fbpx

Pakiet korzyści od Santander Banku, czyli 80 zł premii w programie poleceń, 200 zł za wpływy wynagrodzenia, do 300 zł zwrotu za rachunki oraz 2,7% na koncie oszczędnościowym

Santander to jeden z najaktywniejszych banków pod względem organizowania korzystnych akcji promocyjnych. W ramach najnowszego „Pakietu korzyści z Kontem Jakie Chcę”, możecie zdobyć 200 zł premii za wpływy wynagrodzenia lub innych świadczeń na konto, uzyskać do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków domowych oraz oszczędzać środki na Koncie Systematycznym na 2,7% w skali roku dla kwoty sięgającej nawet 100.000 zł. Oprócz tego, otrzymacie 80 zł za założenie konta w ramach programu poleceń oraz taką samą kwotę za polecanie oferty swoim bliskim. Pomimo tak wielu bonusów, Santander Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie rachunku, zaś zwolnienie z opłaty za kartę debetową możliwe jest już po wykonaniu co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

 

 

Promocja „200 zł za wynagrodzenie”

Uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku do 30 stycznia 2019 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). Na szczęście, posiadanie innego produktu, jak na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej akcji.

Promocja z premią za wynagrodzenie trwa w okresie od 1 lutego 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku. Aby do niej przystąpić założyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (Dopasowana VISA lub Mastercard). Dodatkowym wymogiem jest posiadanie lub podpisanie umowy o dostęp do bankowości online. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód na elektroniczną formę kontaktu. Zgodę tę zaznaczycie podczas wypełniania wniosku.

 

Po założeniu rachunku, w okresie do 30 kwietnia 2019 roku złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 4 kolejnych miesięcy zapewnijcie wpływy na co najmniej 1000 zł. Za każdy wpływ otrzymacie 50 zł bonusu netto. Zapewnianie wpływów możecie rozpocząć już od miesiąca, w którym przystąpiliście do promocji lub od kolejnego miesiąca. Przykładowo, podpisując umowę w kwietniu, wpływy zapewnijcie od kwietnia do lipca lub od maja do sierpnia.

A co jeśli w danym miesiącu nie uda się zapewnić wpływu wynagrodzenia? Spokojnie, nic złego 🙂 Wówczas po prostu nie otrzymacie premii za ten miesiąc, ale nadal możecie spełniać warunki w kolejnych miesiącach (no chyba, że był to wasz czwarty, a zarazem ostatni miesiąc promocji):

Uczestnik, który nie spełni warunków promocji i nie otrzymał w jednym z miesięcy nagrody może otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu…

 

Co ważne, regulaminowe wynagrodzenie to nie tylko typowy wpływ pensji, ale również renta, emerytura, czy też inne świadczenie. Potwierdza to zapis regulaminu:

po dacie złożenia dyspozycji na to konto wpłynie wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia

 

Bonusy wypłacane będą do końca kolejnego miesiąca. W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto, kartę debetową, dostęp do bankowości online oraz zgody na kontakt w formie elektronicznej.

Szczegóły – regulamin promocji „200 zł za konto wynagrodzeniem.

 

 

Krótka instrukcja jak złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę:

 • po zalogowaniu do bankowości internetowej wchodzicie w zakładkę Twoje sprawy,
 • następnie w sekcji Twoje Produkty wybieracie Konta, a w kolejnym kroku Przenieś do nas wynagrodzenie,
 • formularz możecie wypełnić samodzielnie lub z pomocą konsultanta.

 

 

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Otóż faktury mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza Konta Jakie Chcę. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet lub za pośrednictwem zleceń stałych, bądź poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

 

 

 

 

Konto Systematyczne na 2,7% w skali roku, nawet do 100.000 zł

W ramach promocji Konto Systematyczne z bonusem, Santander Bank oferuje preferencyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego na poziomie 2,7% w skali roku. Oprocentowanie będzie obowiązywało w miesiącu zawarcia umowy o Konto Systematyczne oraz w kolejnych miesiącach do 29 czerwca 2019 roku dla kwoty do 20.000 zł. Możecie jednak otworzyć nawet 5 rachunków oszczędnościowych typu “konto systematyczne”, co sumarycznie daje do 100.000 zł na bardzo dobry procent.

Zgodnie z regulaminem promocji, preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane w przypadku uruchomienia funkcji automatycznego oszczędzania (zakładka Pulpit, ikona: Automatyczne oszczędzanie). Jest to nic innego jak zlecenie stałe w ramach którego comiesięcznie pobierana jest ustalona kwota z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Kwota w ramach automatycznego oszczędzania może mieć symboliczny charakter (minimum 20 zł), zaś Konto Systematyczne możecie również zasilić tradycyjnym przelewem, przykładowo na maksymalną kwotę 20.000 zł.

 

Wniosek o Konto Systematyczne wyklikajcie w zakładce Oferty z poziomu bankowości elektronicznej. W ten sposób możecie otworzyć pierwsze Konto Systematyczne. Kolejne mogą (ale nie muszą) wymagać wizyty w oddziale. Prowadzenie Konta Systematycznego jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać za darmo jeden przelew wewnętrzny lub zewnętrzny. Każdy kolejny kosztuje już 10 zł.

Szczegóły:

 

„Polecam mój bank”, czyli po 80 zł premii dla obu stron programu poleceń

Poleconymi (czyli osobami, które otrzymają 80 zł za założenie konta) mogą być osoby pełnoletnie lub osoby małoletnie (w wieku od 13 do 18 lat w imieniu których występuje przedstawiciel ustawowy, wyrażający zgodę na udział w programie) nie posiadające konta i karty debetowej w BZ WBK / Santander Banku od 1 marca 2018 roku. Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

 • zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji,
 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • zgody na Elektroniczne Kanały Komunikacji (EKK)
 • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Wniosek o promocyjne konto wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową możecie złożyć w placówce banku, na infolinii lub na dedykowanej stronie promocji. W tym ostatnim przypadku, umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub w rozmowie wideo z doradcą. W każdym przypadku należy podać kod polecenia osoby, która bierze udział w promocji. Promocja trwa do 30 kwietnia 2019 roku. W ramach promocji, kod możecie uzyskać od kogoś bliskiego. Jeśli chcecie, mogę podesłać Wam mój kod. W tym celu piszcie poprzez zakładkę Kontakt.

 

 

Aby zdobyć bonus na start, wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 

Ostateczny moment na spełnienie powyższych warunków to 31 maja 2019 roku.

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w marcu, a w kwietniu wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie w maju.

 

Jak polecać konta znajomym i odebrać premię ekstra?

Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 80 zł nagrody. Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konta musicie wygenerować swój kod polecenia w zakładce Oferta banku, a następnie Polecam Bank. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych, handlowych i na EKK oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

Dodatkowe 100 zł premii ekstra otrzymacie, jeśli co najmniej 10 osób przez Was poleconych spełni warunki promocji i odbierze 80 zł premii startowej. 

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja III”.

 

 

 

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody, przelewy internetowe (w tym również natychmiastowe) oraz wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu są bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę debetową, do wyboru macie kartę VISA lub Mastercard. Pierwsza z nich oferuje dostęp do promocji w ramach programu VISA Oferty. Plastik Mastercarda zapewni natomiast udział w bardzo korzystnym programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Co do opłaty miesięcznej, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

W przypadku bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do Santander Banku. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł, aczkolwiek opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

Errata, czyli jak zawrzeć umowę o konto w praktyce

Umowę możecie zawrzeć na 3 sposoby:

 • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, BS Wschowa oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
 • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku, nie ma natomiast potrzeby przekazywania kserokopii dowodu kurierowi,
 • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Osobiście testowałem tę formę podpisania umowy (przez smartfona) i przyznam szczerze, że wszystko poszło dość sprawnie. Obyło się bez kuriera, czy też problemów z przelewem weryfikacyjnym.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów