Ostatnie dni programu poleceń w ING Banku Śląskim, czyli najlepszy moment na założenie Konta z Lwem i odebranie 50 zł + 140 zł premii

Zastanawiacie się nad założeniem konta w ING Banku Śląskim? Jeśli tak, to mam dla Was ważny komunikat. Tylko do 11 grudnia 2018 roku potrwa program poleceń „Poleć konto znajomemu”, który zapewni Wam 50 zł premii za założenie konta. Bonus w programie poleceń jest świetnym uzupełnieniem dla premii głównej w promocji Konta z Lwem, a mianowicie 140 zł na start. Ta promocja również nie potrwa już długo, bo tylko do końca grudnia. Co tu kryć, jest to najlepszy moment na skorzystanie z kumulacji promocji. Z jednej strony macie szansę zdobyć pełną pulę, z drugiej zaś, warunek utrzymywania aktywnego konta i karty będzie dla Was maksymalnie krótki. Dodatkowo, jeśli ruszy kolejna edycja programu poleceń, będziecie mogli uzbierać nawet 1000 zł premii ekstra za polecanie konta swoim bliskim.

 

 

Jak sprytnie skorzystać z promocji?

W dzisiejszym wpisie nie będę szczegółowo omawiał obu promocji, lecz już na wstępie odeślę Was do pierwotnego artykułu. Zamiast tego, przedstawię najbardziej optymalny plan zdobycia premii, który raz, że będzie bezkosztowy, a dwa, poświęcicie mu jak najmniej czasu.

Wniosek o konto należy złożyć do 11 grudnia 2018 roku. Kurier może być u Was oczywiście po tym terminie. Najważniejsze, aby wniosek został złożony przed zakończeniem promocji.

 

Jak maksymalnie zoptymalizować warunki promocji?

W przypadku osób do 26. roku życia, które założą Konto Mobi sprawa jest prosta. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji (opisanych tutaj), spokojnie czekacie sobie na wypłaty poszczególnych premii. Zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty jest dla Was darmowe, zatem bez spiny 🙂

 

Inaczej jest w przypadku Konta z Lwem Direct. W tym przypadku, co prawda prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, aczkolwiek karta może już kosztować 7 zł miesięcznie, jeśli nie zapewnicie płatności na minimum 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. Jako, że jednym z wymogów promocji jest utrzymanie karty aż do momentu wypłaty premii, w tym miejscu podpowiem Wam, jak optymalnie spełnić warunki promocji, by nie ponosić zbędnych kosztów, a przy okazji jak najkrócej utrzymywać aktywną kartę.

Otóż głównym warunkiem uzyskania pierwszej części premii w kwocie 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje należy wykonać do 31 marca 2019 roku. Natomiast warunkiem uzyskania 50 zł w programie poleceń jest wykonanie płatności na minimum 300 zł w dwóch dowolnych miesiącach kalendarzowych, jednak nie później niż do 28 lutego 2019 roku. W naszym przykładzie będzie to zatem styczeń oraz luty, ewentualnie niepełny grudzień. Co tu kryć, spełniając warunki dla premii głównej, jednocześnie spełnicie warunki dla premii dodatkowej. 

Ponadto należy mieć z tyłu głowy fakt, iż karta debetowa jest bezpłatna po zapewnieniu transakcji na kwotę 300 zł w okresie rozliczeniowym, trwającym od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca. Pierwszy (cząstkowy) okres rozliczeniowy jest bezpłatny. Załóżmy, że wniosek o konto wypełnicie do 11 grudnia 2018 roku, zaś karta dotrze do Was w przeciągu kilku dni (kurier będzie ją miał ze sobą). Oznacza to, iż do 28 grudnia 2018 roku karta będzie bezwarunkowo darmowa. Wówczas, najbardziej optymalne spełnienie warunków promocji wygląda następująco:

 

Termin Twoje działanie 
29 grudnia – 28 stycznia Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 stycznia – 28 lutego Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
1 marca – 28 marca Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
 

 

UWAGA

Suma transakcji do 28 marca 2019 roku wynosi 900 zł, zaś do 31 marca 2018 roku powinna wynieść 1000 zł! 

W związku z tym, w powyższych miesiącach musisz wykonać transakcje na nieco wyższe kwoty, tak, by ich łączna wartość wyniosła co najmniej 1000 zł! Powinno się to odbyć dość naturalnie, gdyż wstrzelenie się w równe 300 zł nie jest w końcu takie proste.

29 marca – 28 kwietnia Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
15 kwietnia 2019 roku Na Twoje konto wpływa 140 zł bonusu 🙂
25 kwietnia 2019 roku Na Twoje konto wpływa 50 zł bonusu 🙂

 

Pomimo, że warunki wystarczy spełniać do 31 marca 2019 roku, zanim otrzymacie premię (co będzie miało miejsce w kwietniu 2019 roku), musicie „wykręcać” obroty kartą, aby zwolnić się z obowiązku opłaty 7 zł. Po uzyskaniu premii, kartę możecie zamknąć. Innym rozwiązaniem będzie zawnioskowanie o kartę mobilną Mastercard, która jest bezwarunkowo darmowa do grudnia 2019 roku i zamknięcie karty plastikowej. Ba, takie działanie możecie wykonać już na początku promocji. Otóż bank wymaga posiadania dowolnej karty, w tym między innymi karty mobilnej. Pamiętajcie jednak, iż z tego dobrodziejstwa mogą skorzystać posiadacze smartfonów wyposażonych w system Android 4.4 (lub wyższy) oraz funkcję NFC.

Kartę plastikową możecie zamknąć na infolinii lub poprzez bankowość online. Samo konto możecie natomiast zamknąć po odebraniu premii w dowolnym oddziale.

 

Gotowy, żeby złożyć wniosek? Link do dedykowanej strony wraz z instrukcją założenia konta oraz uzyskania kodu polecenia znajdziesz w analizie promocji Konta z Lwem.

 

 

Ostatnie chwile, by otrzymać nawet 1706 zł moneyback od Urzędu Skarbowego oraz 100 zł od NN Investment Partners – sprawdź jak to zrobić!

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów