PKO Bank Polski: nawet 398 zł premii w promocji Konta dla Młodych + 100 zł w programie poleceń

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promującą Konto dla Młodych, czyli rachunek przeznaczony dla osób w wieku do 26 lat. Tym razem akcja powinna cieszyć się szczególnym powodzeniem wśród miłośników…jedzenia 🙂 Otóż przez 6 kolejnych miesięcy będziecie mogli otrzymywać 20% zwrotu za płatności wykonane kartą MasterCard w lokalach gastronomicznych. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, co w skali całej promocji daje nawet 300 zł premii. Kolejne 98 zł bonusu otrzymacie w formie zaproszenia na 3-daniowy posiłek w jednej z restauracji uczestniczących w Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week. Oprócz tego, na start możecie zdobyć 100 zł premii w programie poleceń Mam PKO. Prowadzenie Konta dla Młodych oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są darmowe. Karta debetowa będzie natomiast bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

 

 

Uczestnicy promocji „Serce na talerzu”

Aby móc wziąć udział w niniejszej promocji, wystarczy, że nie posiadaliście jakiegokolwiek konta osobistego w PKO BP po 31 sierpnia 2016 roku. Dotyczy to zarówno kont PKO Banku Polskiego jak i Inteligo. Dodatkowym wymogiem jest wiek uczestników promocji. Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat i nie ukończyły 26 lat. Jeśli jesteście już nieco starsi, możecie skorzystać z samego programu poleceń i zgarnąć w ten sposób 100 zł na start.

W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Biura Komunikacji Marketingowej Banku oraz osoby im bliskie, przez które rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków, powinowatych do drugiego stopnia, osoby pozostające w stosunku przysposobienia i kurateli oraz osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.

 

Jak otworzyć konto w promocji „Serce na talerzu”

Aby założyć promocyjne konto, pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na stronie internetowej banku. Podczas wypełniania wniosku o konto należy również zawnioskować o kartę debetową MasterCard. Najlepiej wybrać kartę ze standardowym wizerunkiem. Zmiana wizerunku na niestandardowy kosztuje 14,90 zł, dlatego lepiej uniknąć tej opłaty. Na drugiej stronie wniosku należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych).

Uczestnik Promocji – …wyrazi zgodę przynajmniej na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwoła tej zgody do dnia wydania Nagrody, a także działa jako konsument…

Na złożenie wniosku macie czas od 21 sierpnia 2017 roku do 30 września 2017 roku. Umowę dostarczy Wam kurier (na koszt banku). Nie ma oczywiście przeszkód, aby kurier był u Was po 30 września 2017 roku. Do tej daty wystarczy tylko złożyć wniosek online.

Po złożeniu wniosku o konto, pamiętajcie również o zgłoszeniu swojego udziału w promocji na stronie promocji „Serce na talerzu”. Możecie tego dokonać zarówno przed, jak i po podpisaniu umowy o konto, jednak nie później niż do 30 września 2017 roku.

 

Zasady promocji „Serce na talerzu”

Nagrodą w promocji „Serce na talerzu” jest zwrot 20% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą MasterCard w punktach gastronomicznych, których MCC płatności to: 5811 (firmy cateringowe), 5812 (restauracje), 5813 (pijalnie, bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki) lub 5814 (fast foody). Transakcje możecie wykonywać zarówno w tradycyjnych punktach naziemnych, jak i zamawiając jedzenie przez Internet (na przykład w serwisie Pyszne.pl).

Otwierając konto w sierpniu, zwroty będą naliczane od transakcji wykonanych przez 6 miesięcy licząc od września. Natomiast gdy konto otworzycie we wrześniu, wówczas naliczanie zacznie się od października. Zwroty będą wypłacane w kolejnym miesiącu po wykonaniu transakcji. W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto i kartę, a także wyrażone zgody marketingowe.

 

Dodatkową nagrodą jest voucher na 3-daniowy posiłek (bez napojów) w jednej z restauracji uczestniczących w Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week. Mało tego, możecie zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, ponieważ nagroda przeznaczona jest dla dwóch osób. Wartość nagrody dodatkowej to 98 zł. Otrzyma ją 2000 pierwszych osób, które zarejestrują się w promocji „Serce na talerzu”. Na szczęście organizator promocji umieścił licznik, dzięki któremu będziecie mieli pewność, że nie obejdziecie się smakiem. Ponadto pula nagród może zostać zwiększona. Festiwal trwa w dniach 20-29 października 2017 roku. Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie tutaj. Vouchery (w formie elektronicznego kodu) zostaną rozesłane poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej w dwóch turach: do 25 września 2017 roku oraz do 9 października 2017 roku. Rezerwację możecie dokonać od 27 września 2017 roku do dnia poprzedzającego zakończenie festiwalu.

Szczegóły w regulaminie promocji „Serce na talerzu”.

 

Dodatkowe 100 zł w ramach programu poleceń

Screen Shot 09-23-15 at 01.24 PM 001

Swoje dodatkowe dochody możecie zwiększyć dzięki uczestnictwu w programie poleceń Mam PKO. Otwierając konto z polecenia oraz spełniając niezbyt wygórowane warunki otrzymacie 100 zł premii wypłacanej w gotówce (przelewem na konto). W tym przypadku okres karencji jest już dłuższy. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w PKO BP ani nie byli posiadaczami konta w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu). Jeśli zatem chcecie połączyć promocje, warunkiem jest zamknięcie konta przed 2 sierpnia 2014 roku.

Aby zdobyć omawianą premię należy złożyć wniosek o nowe konto za pośrednictwem strony internetowej Mam PKO BP (zwróćcie uwagę, iż jest to inny link niż poprzednio). Warunkiem uzyskania prawa do 100 zł premii jest podanie we wniosku kodu polecenia (tak zwany kod MGM). Kod możecie uzyskać na przykład od znajomego lub członka rodziny, który posiada konto w PKO Banku Polskim i bierze udział w programie poleceń.

 

Jeśli chcesz, możesz wykorzystać mój kod polecenia: 603367619. W ten sposób masz pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymasz premię. W programie „Mam PKO” uczestniczę od jego pierwszej edycji i spełniam wszelkie warunki jako polecający. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

 

Kod ten podajecie na końcu formularza, poniżej screen z wniosku:

 

W przypadku promocji z premią, wystarczy, że w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe). Również w tym samym terminie należy wykonać płatność/płatności poprzez aplikację IKO na co najmniej 10 zł, korzystając z kodu lub czeku BLIK (także bez transakcji internetowych).

Więcej na temat promocji z 100 zł premii w artykule 100 zł premii za założenie konta w promocji Mam PKO.

Oczywiście, po złożeniu wniosku w ramach programu poleceń, również musicie pamiętać o rejestracji na stronie promocji „Serce na talerzu”.

 

Konto dla Młodych – szczegóły

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę możecie uniknąć pod warunkiem, iż zapewnicie 5 płatności na dowolną kwotę. Nawet jeśli wykonacie mniejszą liczbę transakcji, opłata będzie naliczona proporcjonalnie do liczby wykonanych transakcji. Ogromnym plusem konta są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli Konto dla Młodych nie spełni waszych oczekiwań, możecie je zamknąć w dowolnym oddziale banku PKO BP. Oczywiście lepiej z tym poczekać do momentu otrzymania nagród z obu promocji.

  • 0 zł za konto bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów