fbpx

Ostatnie chwile pięciu kwietniowych promocji, dzięki którym rzutem na taśmę poprawisz stan swojego portfela (do zdobycia ponad 2000 zł!)

Wraz z końcem kwietnia pożegnamy kilka ciekawych promocji bankowych. Dlatego też wszystkim spóźnialskim przypominam o pięciu akcjach promocyjnych dzięki którym uzyskacie znaczący zastrzyk finansowy dla waszego portfela. Wszystkie wymienione promocje kończą się 30 kwietnia 2019 roku! Na tapetę trafiają: Nest Bank, Inteligo, Santander Bank, Getin Bank oraz Alior Bank. 

 

 

100 zł premii + Lokata na 4% w promocji Nest Banku

Ta promocja pierwotnie miała się zakończyć już po wyczerpaniu puli 600 wniosków. Ostatecznie, jej oficjalne zakończenie ma nastąpić 30 kwietnia 2019 roku (około godziny 17:00). Zakładając Nest Konto na start otrzymacie przede wszystkim 100 zł premii gotówkowej. Oprócz tego możecie również skorzystać z innych dobrodziejstw serwowanych przez Nest Bank, czyli Nest Lokaty Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł, na 6 miesięcy) oraz konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności z wysoką premią za regularne oszczędzanie (rentowność w pierwszym roku to 5,7% w skali roku, a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej). Samo Nest Konto zapewnia bezwarunkowo darmowe: prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu lub oddziałach banku. Oprócz tego możecie skorzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej oraz najnowszych rozwiązań płatniczych, takich jak Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay. Co ważne, konto możecie otworzyć w pełni online (przelewem weryfikacyjnym albo podczas wideorozmowy) oraz zamknąć poprzez bankowość internetową

 

 

 

 

100 zł premii za założenie konta w Inteligo

Przypomnieniu o tej promocji poświęciłem osobny artykuł, w którym zawarłem również najważniejsze pytania i odpowiedzi związane ze sprytnym uzyskaniem premii. Obecnie to już ostatni dzwonek na złożenie wniosku w bardzo prostej promocji konta Inteligo, zapewniającej 100 zł premii. Co do samego rachunku, jego prowadzenie jest darmowe, tak samo jak przelewy internetowe. Karta debetowa jest natomiast bezpłatna w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł. Inteligo umożliwia płatności BLIKIEM, Apple Pay oraz Garmin Pay, a także obsługę kasową w oddziałach PKO BP.

 

 

 

 

280 zł bonusu za założenie Konta Jakie Chcę od Santander Banku

Pomału dobiega końca również program poleceń Santander Banku. W tym przypadku możecie zdobyć 80 zł premii na start, które powiększycie o kolejne 200 zł, jeśli będziecie zapewniali stałe wpływy na konto. Oprócz tego, osoby do 27. roku życia otrzymają voucher do H&M o wartości 100 zł, dzięki czemu łączna premia wzrośnie aż do 380 zł. Dodatkową zaletą Santander Banku jest konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł.

 

 

 

 

Lokata mobilna na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Cały zestaw promocji dostępny jest również w Getin Banku. Składają się na niego: 50 zł premii na start, Lokata mobilna na 4% w skali roku (na 3 miesiące, do 20.000 zł) oraz konto oszczędnościowe na 3,4% w skali roku (na 122 dni, do 400.000 zł). Premia startowa wypłacana jest w ramach programu poleceń, w którym osoba polecająca otrzymuje 100 zł. Jeśli zatem ruszy kolejna edycja programu, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie rachunku swoim bliskim. Konto Proste Zasady zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także bezpłatną kartę debetową po wykonaniu 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

 

 

 

Rekordowe 1700 zł premii dla przedsiębiorców od Alior Banku

Na koniec rekordowa promocja w historii bloga, czyli 1700 zł premii za założenie iKonta Biznes. Co tu kryć, promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami i pod względem wysokości bonusów zdecydowanie odstają od promocji skierowanych do klientów indywidualnych. Skąd zatem aż tak wysoka premia? Otóż oprócz stałej promocji Alior Banku z bonusem do 1500 zł, kolejne 200 zł otrzymacie w ramach akcji specjalnej. Dodatkowym plusem promocji jest fakt, iż prowadzenie iKonta Biznes jest darmowe.  

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów