PKO Bank Polski: 10 biletów do kina o wartości 165 zł za założenie Konta dla Młodych oraz dodatkowe 100 zł premii w programie poleceń

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promocyjną Konta dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Tym razem do zdobycia jest 10 biletów do kina. Co ważne, sami będziecie mogli wybrać, którą sieć kin chcecie odwiedzić. Do wyboru macie Cinema City oraz Multikino. Wartość pierwszych biletów została ustalona na 165 zł, zaś drugich na 155 zł. Ponadto w ramach programu poleceń możecie zdobyć 100 zł premii ekstra. Łącznie daje to nawet 265 zł solidnej premii za założenie naprawdę dobrego rachunku. Po założeniu konta, promocję będziecie mogli polecać swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie kolejne 100 zł bonusu. Główne zalety Konta dla Młodych to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także częste akcje promocyjne dla posiadaczy konta, w których do zdobycia są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne. 

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja “Pierwsze razy” skierowana jest do osób w wieku od 18 do 26 lat, które nie posiadały konta osobistego w PKO Banku Polskim (w tym w Inteligo) w dniach od 1 września 2018 roku do 12 września 2019 roku.

Jeśli konto macie zamiar otworzyć w ramach programu poleceń (w którym do zdobycia jest dodatkowo 100 zł) musicie wiedzieć, iż w tym przypadku okres karencji jest już dłuższy. Promocja Polecam PKO przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają ani nie byli posiadaczami konta w PKO BP w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu). Jeśli zatem chcecie połączyć promocje, warunkiem jest nieposiadanie konta w PKO BP po 1 września 2016 roku.

 

Jak otworzyć konto i połączyć obie promocje

Jeśli chcecie założyć konto w ramach programu poleceń, wniosek złóżcie za pośrednictwem dedykowanego linku programu Polecam PKO. Wraz z kontem, musicie również zawnioskować o kartę debetową Mastercard, wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu. Po złożeniu wniosku, umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

 

 

 

Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia osoby, która uczestniczy w programie „Polecam PKO”. Kod możesz uzyskać na przykład od członka rodziny lub znajomego. Jeśli jednak nikt z twoich bliskich nie uczestniczy w programie poleceń, możesz wykorzystać mój kod: 603367619. W ten sposób masz pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymasz premię. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 100 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

Kod polecenia wpisuje się na czwartej stronie wniosku w informacjach dodatkowych. Patrz screen:

 

W przypadku, gdy nie możecie skorzystać z programu poleceń, lecz tylko z samej promocji z biletami do kina, wniosek o promocyjne konto złóżcie po prostu na podstronie Konta dla Młodych

 

Jak zdobyć 10 biletów do kina?

Po złożeniu wniosku o konto, pamiętajcie o zgłoszeniu swojego udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji „Pierwsze razy”. Na wypełnienie wniosku o konto oraz zgłoszenie się do promocji macie czas do 25 października 2019 roku lub do wyczerpania puli nagród. Pula ta wynosi 3000 zestawów po 10 biletów. Mówiąc bardziej szczegółowo, organizator przygotował 15.000 biletów do Cinema City oraz 15.000 biletów do Multikina. W chwili wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Na szczęście, organizator w regulaminie zostawił sobie dodatkową furtkę, dzięki której pula nagród może zostać zwiększona 🙂

Pamiętajcie również, iż składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonej zgody nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

 

Gdy już otworzycie konto i zarejestrujecie się w promocji, przyjdzie czas na spełnianie warunków. Pierwsze 4 bilety otrzymacie za wykonanie 1 płatności kartą na dowolną kwotę. Na wykonanie płatności macie czas do 25 października 2019 roku.

 

Kolejne bilety otrzymacie natomiast za wykonywanie transakcji telefonem. PKO Bank Polski przyzna Wam po 2 bilety za spełnienie każdej z poniższych czynności:

 • wykonanie przelewu na telefon BLIK,
 • płatność BLIK w Internecie,
 • wypłata gotówki z bankomatu przy użyciu BLIK.

 

Zasady są zatem bardzo proste. Przelew możecie wykonać na konto kogoś znajomego na kwotę choćby jednego grosza. Zakupy BLIKIEM dostępne są na Allegro oraz w większości sklepów internetowych, a spacer do bankomatu to już tylko przyjemność. Powyższe czynności należy spełnić do 30 listopada 2019 roku 🙂

 

Nagrody w formie e-voucherów wymiennych na bilety otrzymacie w dwóch etapach, odpowiednio do 15 listopada 2019 roku (pierwsze 4 bilety) oraz do 20 grudnia 2019 roku (kolejne 6 biletów). W chwili otrzymania nagrody, wasze konto i karta muszą być aktywne. Ponadto konto nie może do tego czasu zostać przekształcone w inny typ niż Konto dla Młodych. Nagrody będą dostępne w aplikacji IKO w sekcji „powiadomienia”. Ważność biletów upływa 30 września 2020 roku, więc macie mnóstwo czasu na ich realizację 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji „Pierwsze razy” oraz na stronie promocji.

 

Jak zdobyć 100 zł premii w programie poleceń Polecam PKO

Szczegółowo na temat programu poleceń pisałem w dedykowanym artykule. Teraz tylko przypomnę, iż po otwarciu konta oraz aktywowaniu karty debetowej należy:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe) w ciągu 30 dni od aktywacji konta,
 • w tym samym terminie wykonać płatności BLIKIEM (poprzez aplikację IKO) na łączną kwotę co najmniej 40 zł (w punktach stacjonarnych i/lub w Internecie).

 

Zarówno w przypadku transakcji kartowych jak i BLIKIEM może to być jedna większa płatność (odpowiednio na kwotę 200 zł oraz 40 zł w górę) lub kilka mniejszych transakcji o sumarycznej wartości wymaganej przez regulamin.

 

Program poleceń trwa do 30 listopada 2019 roku. W tym okresie oprócz złożenia wniosku należy również podpisać umowę oraz aktywować konto. Bank weryfikuje spełnienie warunków promocji w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego miesięcznego etapu programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

Jednak jak pokazała pierwsza edycja promocji, wszystko odbywa się o wiele szybciej. Pomimo, że bank ma tak naprawdę 75 dni na wypłatę bonusu od momentu zakończenia danego etapu, wypłata następuje zazwyczaj w ciągu 30 dni od założenia konta.

 

Po szczegóły promocji odsyłam do:

 

 

Konto dla Młodych – szczegóły

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę możecie uniknąć pod warunkiem, iż zapewnicie 4 płatności na dowolną kwotę. Ogromnym plusem konta są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Jeśli Konto dla Młodych nie spełni waszych oczekiwań, możecie je zamknąć w dowolnym oddziale banku PKO BP.

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 4 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS oraz darmowe powiadomienia push,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

 

Errata, czyli zasady realizacji voucherów

 • Nagroda uprawnia do wymiany na bilety w kasach sieci kin Cinema City albo Multikino. Kod należy okazać kasjerowi.
 • Kody sieci kin Cinema City nie obowiązują w IMAX, na pokazy specjalne, maratony, pokazy Ladies Night, filmy wyświetlane w salach VIP, Škoda 4DX oraz w Cinema Park.
 • Kody nie upoważniają do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie.
 • Kody sieci Multikino nie dotyczą projekcji specjalnych, takich jak maratony filmowe, transmisje i retransmisje wydarzeń muzycznych i sportowych, Poranki dla dzieci, Opera HD, Kino Na Obcasach, Multibabykino, pokazy Akademii Filmowej, pokazy na zaproszenie. Kody nie upoważniają do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów