fbpx

PKO BP: aktywuj aplikację IKO i odbierz 10 zł premii lub audiobook z serwisu Audioteka.pl

Bank PKO BP ruszył z promocją mającą na celu popularyzację aplikację IKO wśród swoich klientów. Pomimo, że wartość premii, jaką możecie zdobyć nie jest oszałamiająca, warto się pochylić nad tą promocją ze względu na jej prostotę. Co ciekawe, bonus może być wypłacony nawet trzykrotnie.

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy konta w PKO BP (z wyłączeniem rachunków Inteligo), którzy na dzień rozpoczęcia okresu promocji (czyli 19 czerwca 2017 roku) nie posiadają aktywnej aplikacji IKO. Co ważne, posiadanie zablokowanej aplikacji lub wyłącznie dostępu pasywnego (tj. braku możliwości wykonywania operacji wpływających na saldo kont) umożliwia wzięcie udziału w promocji. Jeśli przykładowo posiadaliście niegdyś aplikację IKO i zmieniliście telefon bez ponownej instalacji aplikacji – możecie wziąć udział w promocji.

Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody (o ile nie wyraziliście jej wcześniej) na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zgody nie należy odwoływać do końca okresu promocji lub do dnia przekazania nagrody (w zależności co nastąpi pierwsze).

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 19 czerwca 2017 roku do 18 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania się puli bonusów. Ta jest stosunkowo duża, bo wynosi aż 100.000 zł. W przypadku niewyczerpania się puli, organizator może przedłużyć promocję o kolejny miesiąc (do 18 września 2017 roku).

Aby wziąć udział w akcji należy najpierw zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu oprócz podstawowych danych osobowych, wybieracie również nagrodę – 10 zł w formie przelewu lub jeden z audiobooków. Po rejestracji wystarczy, że aktywujecie aplikację IKO na swoim telefonie (z numerem telefonu zgłoszonym do banku) oraz wykonacie minimum dwie transakcje telefonem na łączną sumę równą co najmniej 50 zł. Do transakcji zaliczają się:

  • transakcje z użyciem kodu lub czeku BLIK,
  • płatności zbliżeniowe NFC/HCE telefonem,
  • przelewy na telefon lub na konto do innego odbiorcy w PKO BP lub spoza banku,
  • doładowania telefonu.

Zarówno nagrody w formie przelewów na konto, jak i kody na audiobooka zostaną wysłane w ciągu 14 dni od spełnienia warunków promocji. Kody będą wysłane poprzez wiadomość SMS. Ich okres ważności to 19 października 2017 roku. Do wyboru macie 5 audiobooków:

a) Paulo Coelho „Alchemik” (superprodukcja),
b) W. Bruce Cameron „Był sobie pies”,
c) Remigiusz Mróz „Kasacja”,
d) Jarosław Grzędowicz „Pan Lodowego Ogrodu”,
e) Marcin Ciszewski „Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście”.

 

Jak potroić wartość nagrody

Regulamin promocji zawiera jeden bardzo ciekawy punkt, a mianowicie:

Jeden Uczestnik może otrzymać maksymalnie trzy Nagrody – po jednej Nagrodzie za każdą aktywowaną Aplikację IKO i spełnienie pozostałych warunków dla każdej z aktywowanych Aplikacji IKO.

Oznacza to, że aktywując aplikację na trzech różnych urządzeniach możecie zdobyć nawet 30 zł premii. Oczywiście w każdym przypadku należy spełnić warunki promocji.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów