Otwórz w pełni darmowe Smart Konto i odbierz bilet do Multikina + voucher na napój i popcorn

Ruszyła nowa promocja Banku Smart, jednego z ostatnich banków posiadających w ofercie w pełni darmowy rachunek osobisty. W zamian za otwarcie Konta Smart możecie otrzymać bilet do Multikina o wartości 21 zł. Wystarczy być nowym klientem, założyć powyższe konto, zalogować się w bankowości internetowej oraz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe. W ramach Smart Konta otrzymujecie za 0 zł: prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową nagrodą jest voucher na napój i popcorn (o wartości 19 zł), który otrzymacie, jeśli skutecznie polecicie ofertę swojemu znajomemu.

 

 

Uczestnicy

Z promocji z biletem do kina mogą skorzystać nowi klienci banku. Według regulaminu są to osoby, które:

nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) wcześniej rachunku SMART Konto i/ lub SMART Konto EU w Banku SMART jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Bank SMART.

Jeżeli posiadaliście kiedykolwiek któryś z powyższych rachunków, możecie oczywiście założyć Smart Konto, ale już bez otrzymania biletu do Multikina.

 

Jak uzyskać nagrodę

Jeśli spełniacie warunek uczestnictwa, wystarczy, że złożycie wniosek o konto z dedykowanej strony promocji. Akcja trwa od 12 września do 31 października 2016 roku. Limit nagród wynosi 500 sztuk, więc warto się pospieszyć. W przypadku wyczerpania puli nagród, rejestracja zostanie wstrzymana (pojawi się stosowny komunikat). Dopóki strona jest aktywna – możecie składać wnioski. Podczas składania wniosku pamiętajcie o zaznaczeniu zgód marketingowych, a mianowicie:

zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora oraz zgody na kontaktowanie się z Uczestnikiem w celach marketingowych z wykorzystaniem telefonów lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Po podpisaniu umowy wystarczy nie korzystać z odstąpienia od zawartej umowy oraz zalogować się do bankowości internetowej. Logowanie musi odbyć się nie później niż w okresie 2 miesięcy od momentu złożenia wniosku.

Zwróćcie uwagę, iż odstąpienie od umowy nie jest tożsame z wypowiedzeniem umowy. Odstąpienie może nastąpić w ciągu 14 dni od podpisania umowy poprzez złożenie stosownego oświadczenia.

Bilet do kina zostanie wysłany w formie vouchera. Otrzymacie go na swój adres e-mail w terminie do 15 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji.

Voucher ważny jest do 23 grudnia 2016 roku.

 

Dodatkowy voucher na średni napój i popcorn

Przy okazji Bank Smart stworzył mini program poleceń. Jeśli polecicie konto swojemu znajomemu możecie otrzymać dodatkowy voucher o wartości 19 zł. Osoba polecona powinna złożyć wniosek również na dedykowanej stronie promocji (po spełnieniu warunków również otrzyma bilet). Waszym zadaniem (już po spełnieniu warunków otrzymania biletu do kina) jest wpisanie numerów wniosków o konto (waszego i osoby poleconej) na stronie promocji w sekcji: Poleć konto znajomemu i zgłoś wnioski. Dodatkowy Voucher zostanie wysłany mailowo w terminie 7 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Szczegóły konta Smart

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach BIZ Banku

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

0 zł za zlecenia stałe

1 zł za przelewy natychmiastowe (do kwoty 5000 zł)

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Konto oszczędnościowe

Oprócz świetnego ROR-u, Smart Bank oferuje swoim klientom równie dobre konto oszczędnościowe. Jego prowadzenie jest oczywiście zupełnie bezpłatne. Pierwszy przelew w miesiącu na konto w Banku SMART jest darmowy, pozostałe zaś kosztują 5 zł. Oprocentowanie wynosi 2,5% i obowiązuje dla kwoty do 50 000 zł, a dla każdej złotówki powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosić będzie 2%.

 

>>>Złóż wniosek i odbierz bilet do Multikina<<<

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów