fbpx

PKO Bank Polski: 250 zł łatwej premii pieniężnej za założenie Konta dla Młodych

Trwa do:
31 października 2021
Dostępność wniosków
2500

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promocyjną Konta dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Tym razem do zdobycia jest 250 zł premii gotówkowej. Co tu kryć, jest to najlepsza z dotychczasowych promocji banku skierowanych do młodych ludzi. W poprzednich edycjach do dyspozycji były vouchery, niektóre….dość dziwne. Wracając jednak do konkretów, główne zalety Konta dla Młodych to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także częste akcje promocyjne dla posiadaczy konta, w których do zdobycia są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne. Po założeniu konta, będziecie mogli skorzystać z łatwej „podpromocji”, w której nagrodą jest nawet 150 zł premii za zakup ubezpieczenia OC/AC. Jeśli zaś ukończyliście już 26 lat, możecie założyć Konto za Zero w promocji z 100 zł premii na start.

Uczestnicy promocji

Promocja “Łap chwile z PKO Kontem dla Młodych” skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego w PKO Banku Polskim w okresie od 1 stycznia 2020 roku do momentu startu promocji. Okres karencji nie dotyczy kont Inteligo – jeśli posiadaliście lub nadal posiadacie tam konto, śmiało możecie wziąć udział również w niniejszej promocji.

Warto również wspomnieć, iż Konto dla Młodych dedykowane jest dla osób w wieku do 26 lat, zatem jest to warunek obligatoryjny dla możliwości skorzystania z promocji.

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie powyższy warunek, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard na dedykowanej stronie promocji Konta dla Młodych. Składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonych zgód nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

Po złożeniu wniosku o konto, zarejestrujcie swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Formularze zapisu znajdziecie na dole strony. Wystarczy, że podacie tam imię, nazwisko, PESEL, e-mail oraz zaakceptujecie regulamin.

Pamiętajcie o wypełnieniu formularza promocji.

Na wypełnienie wniosku o konto oraz zgłoszenie się do promocji macie czas do 31 października 2021 roku lub do wyczerpania puli 2500 nagród. Jeśli limit wniosków zostanie przekroczony i bank zakończy promocję, strona promocji po prostu nie będzie przyjmowała nowych wniosków. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Warunki promocji

Po założeniu konta, warunki są ultra proste. Wystarczy, że w każdym z pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta:

  • wykonacie 4 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM (w każdym miesiącu z osobna),
  • zapewnicie wpływy zewnętrzne na kwotę co najmniej 100 zł (w każdym miesiącu z osobna).

Kwota płatności jest dowolna. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. W przypadku płatności kartą zaliczają się zarówno płatności wykonane tradycyjnym „plastikiem”, jak i płatności zbliżeniowe telefonem. Natomiast w przypadku BLIKA odpadają wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon. Co do wymaganego wpływu, może pochodzić on z waszego konta w innym banku.

Przykładowo, otwierając konto we wrześniu 2021 roku, warunki spełnijcie w październiku, listopadzie i grudniu 2021 roku oraz w styczniu i lutym 2022 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Łap chwile”.

Jak otrzymam nagrodę?

Premie będą wypłacane sukcesywnie – 50 zł premii za każdy miesiąc spełnienia warunków promocji – razem 250 zł bonusu. Przykładowo, za warunki spełnione w październiku, pierwsze 50 zł otrzymacie do 30 listopada 2021 roku, za warunki spełnione w listopadzie, bonus zostanie wypłacony do końca grudnia i tak dalej. W dniu wydania każdej nagrody musicie posiadać aktywne konto i kartę, a także wyrażone wcześniej zgody. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Łap chwile”.

Konto dla Młodych – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 4 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS oraz darmowe powiadomienia push,
  • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów