fbpx

PKO Bank Polski: 100 zł łatwej premii na start za założenie PKO Konta Firmowego

Kolejny bank oferuje premię za założenie konta firmowego. Tym razem PKO Bank Polski zachęca do założenia PKO Konta Firmowego, nagradzając nowych klientów bonusem o wartości 100 zł. Warunki promocji są bardzo proste, ponieważ wystarczy wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł. Konto Firmowe w PKO BP pozwala uniknąć podstawowych opłat z tytułu użytkowania rachunku, dzięki czemu premię możecie uzyskać bezkosztowo.

 

 

Uczestnicy

Akcja skierowana jest raczej do startupów, ponieważ uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy. Ponadto promocja skierowana jest wyłącznie do całkiem nowych klientów firmowych. Bank weryfikuje status nowego klienta według numeru NIP. Jeśli zatem posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w PKO BP, możecie skorzystać z niniejszej promocji.

 

Zasady promocji

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest złożenie wniosku na dedykowanej stronie promocji oraz podpisanie umowy o konto firmowe do 14 lipca 2017 roku. Oprócz samego konta, należy również zawnioskować o kartę debetową oraz zaakceptować regulamin promocji.

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy wykonać przelew składek na ZUS na kwotę minimum 250 zł. Po spełnieniu warunków promocji, bank wypłaci premię do 30. dnia kolejnego miesiąca po opłaceniu składek (przykładowo, gdy przelew wykonacie w lipcu, premia trafi do Was do 30 sierpnia 2017 roku).

 

Pamiętajcie, że w przypadku promocji bankowych dla przedsiębiorców to na Was spoczywa obowiązek odprowadzenia podatku od uzyskiwanych premii. Szczegółowo mówią o tym zapisy regulaminu:

W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą otrzymana premia podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych.

W przypadku podatników podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

PKO Konto Firmowe – szczegóły rachunku

Przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenie konta jest darmowe. Dotyczy to firm działających krócej niż 12 miesięcy (takie właśnie są adresatem promocji). W kolejnych miesiącach prowadzenie konta będzie za 0 zł w przypadku spełnienia warunków aktywności, a mianowicie wykonania przelewu do ZUS oraz transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 500 zł. W przeciwnym razie koszt prowadzenia konta to 25 zł.

Karta debetowa wydana do konta w pierwszym roku jest bezpłatna. W kolejnych latach jej koszt to 30 zł rocznie (2,5 zł miesięcznie). Wypłaty gotówki z bankomatów PKO BP są bezpłatne, tak samo jak wpłaty we wpłatomatach banku. Wypłaty z obcych bankomatów wiążą się z opłatą równą 3,5% wartości wypłaty, nie mniej niż 5 zł.

Co miesiąc otrzymujecie również pakiet 30 bezpłatnych przelewów, każdy kolejny kosztuje 1 zł. Przez pierwsze 3 miesiące będziecie mogli także korzystać za darmo z usługi Powiadomienia SMS. Od czwartego miesiąca usługa kosztuje 10 zł miesięcznie (opłata abonamentowa) lub 25 groszy za każdy SMS. Usługę możecie wyłączyć poprzez bankowość elektroniczną.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o PKO Konto Firmowe i odbierz 100 zł premii

 

Obecnie trwa kilka innych promocji rachunków firmowych:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów