fbpx

Pierwsza Pożyczka od Alior Banku z 0% prowizji oraz RRSO 5,12%, czyli zbuduj pozytywną historię w BIK-u

W dzisiejszym artykule powracam do cyklu „budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u”. Tym razem produktem, który pozwoli Wam poprawić scoring jest kredyt gotówkowy od Alior Banku. W ramach promocji „Pierwsza Pożyczka” prowizja wyniesie okrągłe 0%, zaś oprocentowanie kredytu to jedyne 5% w skali roku. W takiej konfiguracji RRSO wyniesie 5,12%. Ogromnym plusem oferty jest fakt, iż możecie z niej skorzystać bez wychodzenia z domu i to dla kwoty do 10.000 zł! Maksymalny okres kredytowania to nawet 3 lata. Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, byłych jak i nowych klientów Alior Banku. Przy okazji przypominam o promocji Konta Jakże Osobistego, gdzie do zdobycia jest nawet 350 zł premii! Natomiast przedsiębiorcy mogą liczyć na rekordowe 2000 zł premii w promocji iKonta Biznes. Oprócz zbudowania historii w BIK-u, środki pozyskane w ramach pożyczki możecie przeznaczyć na rozwój osobisty, przykładowo na kursy i szkolenia, które sprawią, iż wasze dochody osobiste pójdą w górę.


Pierwsza Pożyczka w Alior Banku z RRSO na poziomie 5,12%

Promocyjne warunki, a mianowicie:

  • prowizja na poziomie 0% oraz
  • oprocentowanie stałe równe 5% w skali roku

obowiązują w przypadku okresu od 3 do 36 miesięcy (czyli aż 3 lata). Kwota na jaką możecie zaciągnąć kredyt wynosi od 500 zł do 10.000 zł.

Co ważne, w przypadku promocyjnej pożyczki nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu, ani zakładanie konta osobistego (do spłaty pożyczki będzie służył rachunek techniczny). Jeśli natomiast będziecie chcieli spłacić kredyt przed czasem – nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 0 zł.

Uczestnicy promocji

Z promocyjnej pożyczki mogą skorzystać osoby, które nie posiadały pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku w terminie do 11 kwietnia 2021 roku. Posiadanie innego produktu w Alior Banku, jak na przykład konta osobistego lub oszczędnościowego, w żaden sposób nie koliduje z niniejszą promocją. Przy okazji przypominam o świetnej promocji Konta Jakże Osobistego z 350 zł premii na start oraz 1% moneyback dla kwoty do 240 zł. Klienci wewnętrzni mają ponadto nieco bardziej uproszczoną ścieżkę wnioskowania. Wówczas bank „już ich zna”, zatem kryteria weryfikacyjne są o wiele mniej inwazyjne.

Przykładowe koszty pożyczki

Dla wariantu 3-miesięcznego, w przypadku pożyczki na 500 zł, łączny koszt kredytu wyniesie 4,18 zł, dla 1000 zł – 8,33 zł, dla 5000 zł – 41,71 zł, a dla 10.000 zł – 83,45 zł.

Natomiast dla wariantu 12-miesięcznego, koszty będą się kształtowały następująco: 500 zł – 13,60 zł, 1000 zł – 27,32 zł, dla 5000 zł – 136,48 zł, a dla 10.000 zł – 272,84 zł.

Wysokość kosztów dla innych wariantów pożyczki łatwo obliczycie w kalkulatorze kredytowym na dedykowanej stronie promocji. Zatem łączny koszt budowy historii kredytowej wyniesie Was już 4,18 zł…a w zasadzie nawet mniej. Jeśli pożyczkę zaciągacie wyłącznie w celu zbudowania pozytywnego śladu w BIK-u, środki uzyskane w ramach pożyczki możecie wpłacić na konto oszczędnościowe lub lokatę. W ten sposób delikatnie zredukujecie koszty pożyczkowe. A jeśli środki wolicie przeznaczyć na konsumpcję – wolna wola, to wy będziecie spłacać 🙂

Jak zawnioskować o Pierwszą Pożyczkę w Alior Banku?

Wniosek o promocyjną pożyczkę znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wypełnienie wniosku zajmie Wam dosłownie chwilę. Wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie zadzwoni do Was konsultant (tego samego dnia lub maksymalnie w ciągu 2-3 dni), by przeprowadzić Was przez dalszy proces. Oprócz podstawowych danych osobowych, bank zapyta jakie są wasze zarobki netto, wydatki na utrzymanie gospodarstwa domowego oraz ile wynoszą wasze miesięczne zobowiązana finansowe (na przykład spłaty innych kredytów).

Jeśli wszystko będzie OK, wasza tożsamość zostanie zweryfikowana przez smartfona, zaś wszelkie formalności zostaną załatwione mailowo lub przez telefon – bez wychodzenia z domu. Natomiast w przypadku, gdy bank będzie miał wątpliwości, co do waszej zdolności kredytowej, wówczas zostaniecie zaproszeni do oddziału banku wraz z wymaganymi dokumentami (na przykład zaświadczenie od pracodawcy). W przypadku pierwszej opcji, środki zostaną przelane na wasze konto w dowolnym banku, zaraz po zawarciu umowy. Harmonogram spłaty otrzymacie mailowo oraz prawdopodobnie również w wersji papierowej.

Podsumowanie

Jeśli chcecie wiedzieć jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

Zweryfikuj to sam, czyli dokumenty związane z analizą kredytu od Alior Banku:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów