PKO BP oraz Inteligo: bilet do kina Helios lub Cinema City w zamian za aktywację aplikacji IKO

PKO Bank Polski wraz ze swoim internetowym oddziałem Inteligo po raz kolejny promują aplikację mobilną IKO. Osoby, które zdecydują się aktywować aplikację mogą otrzymać bilet do kina sieci Cinema City lub Helios. Ba, najsprytniejsi mogą zdobyć nawet trzy takie wejściówki. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula nagród to tylko 3000 sztuk. Ważna informacja – z promocji mogą skorzystać również osoby, które posiadały niegdyś aktywną aplikację IKO, ale jest ona obecnie zablokowana lub ma status dostępu pasywnego. Osobom, które nie mają jeszcze konta w PKO BP, przypominam o trwającej promocji Mam PKO, w której możecie zdobyć 100 zł za założenie konta. Klienci w wieku do 26 lat mogą zwiększyć swój bonus nawet do 498 zł!

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy konta w PKO BP lub Inteligo, którzy na dzień rozpoczęcia okresu promocji (czyli 14 września 2017 roku) nie posiadają aktywnej aplikacji IKO. Co ważne, posiadanie zablokowanej aplikacji lub wyłącznie dostępu pasywnego (tj. braku możliwości wykonywania operacji wpływających na saldo kont) umożliwia wzięcie udziału w promocji. Jeśli przykładowo posiadaliście niegdyś aplikację IKO i zmieniliście telefon bez ponownej instalacji aplikacji – możecie wziąć udział w promocji.

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 14 września 2017 roku do 15 października 2017 roku lub do wyczerpania się puli bonusów. Aby wziąć udział w akcji należy najpierw zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu oprócz podstawowych danych osobowych, wybieracie również, do którego kina chcecie się wybrać. Po rejestracji wystarczy, że aktywujecie aplikację IKO na swoim telefonie (chociaż w sumie to kolejność czynności jest dowolna). W dniu przekazania nagrody wasza aplikacja musi być aktywna.

Kod wymienny na bilet do kina otrzymacie w ciągu 7 dni roboczych od dokonania rejestracji w promocji (maksymalnie do 24 października 2017 roku). Kod zostanie udostępniony poprzez powiadomienia w aplikacji IKO. Pula nagród wynosi 2000 sztuk biletów do Cinema City oraz 1000 sztuk do kina Helios. W przypadku wyczerpania puli biletów danego rodzaju, organizator przydzieli Wam kod do dostępnej sieci kin. Kody podlegają wymianie na bilety do 30 października 2017 roku.

 

Jak potroić wartość nagrody

Regulamin promocji zawiera jeden bardzo ciekawy punkt, a mianowicie:

Jeden Uczestnik może otrzymać maksymalnie 3 Nagrody – po jednej Nagrodzie za każdą aktywowaną Aplikację IKO na odrębnym urządzeniu i spełnieniu pozostałych warunków dla każdej z aktywowanych Aplikacji IKO.

Oznacza to, że aktywując aplikację na trzech różnych urządzeniach możecie zdobyć nawet 3 bilety do kina. Oczywiście w każdym przypadku należy spełnić warunki promocji.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów