Darmowe Konto Przekorzystne dla Młodych, czyli 50 zł premii dla Twojego dziecka, 1,5% na koncie Mój Skarb oraz 200 zł bonusu dla Ciebie w Pekao

Pojawił się jeszcze jeden mocny argument skłaniający ku założeniu Konta Przekorzystnego w promocji z 200 zł premii. Otóż Bank Pekao S.A. postanowił docenić również wasze dzieciaki poprzez wypłatę 50 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych. Warunkiem promocji jest tak naprawdę samo założenie rachunku wraz z kontem oszczędnościowym Mój Skarb. Oprocentowanie konta oszczędnościowego wynosi 1,5% w skali roku. Warto wspomnieć, iż konto oszczędnościowe dla dorosłych oferuje dwukrotnie wyższe oprocentowanie dla kwoty do 30.000 zł. Zatem grosz do grosza i można naprawdę korzystnie pomnażać oszczędności w banku spod znaku Żubra. Oczywiście prowadzenie zarówno konta bieżącego, jak i oszczędnościowego jest w pełni darmowe. Chyba żaden bank nie odważyłby się zdzierać z dzieciaków 🙂 Konto z premią możecie założyć dla więcej niż jednego dziecka, zgodnie z zasadą 1 dziecko to 1 premia 🙂 Z promocji mogą oczywiście skorzystać również dotychczasowi klienci banku.

 

 

Uczestnictwo w promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”

Uczestnikami niniejszej promocji są dzieci, które ukończyły 9. rok życia, ale nie ukończyły jeszcze 18 lat. Jednak w tym przypadku osobą podpisującą umowę w imieniu dziecka jest jego przedstawiciel ustawowy, którym zazwyczaj jest po prostu rodzic. Promocja wystartowała 8 listopada 2019 roku i potrwa do 31 grudnia 2019 roku. Dzięki temu, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony otworzycie konto dla siebie z 200 zł premii, a przy okazji dla swojego dziecka/dzieci, zgarniając po 50 zł za każde z nich. Aby dziecko otrzymało premię, rodzic musi również posiadać konto w Pekao S.A. 

 

Dodatkowym warunkiem będzie założenie dla dziecka konta oszczędnościowego Mój Skarb. Aby wasze dziecko mogło skorzystać z promocji, musi posiadać status nowego klienta, co oznacza nieposiadanie Konta Przekorzystnego dla Młodych w dniu startu promocji, czyli 8 listopada 2019 roku. Jeśli zatem wasze dziecko posiadało takowy rachunek, ale zamknęliście go przed startem promocji – ponownie możecie otworzyć konto i zdobyć 50 zł premii.

 

O ile rachunek Mój Skarb możecie wyklikać z poziomu bankowości elektronicznej, o tyle Konto Przekorzystne dla Młodych dostępne jest wyłącznie w oddziałach Pekao S.A. (bez placówek agencyjnych i partnerskich). Wizytę musicie odbyć ze swoim dzieckiem, które również złoży swój podpis. Ot taki rodzinny spacerek do banku 🙂

 

 

Warto też zwrócić uwagę, iż w przypadku gdy waszej latorośli zostało już niewiele czasu do uzyskania pełnoletności, wówczas lepiej wstrzymać się z udziałem w niniejszej promocji. Lepszym rozwiązaniem będzie odczekanie tych kilku miesięcy, tak by wasze dziecko otworzyło konto w promocji dla osób dorosłych, gdzie premia sięga kwoty 200 zł. Wasz potomek będzie Was z pewnością za to wdzięczny 😉

 

 

Wypłata premii i finalizacja promocji

Tak naprawdę jedynym warunkiem do uzyskania 50 zł jest otwarcie pakietu złożonego z Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta Mój Skarb. Wasze dzieci nie muszą wykonywać jakichkolwiek transakcji. Wypłata premii nastąpi do 24. dnia następującego po otwarciu konta. Zatem premię otrzymacie albo 24 grudnia 2019 roku (ot taki prezent na gwiazdkę) albo 24 grudnia 2020 roku. 

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Szczegóły Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta Mój Skarb

Dla młodych zasady są proste i przejrzyste 🙂

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za wpłatę gotówki w oddziale lub wpłatomacie banku,
  • szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

 

Co do konta oszczędnościowego Mój Skarb, ogromnym plusem jest fakt, iż jego prowadzenie oraz przelewy wychodzące są darmowe bez limitu. Oprocentowanie wynosi 1,5% w skali roku.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów