PGE i platforma bm.pl prezentują: 30 zł rabatu za opłacanie rachunków kartą Mastercard

Ruszyła druga edycja promocji, w ramach której klienci PGE w łatwy sposób mogą zdobyć 30 zł premii w zamian za opłacanie rachunków kartą Mastercard. Warunkiem otrzymania premii jest skorzystanie z funkcji automatycznego opłacania rachunków, dostępnego w ramach serwisu bm.pl. Z bardzo podobnej promocji mogą również skorzystać obecnie klienci sieci Vectra.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja nie obejmuje klientów korzystających z liczników przedpłatowych, w ofercie „pre-paid”, klientów Oddziału Zamość Energos, klientów, posiadających lokalną e-fakturę w systemie billingowym Abacus w oddziale Skarżysko- Kamienna, klientów korzystających z usługi polecenie zapłaty i Invoobill oraz klientów, którzy korzystali z pierwszej edycji promocji PGE pod nazwą „Nawet 30 zł wróci do Ciebie dzięki płatnościom automatycznym karta płatniczą”. Ostatnia z promocji trwała na przełomie 2017 i 2018 roku, a jej opis znajdziecie tutaj.

 

 

Zasady promocji

Do promocji możecie przystąpić od 8 stycznia 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania limitu 80.000 włączonych płatności automatycznych (to bardzo duża pula). W celu przystąpienia do promocji należy wyrazić zgodę na otrzymywanie faktur elektronicznych (jeśli dotychczas otrzymywaliście faktury papierowe) oraz ustawić automatyczne opłacanie rachunków za pośrednictwem serwisu Blue Media. Wszystkie te ustawienia dostępne są po zalogowaniu na stronie eBOK PGE (instrukcję znajdziecie tutaj). W panelu musicie ustawić płatności automatyczne oraz podać dane karty Mastercard, która ma być comiesięcznie obciążana na rzecz płatności rachunków.

Same realizacje płatności powinny nastąpić w okresie od 8 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku. Jednorazowa premia wynosi 10 zł, zaś w całej promocji możecie otrzymać do 3 zwrotów. Zwroty będą wypłacane na konto powiązane z kartą Mastercard w ciągu 48 godzin od momentu realizacji transakcji.

Minimalna wartość opłacanej faktury w ramach promocji musi wynosić co najmniej 10 zł. Każdorazowe pobranie środków z tytułu rachunku wiąże się z opłatą w wysokości 0,99 zł. W promocji nie bierze udziału rachunek inicjujący płatność automatyczną (przekazanie środków może nastąpić dopiero z tytułu kolejnego rachunku opłaconego po dacie aktywacji usługi płatności automatycznej z karty Mastercard, tak jak z tytułu pierwszego rachunku opłaconego automatycznie zgodnie z wcześniejszą dyspozycją). 

 

Z promocji mogą skorzystać również przedsiębiorcy. W tym przypadku musicie jednak rozpoznać i opodatkować dochód związany z wypłatą premii. 

 

Przydatne linki:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów