Pekao S.A.: rekordowe 1000 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes – bez wychodzenia z domu!

Oprócz promocji dla klientów indywidualnych z 200 zł premii, Bank Pekao S.A. oferuje również solidną premię dla przedsiębiorców i to z bardzo krótkim okresem karencji. Otwierając Konto Przekorzystne Biznes otrzymacie rekordowe 1000 zł bonusu, wypłacanego w czterech transzach, po spełnieniu odpowiednich warunków. Dodatkowo, w ramach promocji możecie skorzystać z dzierżawy terminala płatniczego za darmo przez okres nawet 18 miesięcy. Konto Przekorzystne Biznes może być dla Was zupełnie darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Jeśli nawet posiadacie już główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć rachunek w Pekao S.A., który posłuży przykładowo do opłacania ZUS-u i obsługi terminala. Przedsiębiorcy, tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać dowolną liczbę rachunków bankowych. Co ciekawe, konto firmowe tak samo jak Konto Przekorzystne możecie otworzyć w pełni online – bez wychodzenia z domu. To bardzo ważne zagadnienie w obliczu trwającej kwarantanny. Dobrym pomysłem będzie również połączenie obu promocji. Możecie w ten sposób zdobyć 200 zł jako klient indywidualny oraz nawet 1000 zł jako przedsiębiorca.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą (w tej edycji spółki są wykluczone).

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali rachunek firmowy w Pekao S.A. po 1 kwietnia 2019 roku.

 

Dla uściślenia, obecni klienci banku rozumiani są jako klienci firmowi, identyfikujący się unikatowym numerem NIP. Jeśli posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w Pekao S.A., możecie spokojnie skorzystać z promocji konta firmowego.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku. W tym czasie należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową oraz usługą bankowości elektronicznej. Umowę możecie zawrzeć w oddziale banku lub w pełni zdalnie – za pośrednictwem foto weryfikacji. W tym celu wystarczy zrobić zdjęcie dowodowi osobistemu oraz zdjęcie twarzy. Nie ma natomiast potrzeby łączyć się z wideo-konsultantem.

 

Wniosek o konto dostępny jest na dedykowanej stronie Konta Przekorzystnego Biznes. Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie od Pekao S.A. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących samego banku oraz podmiotów z nim współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

 

300 zł premii na start

Aby zdobyć premię na start, wystarczy, że w trzech dowolnych miesiącach w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku wykonacie płatności na rzecz ZUS-u na kwotę minimum 100 zł.

Ponadto w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po założeniu konta:

 • wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową na kwotę minimum 100 zł,
 • wykonacie jeden przelew (inny niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl na kwotę minimum 100 zł.

 

 

W tym momencie możecie poprzestać na bardzo łatwej premii bazowej lub powalczyć o wyższą pulę 🙂

 

 

200 zł premii za umowę o terminal POS

Ta część promocji dostępna jest dla klientów, którzy po podpisaniu umowy o konto zawrą umowę o dzierżawę terminala POS i rozliczanie transakcji. Następnie w ciągu kolejnych trzech kolejnych pełnych miesięcy od dnia zawarcia umowy przyjmijcie płatności na kwotę minimum 500 zł (w każdym miesiącu).

 

Z tej części promocji wyłączeni są  przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne/podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż detaliczna broni i amunicji oraz produkcja broni i amunicji.

 

Jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowaliście płatności kartami płatniczymi to bank zaoferuje Wam dzierżawę terminala POS za 0 zł przez 18 miesięcy. Jeżeli natomiast już akceptujecie karty płatnicze w swoich biznesach, wówczas dzierżawa terminala POS wyniesie 1 zł miesięcznie przez 12 miesięcy.

 

 

 

 

200 zł premii za wymianę walut

Aby otrzymać tę transzę premii należy w terminie do końca trzeciego pełnego miesiąca po założeniu rachunku wykonać transakcje wymiany walut o równowartości 20.000 zł. Chodzi tutaj o transakcje między własnymi kontami w Banku Pekao. Opłacalność tej części premii zależna jest oczywiście od kursów stosowanych przez bank.

 

300 zł premii za produkt kredytowy

Kolejne 300 zł możecie zdobyć, jeśli po założeniu konta, zawnioskujecie również o produkt kredytowy dostępny w ofercie Pekao S.A. dla przedsiębiorców. Macie na to czas w okresie 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta. Do waszej dyspozycji są:

 • umowa kredytu na kwotę minimum 20.000 zł,
 • umowa pożyczki na kwotę minimum 20.000 zł,
 • umowa o kartę kredytową z sumą limitów kart wydanych w ramach tej umowy na kwotę minimum 20.000 zł.

 

Wypłata premii

O tym, czy weźmiecie udział w jednej, w dwóch, czy w trzech „podpromocjach” zdecydujecie sami. Dla wszystkich bonusów schemat terminów wypłat premii jest identyczny. Mianowicie premia zostanie wypłacona po upływie okresu na spełnienie warunków dla danej części promocji.

 

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi 🙂

 

Szczegóły w regulaminie promocji „1000 zł premii dla firm”.

 

Darmowe wpłaty BLIKIEM we wpłatomatach Euronet oraz PlanetCash

Dodatkowym benefitem w ramach promocji jest zwolnienie z opłaty za dokonywanie wpłat gotówki za pośrednictwem BLIKA we wpłatomatach należących do sieci Euronet oraz PlanetCash. Zwolnienie to będzie obowiązywało do 31 maja 2020 roku.

 

Konto Przekorzystne Biznes – szczegóły

 • 0 zł za kartę wielowalutową w przypadku rozliczonych transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
 • 0 zł za przelewy wewnętrzne w bankowości elektronicznej,
 • 0 zł za pierwsze 15 przelewów zewnętrznych w bankowości elektronicznej, każdy kolejny 1,50 zł,
 • 0 zł za przelewy zewnętrzne wykonane poprzez aplikację PeoPay,
 • 0 zł za wszystkie wypłaty w bankomatach Pekao S.A.,
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów w kraju,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych do sumy 100.000 zł miesięcznie,
 • 0 zł za pierwsze pięć przelewów SEPA,
 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli spełnicie jeden z poniższych warunków (w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł):

– wpływy na konto wyniosą minimum 2000 zł (z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami własnymi w Pekao S.A.),

– z rachunku wykonany zostanie przelew do ZUS lub US (lub inny podatkowy),

– na rachunek rozliczona zostanie transakcja z terminala wydanego przez Pekao S.A.,

– na rachunku wykonana zostanie transakcja wymiany walut w Pekao S.A.,

– z rachunku wykonana zostanie płatność na rzecz Pekao Leasing.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Konta Przekorzystnego Biznes.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów