fbpx

PKO BP: voucher o wartości 50 zł na empik.com w promocji „Konto na nowy rok szkolny”

W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym, PKO Bank Polski uruchomił promocję przeznaczoną dla rodziców dzieci w wieku do 13. roku życia. Otwierając PKO Konto Dziecka w łatwy sposób możecie zdobyć 50 zł w formie bonu do wykorzystania na empik.com. Promocja z pewnością przypadnie do gustu osobom, które skorzystały lub dopiero mają zamiar skorzystać z promocji „Mam PKO” zapewniającej 100 zł premii w ramach programu poleceń.

 

 

Zasady promocji

Rachunek PKO Konto Dziecka przeznaczony jest dla dzieci w wieku do 13 lat. W tym przypadku uczestnikiem promocji reprezentującym małoletniego jest rodzic (wykonuje on wszystkie poniższe czynności). Aby otrzymać bon o wartości 50 zł należy:

– podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie PKO Konta Dziecka, wniosek możecie złożyć w oddziale lub elektronicznie,

– wyrazić zgodę przynajmniej na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwołać tej zgody do dnia wydania nagrody,

– dokonać zasilenia konta wpłatą minimum 50 zł (może to być na przykład przelew od rodzica).

 

Aby móc założyć PKO Konto Dziecka, rodzic również musi posiadać konto w PKO BP. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, zachęcam Was do zapoznania się z warunkami promocji Mam PKO, w której do zdobycia jest 100 zł premii. Promocja „Konto na nowy rok szkolny” trwa od 5 września 2017 roku do 18 września 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród. Organizator przygotował 1600 nagród w postaci Ekart do sklepu internetowego empik.com. Nagrody będą wydawane (w formie wiadomości wewnętrznej w bankowości elektronicznej) do 30 września 2017 roku.

 

Ekarta jest wielokrotnego użytku. Oznacza to, że za jej pośrednictwem możecie wykonywać drobne zakupy (na przykład zakup prasy), aż do momentu wyczerpania się środków na Ekarcie. Jej ważność upływa 31 sierpnia 2018 roku. Ekarta nie obejmuje produktów nieoznaczonych napisem „Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

 

PKO Konto Dziecka 

 – 0 zł za prowadzenie konta,

 – 0 zł za przelewy internetowe, 

 – oprocentowanie konta wynosi 2,5% w skali roku dla kwoty do 2500 zł, a dla nadwyżki 0,5%,

 – do konta nie wydaje się karty debetowej,

 – szczegóły na stronie banku.

 

Wraz z rachunkiem PKO Konto Dziecka możecie otworzyć również Pierwsze Konto Oszczędnościowe. Jego oprocentowanie wynosi 2% w skali roku do kwoty 10 000 zł oraz 1,6% w skali roku dla nadwyżki. Możecie także otrzymać bonus za systematyczne oszczędzanie wynoszący dodatkowe 0,5%. Zostanie on naliczony w przypadku systematycznych wpłat w wysokości od 20 zł do 1 000 zł i braku wypłat przez 3 kolejne miesiące.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów