PKO BP oraz Inteligo: bilety do Cinema City za doładowanie telefonu w T-Mobile, Heyah lub Plus

Ruszyła kolejna promocja w której klienci PKO BP lub Inteligo mogą zdobyć bilety do sieci kin Cinema City. Warunkiem uzyskania biletu jest doładowanie telefonu na kartę w sieci T-Mobile lub Heyah na kwotę minimum 50 zł, bądź też w Plusie na co najmniej 40 zł. Jednocześnie przypominam o kultowej akcji „Mam Inteligo”, w której do zdobycia jest 100 zł premii za założenie darmowego konta.

 

 

Bilet za doładowanie telefonu w Plusie

Promocja trwa od 22 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania puli 1000 kodów (według zasady kto pierwszy, ten lepszy). Aby wziąć udział w promocji na początek wyślijcie darmowy SMS o treści BILET na numer 80180. Następnie wykonajcie doładowanie na minimum 40 zł poprzez serwis iPKO lub poprzez aplikację IKO. Po spełnieniu warunków promocji, voucher zostanie wysłany w formie kodu SMS w ciągu 72 godzin. Możecie go wymienić na bilet na seans 2D w kasach kina Cinema City do 30 września 2018 roku. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo. W przypadku wyczerpania się puli nagród, organizator powiadomi o tym na stronie PKO BP oraz Inteligo. 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Bilet za doładowanie telefonu w T-Mobile lub Heyah

W tym przypadku nie musicie wysyłać żadnego SMS-a. Wystarczy, że doładujecie telefon za minimum 50 zł w iPKO, IKO lub bankomacie. Promocja trwa od 25 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania puli 11.000 kodów. Pula jest zatem aż 11-krotnie wyższa niż w kampanii Plusa.  

Po spełnieniu warunków promocji, voucher zostanie wysłany w formie kodu SMS do 5 lutego 2018 roku. Możecie go wymienić na bilet na seans 2D w kasach kina Cinema City do 30 września 2018 roku. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo. W przypadku wyczerpania się puli nagród, organizator powiadomi o tym na stronie PKO BP oraz Inteligo. 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w Inteligo, zachęcam Was do zapoznania się z promocją „100 zł za założenie konta w Inteligo”. W bardzo łatwy sposób zdobędziecie 100 zł premii, a przy okazji będziecie mogli korzystać z cyklicznych promocji organizowanych dla użytkowników aplikacji IKO.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów