Pierwsza Pożyczka Alior Bank z 0% prowizji oraz 5,9% odsetek – zbuduj pozytywną historię kredytową + darmowy pakiet Alerty BIK na 12 miesięcy!

Po ostatnich zmianach poziomu stóp procentowych NBP, Alior Bank nieco zmodyfikował ofertę swojej promocyjnej Pierwszej Pożyczki. W związku z tym postanowiłem zaktualizować artykuł, który dotychczasowo cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem (stworzyłem go w ramach cyklu „budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u”). To co się nie zmieniło to fakt, iż za samo zaciągnięcie pożyczki na dowolną kwotę i dowolny okres, w prezencie otrzymacie Pakiet Alerty BIK na 12 miesięcy o wartości 24 zł. Dzięki niemu, zadbacie o swoje bezpieczeństwo, ponieważ po każdym zapytaniu w bazie BIK-u otrzymacie mailowy i SMS-owy alert. W ten sposób ustrzeżecie się przed zaciągnięciem kredytu na wasze dane osobowe. Wracając jednak do samej oferty, w ramach promocji „Pierwsza Pożyczka” prowizja wyniesie okrągłe 0%, zaś oprocentowanie kredytu to jedyne 5,9% w skali roku. W takiej konfiguracji RRSO wyniesie 6,06%. Ogromnym plusem oferty jest fakt, iż możecie z niej skorzystać bez wychodzenia z domu i to dla kwoty do 10.000 zł! Maksymalny okres kredytowania to nawet 3 lata. Zmianie uległ minimalny okres kredytu, który zamiast 3 miesięcy, wynosi obecnie 12 miesięcy. Pozytywną zmianą jest za to skrócenie okresu karencji aż o 5 miesięcy (choć i tak jest on ultra krótki). Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, byłych jak i nowych klientów Alior Banku. Przy okazji przypominam o promocji Konta Jakże Osobistego, gdzie do zdobycia jest 200 zł premii! Oprócz zbudowania historii w BIK-u, środki pozyskane w ramach pożyczki możecie przeznaczyć na rozwój osobisty, przykładowo na kursy i szkolenia, które sprawią, iż wasze dochody osobiste pójdą w górę.

Promocja tej pożyczki została już zakończona. Mam dla Ciebie jednak coś lepszego! W pełni online, bez prowizji, ze stałym niskim oprocentowaniem dla kwoty do 100.000 zł! Sprawdź szczegóły promocji Aion Banku.


Pierwsza Pożyczka w Alior Banku z RRSO na poziomie 6,06%

Promocyjne warunki, a mianowicie:

  • prowizja na poziomie 0% oraz
  • oprocentowanie stałe równe 5,9% w skali roku

obowiązują w przypadku okresu od 12 do 36 miesięcy (czyli aż 3 lata). Kwota na jaką możecie zaciągnąć kredyt wynosi od 500 zł do 10.000 zł.

Co ważne, w przypadku promocyjnej pożyczki nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu, ani zakładanie konta osobistego (do spłaty pożyczki będzie służył rachunek techniczny). Jeśli natomiast będziecie chcieli spłacić kredyt przed czasem – nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 0 zł.

Uczestnicy promocji

Z promocyjnej pożyczki mogą skorzystać osoby, które nie posiadały pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku w terminie do 16 września 2021 roku (wcześniej okres karencji datowany był w stosunku do 11 kwietnia 2021 roku). Posiadanie innego produktu w Alior Banku, jak na przykład konta osobistego lub oszczędnościowego, w żaden sposób nie koliduje z niniejszą promocją. Przy okazji przypominam o świetnej promocji Konta Jakże Osobistego z 200 zł premii na start oraz 1% moneyback dla kwoty do 240 zł. Klienci wewnętrzni mają ponadto nieco bardziej uproszczoną ścieżkę wnioskowania. Wówczas bank „już ich zna”, zatem kryteria weryfikacyjne są o wiele mniej inwazyjne.

Przykładowe koszty pożyczki

Dla 12-miesięcznego wariantu kredytu, w przypadku pożyczki na 500 zł, łączny koszt kredytu 13,60 zł. Dla pozostałych kwot będzie to: dla 1000 zł – 27,32 zł, dla 5000 zł – 136,48 zł, a dla 10.000 zł – 272,84 zł.

Wysokość kosztów dla innych wariantów pożyczki łatwo obliczycie w kalkulatorze kredytowym na dedykowanej stronie promocji. Zatem łączny koszt budowy historii kredytowej wyniesie Was już 13,60 zł…a w zasadzie nawet mniej. Jeśli pożyczkę zaciągacie wyłącznie w celu zbudowania pozytywnego śladu w BIK-u, środki uzyskane w ramach pożyczki możecie wpłacić na konto oszczędnościowe lub lokatę. W ten sposób delikatnie zredukujecie koszty pożyczkowe. A jeśli środki wolicie przeznaczyć na konsumpcję – wolna wola, to wy będziecie spłacać 🙂

Jak zawnioskować o Pierwszą Pożyczkę w Alior Banku?

Wniosek o promocyjną pożyczkę znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wypełnienie wniosku zajmie Wam dosłownie chwilę. Wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie zadzwoni do Was konsultant (tego samego dnia lub maksymalnie w ciągu 2-3 dni), by przeprowadzić Was przez dalszy proces. Oprócz podstawowych danych osobowych, bank zapyta jakie są wasze zarobki netto, wydatki na utrzymanie gospodarstwa domowego oraz ile wynoszą wasze miesięczne zobowiązana finansowe (na przykład spłaty innych kredytów).

Jeśli wszystko będzie OK, wasza tożsamość zostanie zweryfikowana przez smartfona, zaś wszelkie formalności zostaną załatwione mailowo lub przez telefon – bez wychodzenia z domu. Natomiast w przypadku, gdy bank będzie miał wątpliwości, co do waszej zdolności kredytowej, wówczas zostaniecie zaproszeni do oddziału banku wraz z wymaganymi dokumentami (na przykład zaświadczenie od pracodawcy). W przypadku pierwszej opcji, środki zostaną przelane na wasze konto w dowolnym banku, zaraz po zawarciu umowy. Harmonogram spłaty otrzymacie mailowo oraz prawdopodobnie również w wersji papierowej.

Darmowy pakiet Alerty BIK na 12 miesięcy

W ramach promocji „Alerty BIK w Alior Banku”, do każdej pożyczki i kredytu konsolidacyjnego bank dodaje bezpłatny kod do aktywacji wspomnianej usługi. Specjalna oferta obowiązuje od 8 września 2021 roku i potrwa do 30 listopada 2021 roku. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy samo podpisanie umowy o produkt kredytowy. O przyznaniu usługi bank poinformuje Was, wysyłając wiadomość SMS, w ciągu 5 dni roboczych od daty wypłaty pożyczki lub kredytu. Na aktywowanie usługi będziecie mieli 14 dni. Od tego czasu Alerty BIK będą ważne przez 12 miesięcy – nawet, jeśli pożyczka będzie opiewała na krótszy okres lub spłacicie ją przed czasem. Standardowy koszt usługi poza promocją to 24 zł.

Instrukcja – po zalogowaniu na koncie BIK w polu „Kod rabatowy” wpiszcie otrzymany kod i użyjcie przycisków „Przelicz cenę (aby wyzerować cenę za Alerty BIK) i „Zamawiam bezpłatnie”.

Alerty BIK w promocji Alior Bank

Alerty BIK to usługa, dzięki której będziecie informowani o każdej próbie zaciągnięcia zobowiązania z wykorzystaniem waszych danych osobowych w banku lub innej instytucji korzystającej z usług bazy danych BIK. W momencie złożenia wniosku kredytowego (również o kartę kredytową czy limit w koncie) otrzymacie mail i/lub SMS ze stosowną informacją. Jeśli siedzicie akurat w wygodnym fotelu w jednym z oddziałów banku – OK, przetestujecie usługę „na żywym organizmie”. Gdy jednak nawet nie myślicie o zaciąganiu kredytu, a na ekranie waszego telefonu czy komputera pojawił się alert – musicie działać. Kontakt z BIK-iem oraz z bankiem, w którym próbowano wyłudzić pożyczkę, skutecznie zablokuje próbę wykorzystania waszej tożsamości.

Szczegóły w regulaminie promocji „Alerty BIK od Alior Banku” oraz w komunikacie banku.

Podsumowanie

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

Zweryfikuj to sam, czyli dokumenty związane z analizą kredytu od Alior Banku:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów