fbpx

Bank Pekao: 150 zł premii na start oraz 2% na rachunku oszczędnościowym

Bez ani dnia przerwy, Bank Pekao S.A. rusza z kolejną edycją promocji Konta Przekorzystnego. Tym razem do zdobycia jest nawet 150 zł premii. Na łączną gratyfikację składa się: 100 zł premii gotówkowej oraz 50 zł bonusu do wykorzystania w serwisie Allegro. Ponadto będziecie mogli zarabiać po 100 zł za polecenie konta w programie poleceń. Ba, w całym programie możecie dorobić nawet 1500 zł premii ekstra. Dla oszczędzających, Żubr przygotował natomiast rachunek oszczędnościowy na 2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł i to na okres 4 miesięcy! Po drastycznym cięciu stóp procentowych przez NBP, oferta konta oszczędnościowego wygląda naprawdę solidnie. Co ciekawe, do Konta Przekorzystnego oprócz Karty Przekorzystnej Mastercard, możecie domówić ekskluzywną kartę debetową VISA Gold. Moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku. Będzie ona dla Was bezpłatna już po wykonaniu 4 płatności na dowolną kwotę. Konto Przekorzystne otworzycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. Dodatkowe 50 zł premii otrzymacie w promocji przeznaczonej dla waszego dziecka.

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji i odebrać 150 zł premii?

Promocja trwa od 1 lipca 2020 roku do 30 września 2020 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam złożenie wniosku na smartfonie. Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji PeoPay.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje nowoczesną metodę zwaną potocznie “konto otwierane przez selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).


Jak zdobyć premię na start?

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej, wystarczy, że w okresie do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy oraz przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe:

 • zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł – może on pochodzić z waszego konta w innym banku,
 • wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę),
 • co najmniej raz zalogujecie się do aplikacji PeoPay.

Przykład

Otwierając konto w lipcu 2020 roku, warunki spełnijcie:

 • w lipcu, w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2020 roku lub
 • w sierpniu, we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie 2020 roku.


Premie będą wypłacane w trzech terminach:

 • do 31 grudnia 2020 roku – dla kont założonych w lipcu,
 • do 31 stycznia 2021 roku – dla kont założonych w sierpniu,
 • do 28 lutego 2021 roku – dla kont założonych we wrześniu.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Przekorzystnego.

50 zł ekstra w promocji Mastercard w ramach Konto Przekorzystne

No dobrze, na tę chwilę macie już 100 zł. Kolejne 50 zł ekstra (w końcu to promocja z 150 zł premii) uzyskacie w ramach promocji Mastercarda. Mówiąc bardziej szczegółowo, otrzymacie 3400 punktów powitalnych w promocji „Bezcenne chwile”. Przyznane punkty możecie wymienić na voucher Allegro o wartości 50 zł lub inne nagrody i vouchery dostępne w programie.

Aby zdobyć punkty wystarczy przystąpić do programu oraz zalogować się do aplikacji PeoPay. Cóż, prościej się nie da. Na spełnienie warunków promocji macie czas do 30 września 2020 roku. Swoją Kartę Rewolucyjną Mastercard zarejestrujecie na stronie programu lub w bankowości Pekao24.

Promocyjne punkty zostaną przydzielone ostatecznie w okresie do 30 dni od pierwszego zalogowania się w aplikacji PeoPay. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich udostępnienia, także macie sporo czasu na dokonanie wyboru 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji punktów „Bezcenne chwile”.

Rachunek oszczędnościowy na 2% w skali roku

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 20.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 120 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 20.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania (zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania).

Z promocji konta oszczędnościowego możecie skorzystać do 30 września 2020 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne. Później będzie to możliwe tylko w placówce banku.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc bezpłatnie możecie wykonywać nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują standardowo 7 zł za każdy przelew.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Promocję z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 1500 zł dodatkowego dochodu.

Program poleceń również trwa do 30 września 2020 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu pisałem w osobnym artykule, do którego Was teraz odsyłam, by nie dublować treści.


Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej Mastercard po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. Ale po co – zapytacie. Ano po to, iż jest to rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Co do kosztów miesięcznych, karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. 

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.


Karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne (z wyłączeniem wpłat gotówkowych) na konto na kwotę od 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe i zagraniczne bankomaty macie za darmo! Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów