PKO BP: 100 zł łatwej premii za założenie konta w VI edycji promocji „Mam PKO”

Screen Shot 09-23-15 at 01.24 PM 001

Ruszyła kolejna odsłona promocji „Mam PKO”. W VI edycji programu poleceń ponownie możecie otrzymać 100 zł premii za założenie jednego z kont banku PKO BP oraz spełnienie prostych warunków. Wśród promowanych kont odnajdziemy darmowe rachunki takie jak Konto dla Młodych czy Konto za Zero. W przypadku Konta dla Młodych możecie dodatkowo zdobyć 10 biletów do kina Cinema City lub Helios o wartości 194,40 zł! Po otwarciu konta możecie kontynuować uzyskiwanie dodatkowych dochodów dzięki polecaniu konta swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 50 zł, zaś wasi znajomi 100 zł. Ponadto organizator zapewnia nagrody dodatkowe dla trzech osób, które polecą jak największą liczbę kont.

 

 

Uczestnicy promocji – nowy klient

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w PKO BP ani nie byli posiadaczami konta w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu). W przypadku klientów powracających, graniczną datą zamknięcia rachunku jest zatem 1 lutego 2014 roku.

Ponadto z promocji wykluczone są osoby, wobec których rozpatrywany jest wniosek o konto, złożony przed startem bieżącej edycji.

Obecnie trwa (a w zasadzie kończy się) XII edycja bliźniaczego programu Mam Inteligo. Pomimo, iż Inteligo należy do banku PKO BP – śmiało możecie korzystać z obu promocji. Są one prowadzone równolegle, nie wykluczając się wzajemnie.

 

Jak uzyskać premię

Aby zdobyć tytułowe 100 zł premii należy założyć jedno z kont oferowanych przez PKO BP: Konto dla Młodych, Konto za Zero (również w wersji Rodzina 500+) oraz Konto bez Granic. Wśród tych rachunków szczegółowiej omówię Konto dla Młodych, Konto za Zero oraz Konto za Zero dla rodziny 500+, których prowadzenie jest darmowe. Konto bez Granic kosztuje miesięcznie…17,90 zł i lepiej je sobie darować.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania premii jest złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji Mam PKO BP. Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia (tak zwany kod MGM) osoby, która uczestniczy w programie „Mam PKO”.

 

Jeśli chcesz możesz wykorzystać mój kod polecenia: 603367619. W ten sposób masz pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymasz premię. W programie „Mam PKO” uczestniczę od jego pierwszej edycji i spełniam wszelkie warunki jako polecający. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

 

Kod ten podajecie na końcu formularza, poniżej screen z wniosku:

 

 

Moja rada: nie zmieniajcie wizerunku karty, gdyż taka przyjemność kosztuje aż 15 zł!

 • Wypełniając wniosek koniecznie musicie wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu. 
 • Po złożeniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, który potwierdza wasze dane osobiste oraz informuje o przybliżonym terminie dostarczenia umowy przez kuriera.
 • Po założeniu konta musicie je naturalnie aktywować w serwisie iPKO.

 

Po otwarciu konta oraz aktywowaniu karty debetowej należy:

 • w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe);
 • również w tym samym terminie wydać poprzez aplikację IKO co najmniej 10 zł, korzystając z kodu lub czeku BLIK (także bez transakcji internetowych),
 • … i to wszystko 🙂

W przypadku transakcji kartowych może to być jedna płatność na kwotę od 200 zł w górę lub kilka mniejszych transakcji o sumarycznej wartości co najmniej 200 zł.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak aktywować aplikację IKO, odsyłam Was na dedykowaną stronę aplikacji. Znajdziecie tam między innymi informacje jak płacić aplikacją oraz mapę akceptantów tego typu płatności.

 

Kiedy otrzymam premię

VI edycja programu poleceń trwa od 1 lutego 2017 roku do 1 maja 2017 roku. W tym okresie oprócz złożenia wniosku należy również podpisać umowę oraz aktywować konto. Jeśli będziecie zatem korzystać z promocji pod koniec jej trwania, pamiętajcie, aby zachować kilka dni zapasu na dostarczenie umowy przez kuriera.

Obecna edycja podzielona jest na 3 etapy. Tak naprawdę daty zakończenia poszczególnych etapów determinują okres w jakim zostanie wypłacona premia. Nie ma zatem znaczenia, w którym etapie założycie konto. Oczywiście, im wcześniej to zrobicie, tym szybciej otrzymacie premię.

1 etap: 1.02. – 2.03.2017 roku

2 etap: 3.03. – 1.04.2017 roku

3 etap: 2.04. – 1.05.2017 roku

Premia wypłacana jest po sprawdzeniu przez bank faktu spełnienia warunków oraz uprawnienia do otrzymania nagrody. PKO BP szczegółowo opisuje ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia mogę zdradzić, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Opodatkowanie

Kwota 100 zł za otwarcie rachunku jest kwotą netto. Jeżeli pojawi się potrzeba odprowadzenia podatku dochodowego, bank zwiększy kwotę nagrody i przekaże ją do Urzędu Skarbowego. Gwarantuje to zapis:

W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.

Po szczegóły odsyłam do:

Regulamin ramowy Programu Mam PKO 

Zasady VI edycji Programu Mam PKO

Strona promocji Mam PKO

 

10 biletów do kina Cinema City lub Helios

Jeśli założycie Konto dla Młodych, oprócz 100 zł za otwarcie konta, możecie również zdobyć 10 biletów do kina Cinema City lub Helios o wartości 194,40 zł. Obie promocje można ze sobą swobodnie łączyć. Pamiętajcie, aby konto założyć korzystając ze strony programu poleceń, a później zarejestrować się w promocji „Kino za 0” (edit: najlepiej zaraz po złożeniu wniosku). Warto się jednak pospieszyć, gdyż pula nagród z dnia na dzień jest coraz mniejsza. Więcej na temat tej promocji w artykule.

 

Szczegóły promowanych kont

Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat)

 • 0 zł za konto bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Konto za Zero

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę debetową
 • 0 zł za kartę debetową w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł, w pozostałych przypadkach 6,90  zł
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 3%, minimum 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Konto za Zero dla Rodziny 500+

 • 0 zł za prowadzenie konta – wystarczy, że świadczenie otrzymywane w ramach programu „Rodzina 500+” będzie wpływało na wasze konto;
 • 0 zł za kartę debetową, w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na 200 zł, w pozostałych przypadkach 1,90  zł
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO 

 

>>>Otwórz konto z polecenia<<<

 

Jak polecać konta w programie „Mam PKO”

Jeśli posiadacie już rachunek w PKO BP możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim bliskim. Co więcej, polecającym może zostać nawet osoba, która założyła konto w programie jako polecony. Przykładowo pan X założył konto z mojego polecenia i spełnił warunki do otrzymania 100 zł premii jako polecony. Jednocześnie pan X może zarejestrować się w programie Mam PKO i polecić konto swojej żonie. W ten sposób pan X zyska 50 zł za polecenie, zaś żona pana X – 100 zł jako nowy klient.

Aby zostać polecającym należy posiadać aktywne konto w banku PKO BP (może to być również pakiet konta dla osób prowadzących działalność gospodarczą). Rejestracji należy dokonać na stronie programu Mam PKO. Pamiętajcie, aby w formularzu rejestracyjnym podać numer telefonu, którego używacie do obsługi konta w PKO BP. Numer ten będzie jednocześnie kodem MGM, który będziecie podawać swoim bliskim.

Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 50 zł netto (kwestie podatkowe załatwia za Was bank). Oprócz tego przewidziane są nagrody dodatkowe dla trzech osób o największej liczbie skutecznych poleceń:

 • I miejsce – 5000 zł,
 • II miejsce – 3000 zł,
 • III miejsce – 1000 zł.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji, regulaminu programu oraz zasad VI edycji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów