fbpx

Płać BLIKIEM w biletomacie i odbierz 50% za zakup biletu lub doładowania GSM w Warszawie oraz Łodzi

To, że warto płacić BLIKIEM, użytkownicy bloga wiedzą już od dawna. Tym razem Polski Standard Płatności zapewnia 50% zniżki za zakupy biletów lub doładowań GSM w warszawskich oraz łódzkich biletomatach należących do sieci Mennica Polska, Mera Systemy albo MPK Łódź.

 

 

Jak zdobyć bonus

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w dniach od 1 sierpnia do 30 listopada 2016 roku zakupią bilet lub doładowanie GSM w jednym z urządzeń należących do operatorów: Mennica Polska, Mera Systemy bądź MPK Łódź, gdzie dostępna jest możliwość płatności z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych BLIK oraz na ekranach urządzeń komunikowana jest promocja „Płać BILIKIEM i odbierz 50% za bilet”. Zakup biletu lub doładowania musi się odbyć z wykorzystaniem aplikacji mobilnej obsługującej płatności typu BLIK. Pula nagród ograniczona jest do 420.000 zł, zatem promocja może zostać zakończona przed czasem.

Z promocji możecie korzystać wielokrotnie. Minimalny, pojedynczy zakup musi opiewać na kwotę minimum 1 zł. Jednorazowo, dla jednej transakcji możecie otrzymać nagrodę pieniężną, która w ujęciu kwotowym wynosi 15 zł. W przypadku zakupu biletów/doładowania na kwotę wyższą niż 30 zł, zwrot wyniesie 15 zł.

Nagroda pieniężna naliczana za każdą zaksięgowaną transakcję jest zaokrąglana do dwóch miejsc po przecinku i przekazywana przez organizatora na rachunek uczestnika w ciągu 7 dni od daty zakupu biletów/doładowania.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu (kwestia doładowań opisana jest na ostatniej stronie). Jeżeli nigdy nie korzystaliście z płatności typu BLIK, instrukcję znajdziecie pod linkiem BLIKmobile. Tutoriale znajdziecie po wyborze ikonki swojego banku oraz kliknięciu w POZNAJ BLIKA. Ponadto na stronie znajdziecie listę miejsc, gdzie możecie płacić BLIKIEM.

Usługa dostępna jest dla klientów następujących banków: BZ WBK, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium, Getin Bank, ING Bank Śląski, Alior Bank, mBank, Orange Finanse. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w żadnym z wymienionych banków, przypominam o trwających promocjach, dzięki którym możecie uzyskać dodatkowy dochód:

 

Ile można zaoszczędzić

Należy przyznać, iż 50% to bardzo duży rabat. Osoby, które sprawnie zaopatrzą się w bilety mogą naprawdę sporo zaoszczędzić na codziennych dojazdach. Przykładowe ceny biletów w Warszawie wyglądają następująco:

  • Bilet 20-minutowy (1 i 2 strefa) – 3,40 zł normalny oraz 1,70 zł ulgowy
  • Bilet 75-minutowy lub do końca trasy (1 strefa) – 4,40 zł oraz 2,20 zł ulgowy
  • Bilet dobowy (1 strefa) – 15 zł normalny oraz 7,50 zł ulgowy

A teraz wyobraźcie sobie, iż od tych cen odejmujecie 50%. W zależności od tego jak często podróżujecie, sami zdecydujcie jaka opcja najbardziej Wam odpowiada. Możliwe, iż zakup biletów dobowych okaże się tańszą alternatywą niż doładowanie karty miejskiej na 30 dni. Natomiast w przypadku posiadania już karty miejskiej na 1 strefę, wyjazd do Piaseczna na zakupy będzie o 50% tańszy. Nie zapomnijcie jednak skasować „20-minutówki” na przystanku granicznym 🙂

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów