fbpx

PKO BP i Inteligo: 20 zł bonusu za płatność telefonem z IKO w technologii HCE

Posiadacze aplikacji IKO oprócz promocji płatności BLIKIEM mogą obecnie skorzystać z akcji promującej płatności w technologii HCE. Wystarczy aktywować aplikację oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 50 zł. Promocją objęci są zarówno klienci „dużego” PKO BP, jak i internetowego Inteligo.

 

 

Uczestnicy

Z promocji może skorzystać osoba, która:

  • posiada smartfon z systemem operacyjnym Android w wersji minimum 4.4 oraz funkcją płatności NFC i aktywną aplikacją IKO,
  • od 1 czerwca 2017 roku nie wykonała żadnej płatności zbliżeniowej za pośrednictwem aplikacji IKO,
  • na dzień przystąpienia do promocji ma w banku wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub wyrazi taką zgodę i nie odwoła jej w okresie promocji lub do dnia przekazania premii (o ile będzie to data wcześniejsza).

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 18 lipca 2017 roku do 18 września 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród. Ta zaś wynosi 295.000 zł (czyli nagrody otrzyma 14.750 pierwszych uczestników).

Aby otrzymać nagrodę, w okresie promocji należy dokonać za pośrednictwem aplikacji IKO płatności zbliżeniowych na łączną kwotę minimum 50 zł. Ponadto na dzień wypłaty premii wasza aplikacja IKO musi być aktywna wraz aktywnymi płatnościami zbliżeniowymi w aplikacji (to znaczy musi posiadać przyporządkowaną dowolną kartę płatniczą jako źródło środków do transakcji zbliżeniowych poprzez aplikację).

 

Wypłata premii

Premia zostanie wypłacona przelewem na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy powiązany z aplikacją IKO najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakończenia promocji lub od dnia wyczerpania puli premii (w zależności od tego, które ze zdarzeń wystąpi wcześniej). Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną premię. Bonus zwolniony jest z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

Kwestie techniczne dotyczące aktywacji aplikacji IKO dostępne są tutaj, zaś na tema płatności zbliżeniowych znajdziecie informacje tutaj.

 

Jeśli lubicie promocje związane z płatnościami telefonem, pamiętajcie o trwającym konkursie banku ING, w którym do zdobycia są bony do empik.com na kwotę 50 lub 100 zł oraz promocji Android Pay, gdzie w łatwy sposób możecie odebrać voucher do Żabki/Freshmarketa o wartości 20 zł.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów