Pekao S.A.: 200 zł premii na start, konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku oraz złota karta VISA za darmo #ZostanWDomu i zarabiaj!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Wraz z kwietniowym słońcem pojawił się promyk nadziei! Bank Pekao S.A. kontynuuje swoją świetną promocję Konta Przekorzystnego z 200 zł premii na start, czyli promocje bankowe nie dały się wirusowi! Zasady promocji ponownie są bardzo łatwe. Premia wypłacana jest w zamian za…spełnianie warunków zwalniających z opłaty za konto oraz logowanie się do aplikacji mobilnej. Bank Pekao S.A. ma również zaszyty program poleceń w ramach którego możecie dorobić nawet 1500 zł premii ekstra. Dla posiadaczy oszczędności, Żubr przygotował natomiast konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez 120 dni! Po drastycznym cięciu stóp procentowych przez NBP, oferta Pekao i tak wygląda bardzo solidnie. Co ciekawe, do Konta Przekorzystnego możecie wyrobić ekskluzywną kartę debetową VISA Gold. Moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku. Będzie ona dla Was bezpłatna już po wykonaniu 4 płatności na dowolną kwotę. Ewentualnie możecie wybrać Kartę Przekorzystną Mastercard, zapewniającą przewalutowania bez prowizji. Ta karta jest bezpłatna już po wykonaniu 1 transakcji miesięcznie. Konto Przekorzystne otworzycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. To bardzo ważne zagadnienie w obliczu akcji #zostanwdomu #zostajewdomu

Uczestnicy promocji z 200 zł premii

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadanie innego produktu (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji!

Jak zdobyć 200 zł premii na start?

No dobrze. Skoro już spełniacie warunki uczestnictwa, możemy przejść do konkretów. Łączna premia podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Aby zdobyć pierwsze 100 zł, wystarczy, że w okresie od momentu aktywowania konta do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł, wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay oraz co najmniej raz zalogujecie się do aplikacji PeoPay.

Kolejne 100 zł otrzymacie natomiast, jeśli identyczne warunki spełnicie dodatkowo w 3 kolejnych pełnych miesiącach kalendarzowych. 

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub w kasie banku), przelewy wewnętrzne (pomiędzy kontami w Banku Pekao S.A.) oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek.

Płatność kartą lub aplikacją PeoPay może opiewać na dowolną kwotę. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku PeoPay chodzi o zbliżeniową płatność telefonem lub płatność ekspresową w Internecie. Wyłączone są natomiast zwykłe przelewy mobilne oraz płatności BLIKIEM.

Wypłata 200 zł premii startowej

Wypłata nagrody również nastąpi w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymacie przelewem do końca drugiego miesiąca po założeniu konta (przykładowo, zakładając konto w kwietniu, pierwsze 100 zł otrzymacie w czerwcu). Drugą transzę otrzymacie najpóźniej do 30 sierpnia 2020 roku. Oczywiście w tym dniu wasze konto musi pozostawać aktywne.

Szczegóły: regulamin promocji Konta Przekorzystnego z 200 zł premii.

Jak założyć konto w promocji z 200 zł?

Promocja trwa do 20 maja 2020 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową. Do wyboru macie przepiękną kartę VISA Debit Gold lub kartę Mastercard zapewniającą przewalutowania bez prowizji. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon.

Co do kwestii finalizacji umowy, aby zdobyć 200 zł premii należy wybrać formę biometrii (selfie). Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego (przypomina to wnioskowanie o konto w Revolut). Proces ten może się odbyć na laptopie lub po przeniesieniu do aplikacji PeoPay (wyboru dokonacie podczas wypełniania wniosku).

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku!). Jeśli natomiast od razu wybierzecie zawarcie umowy w placówce, wówczas uzyskacie jedynie 100 zł premii.

Konto Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku do 30.000 zł

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 30.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 120 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania (0,3% w skali roku).

Z promocji konta oszczędnościowego możecie skorzystać do 20 maja 2020 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne. Później będzie to możliwe tylko w placówce banku.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc bezpłatnie możecie wykonywać nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują standardowo 7 zł za każdy przelew.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

Konto Przekorzystne – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A. – dla obu rodzajów kart,
  • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych. Opłata nie jest pobierana w przypadku potwierdzania przelewów za pośrednictwem aplikacji PeoPay.

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dotyczy to zarówno karty VISA Gold, jak i Karty Przekorzystnej Mastercard. 

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

Świetne karty debetowe do wyboru!

Bank Pekao S.A. ma w swojej ofercie dwie świetne karty debetowe. Możecie zdecydować się na jedną z nich lub domówić drugą i korzystać z obu naraz 🙂 Poniżej charakterystyki obu kart.

  • Karta Rewolucyjna Mastercard

Bank Pekao S.A. postanowił mocno powalczyć z fintechami zapewniającymi korzystne rozwiązania płatnicze za granicą. W ten oto sposób do naszej dyspozycji została oddana Karta Rewolucyjna, zapewniająca przewalutowania bez prowizji.

W praktyce, oznacza to, iż płacąc zarówno w sklepach stacjonarnych za granicą, jak i przez Internet, środki zostaną przeliczone po średnim kursie Mastercarda, bez narzucania jakiejkolwiek prowizji. Kursy oferowane przez organizację Mastercard to tak zwane kursy rzeczywiste, czyli nieobarczone wysokim spreadem. Kursy stosowane w danym dniu możecie śledzić na bieżąco na specjalnej podstronie Mastercarda. Dzięki temu nie musicie specjalnie zakładać kont walutowych, wyrabiać dodatkowych kart płatniczych, czy tez korzystać z kantorów walutowych. Jeśli jednak zdecydujecie się na otwarcie kont walutowych, wówczas Karta Rewolucyjna będzie działała niczym karta wielowalutowa. Oznacza to, iż inteligentny system będzie pobierał środki z konta walutowego, zgodnego z walutą płatności.

Przewalutowania po kursie średnim Mastercarda stosowane są również w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Oprócz tego, nie zapłacicie ani grosza prowizji za takową wypłatę. Warunkiem niepobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów jest zapewnienie w danym miesiącu wpływu na co najmniej 500 zł oraz wykonanie minimum 1 płatność na dowolną kwotę. 

Karta Rewolucyjna jest darmowa po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł.

Karta zapewnia również darmowe wypłaty gotówki z bankomatów należących do sieci Banku Pekao S.A. Dodatkowo spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę, bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

  • Złota karta debetowa VISA Gold, czyli powiew prestiżu bez wysokich kosztów

Dotychczasowo złote i platynowe karty płatnicze przeznaczone były wyłącznie dla osób bardzo majętnych. Dla podkreślenia statusu tych osób, banki wydawały im prestiżowe karty kredytowe, co wiązało się niejednokrotnie z wysokimi kosztami obsługi danego produktu lub wysokimi progami wejścia do tego elitarnego klubu (na przykład aktywa na poziomie miliona złotych). Bank Pekao S.A. wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i postanowił wydawać złote karty debetowe – nie tylko do kont w ramach private bankingu, ale również dla swojego bazowego produktu jakim jest Konto Przekorzystne. Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.

Karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. Warunek ten nie dotyczy osób do 26. roku życia, które kartę mogą użytkować za darmo bez spełniania jakichkolwiek warunków. Ba, młodzi mogą również bez żadnych warunków wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą – bez limitów i bez kosztów.

Dla osób od 26. roku życia karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy na konto na kwotę od 500 zł do 4999 zł oraz wykonując minimum 1 płatność bezgotówkową kartą zapewniacie sobie 2 darmowe wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce. Natomiast, gdy wpływ wynosi minimum 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe bankomaty macie za darmo! Z wymaganych wpływów wyłączone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów. Ponadto spełniając wymienione warunki zapewnicie sobie darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą. To ważne, ponieważ kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

Konto Przekorzystne z 200 zł premii na start możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu, jednak maksymalna liczba osób poleconych to 15 duszyczek. Program poleceń trwa do 30 czerwca 2020 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu pisałem w osobnym artykule, do którego Was teraz odsyłam, by nie dublować treści.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów