fbpx

PKO Bank Polski: 100 zł premii do wykorzystania na empik.com za założenie Konta dla Młodych oraz dodatkowo 50 zł w programie poleceń

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promocyjną Konta dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Tym razem do zdobycia jest karta podarunkowa (wielokrotnego użytku) do wykorzystania na empik.com. Aby zdobyć voucher o wartości 100 zł wystarczy tak naprawdę zarejestrować się w promocji oraz założyć konto wraz z kartą debetową. Ponadto w ramach programu poleceń możecie zdobyć 50 zł premii ekstra. Łącznie daje to solidne 150 zł premii za założenie naprawdę dobrego rachunku. Po założeniu konta, promocję będziecie mogli polecać swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu. Główne zalety Konta dla Młodych to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także częste akcje promocyjne dla posiadaczy konta, w których do zdobycia są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne. 

 

 

Uczestnicy promocji

Aby wziąć udział w promocji #NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE należy nie posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w PKO BP (w tym również w Inteligo) w dniach od 1 stycznia 2017 roku do 31 marca 2018 roku. 

Jeśli konto macie zamiar otworzyć w ramach programu poleceń (w którym do zdobycia jest 50 zł) musicie wiedzieć, iż w tym przypadku okres karencji jest już dłuższy. Promocja Mam PKO przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają ani nie byli posiadaczami konta w PKO BP w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu). Jeśli zatem chcecie połączyć promocje, warunkiem jest zamknięcie konta przed 2 lutego 2015 roku.

 

Jak otworzyć konto i połączyć obie promocje

Jeśli chcecie założyć konto w ramach programu poleceń, wniosek złóżcie za pośrednictwem dedykowanego linku programu Mam PKO BP. Wraz z kontem, musicie również zawnioskować o kartę debetową MasterCard, wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu. Po złożeniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić wasze dane osobiste oraz umówić wizytę kuriera z umową.

 

Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia (tak zwany kod MGM) osoby, która uczestniczy w programie „Mam PKO”. Kod możesz uzyskać na przykład od członka rodziny lub znajomego. Jeśli jednak nikt z twoich bliskich nie uczestniczy w programie poleceń, możesz wykorzystać mój kod: 603367619. W ten sposób masz pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymasz premię. W programie „Mam PKO” uczestniczę od jego pierwszej edycji i spełniam wszelkie warunki jako polecający. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 100 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

 

Kod ten podajecie na końcu formularza, poniżej screen z wniosku:

 

W przypadku, gdy nie możecie skorzystać z programu poleceń, lecz tylko z samej promocji z voucherem empik.com, wniosek o promocyjne konto złóżcie po prostu na stronie banku. Pamiętajcie również o zawnioskowaniu o kartę debetową MasterCard.

 

Jak zdobyć 100 zł do wykorzystania na empik.com

Po złożeniu wniosku o konto, pamiętajcie o zgłoszeniu swojego udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji #NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE (wraz z akceptacją regulaminu). Na wypełnienie wniosku oraz zgłoszenie się do promocji macie czas od 16 kwietnia 2018 roku do 18 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Ta zaś limitowana jest do 1000 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Na szczęście na stronie promocji na bieżąco aktualizowany będzie stan dostępnych promocyjnych wniosków. Dzięki temu macie pewność wzięcia udziału w promocji, jeśli licznik będzie wskazywał dodatnią wartość. Ponadto w razie wyczerpania się puli nagród, bank zastrzega możliwość jej zwiększenia 🙂

Pamiętajcie również, iż składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonej zgody nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

 

W celu zdobycia karty podarunkowej empik.com wystarczy samo założenie konta oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego, o którym była mowa wcześniej. Jeśli spełnicie te warunki, nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł otrzymacie w formie elektronicznej (w ramach poczty wewnętrznej w systemie bankowości online). Nagrodę otrzymacie do 30 maja 2018 roku. W chwili otrzymania nagrody, wasze konto i karta muszą być aktywne. Ponadto konto nie może do tego czasu zostać przekształcone w inny typ niż Konto dla Młodych. Ważność środków w ramach Ekarty podarunkowej upływa 23 kwietnia 2018 roku. 

Szczegóły w regulaminie promocji #NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE oraz w FAQ.

 

Jak zdobyć 50 zł premii w programie poleceń Mam PKO

Po otwarciu konta oraz aktywowaniu karty debetowej należy:

  • w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe),
  • w tym samym terminie wykonać płatności poprzez aplikację IKO na łączną kwotę co najmniej 40 zł, korzystając z kodu lub czeku BLIK (również z wyłączeniem transakcji internetowych).

Zarówno w przypadku transakcji kartowych jak i BLIKIEM może to być jedna większa płatność (odpowiednio na kwotę 200 zł oraz 40 zł w górę) lub kilka mniejszych transakcji o sumarycznej wartości wymaganej przez regulamin. 

Premia w programie poleceń wypłacana jest w ciągu maksymalnie 75 dni od momentu zakończenia poszczególnego etapu promocji (daty kończące dany etap promocji to 3 marca, 1 kwietnia oraz 4 maja 2018 roku). Z doświadczenia mogę zdradzić, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej i wypłata następuje zazwyczaj w ciągu 30 dni.

Po szczegóły programu poleceń Mam PKO odsyłam do:

Jeśli natomiast chcecie polecać konta swoim bliskim (zarabiając 100 zł za skuteczne polecenie), wówczas odsyłam Was do osobnego artykułu, w którym szczegółowo omawiam program Mam PKO.

 

Konto dla Młodych – szczegóły

PKO Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę możecie uniknąć pod warunkiem, iż zapewnicie 5 płatności na dowolną kwotę. Nawet jeśli wykonacie mniejszą liczbę transakcji, opłata będzie naliczona proporcjonalnie do liczby wykonanych transakcji. Ogromnym plusem konta są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli Konto dla Młodych nie spełni waszych oczekiwań, możecie je zamknąć w dowolnym oddziale banku PKO BP.

  • 0 zł za konto bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS,
  • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz 100 zł do empik.com

lub

Otwórz konto w programie poleceń i zdobądź nawet 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów