promocji otrzymacie 120 zł bonusu. Rachunek oprocentowany jest na 4% w skali roku. Ponadto prowadzenie konta, karta debetowa, przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są bezwarunkowo darmowe. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku BZ WBK.  Więcej na ten temat pod linkiem.

 

Sprawdź również

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter
Źródło: blog.bzwbk.pl

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów