Jeszcze tylko dziś: najlepsze promocje maja 2023 roku! Ostatnia szansa na megapremie!

Trwa do:
31 maja 2023

Zapraszam Was na szybki skrót po najlepszych promocjach maja, które za kilka godzin będą już historią. Łączny zysk z prezentowanych okazji liczony jest w tysiącach złotych. W zestawieniu znalazły się tylko najbardziej opłacalne propozycje ze świetnymi bonusami na bardzo prostych warunkach i wysokim oprocentowaniem depozytów. Znajdzie się też coś dla przedsiębiorców.

Alior Bank: 450 zł premii w promocji Konta Jakże Osobistego

Zacznijmy od bardzo zyskownej propozycji Alior Banku. W ramach trwającej jeszcze tylko dzisiaj akcji Konta Jakże Osobistego od Alior Banku czeka na Was 450 zł premii gotówkowej na start. Oprócz tego możecie zdobyć 240 zł zwrotu za płatności telefonem (w postaci 1% zwrotu). Konto Jakże Osobiste od Alior Banku możecie założyć bez wychodzenia z domu – poprzez VideoSelfie, przelewem weryfikacyjnym lub za pośrednictwem kuriera. Z resztą, zarówno otwarcie, jak i zamknięcie konta w Alior Banku możliwe jest bez wychodzenia z domu. Oprocentowanie dostępnego w ofercie rachunku oszczędnościowego wynosi 7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Na Lokacie Mobilnej zyskacie z kolei 6% w skali roku (okres: 100 dni, kwota: do 50.000 zł) i podobnie na Lokacie Nowe Środki (6% w skali roku, na okres 182 dni lub 365 dni, dla kwoty do 200.000 zł).

Sprawdź analizę promocji!

Santander Bank Polska: aż 480 zł łącznej premii

W ramach dobiegającego końca zestawu promocji możecie zdobyć: 300 zł premii gotówkowej na start, voucher o wartości 80 zł za udział w programie poleceń oraz 100 zł premii ekstra w formie vouchera Sodexo. Razem daje to łączną premię na poziomie nawet 480 zł. Oprócz tego bank dorzuca preferencyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym. Dla kwoty do 100.000 zł będzie to aż 8% w skali roku, z gwarancją oprocentowania do 29 czerwca 2023 roku.

Ponadto do waszej dyspozycji będzie też lokata mobilna na 7% w skali roku (okres 4 miesięcy, dla kwoty do 20.000 zł). A gdy już otworzycie Konto Jakie Chcę, dodatkowo będziecie mogli je polecać swoim bliskim. W ten sposób co miesiąc odbierzecie nawet 5 voucherów, każdy o wartości 80 zł (na przykład do Biedronki lub Zalando). Prowadzenie Konta Jakie Chcę oraz wydawana do niego karta debetowa będą dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Do innych zalet konta możemy zaliczyć nielimitowane bezpłatne przelewy natychmiastowe oraz do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych. Po założeniu konta możecie zdobyć 100 zł premii ekstra w promocji konta dla dziecka.

Sprawdź analizę promocji!

VeloBank: 650 zł premii w promocji VeloKonta

Na wstępie muszę uspokoić: dziś kończy się tylko promocja programu poleceń, która oferuje 50 zł premii na start. Pozostałe 600 zł będzie jeszcze dostępne, niemniej jest to ostatnia okazja, żeby zdobyć premię w pełnej wartości. VeloBank przygotował moim zdaniem jedną z najlepszych promocji powitalnych na rynku, w ramach której za założenie darmowego konta osobistego możecie zdobyć aż 650 zł premii. W skład promocji wchodzi: 600 zł premii gotówkowej w formie moneyback (czyli aż 10-procentowego zwrotu za płatności kartą oraz BLIKiem) oraz dodatkowe 50 zł premii ekstra za skorzystanie z kodu polecającego, o czym wspomniałem już wcześniej. Co ważne – w przypadku moneyback regulamin nie wyklucza żadnych transakcji (mogą to być nawet doładowania e-portmonetek typu Revolut). Oprócz darmowego konta z premią możecie założyć też Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 8% w skali roku do kwoty 200.000 zł i VeloSkarbonkę z takim samym oprocentowaniem i limitem do kwoty 3000 zł oraz możliwością automatycznego oszczędzania „końcówek” kwot podczas zakupów. 

Sprawdź analizę promocji!

mBank: 350 zł tylko za założenie konta firmowego

Moim zdaniem mBank stworzył jedną z najlepszych promocji kont firmowych na rynku. To też jednocześnie jedna z najniższych premii dla firm – w końcu konkurencyjne banki toczą wyścig, oferując nawet kilka tysięcy złotych bonusu na start. Co z tego, skoro do zdobycia pełnej sumy trzeba zazwyczaj spełniać określone warunki przez kilka miesięcy, a nawet podpisać umowę o terminal czy leasing dla firm. Realna wartość bonusu dostępna dla każdego jest więc zazwyczaj sporo mniejsza. Tymczasem mBank mówi wprost: załóżcie konto u nas, a damy Wam 350 zł. Nic więcej. Żadnych dodatkowych warunków. Proste? Proste! Dodatkowym atutem będzie zwolnienie z opłat za prowadzenie konta przez pierwsze 2 lata.

Sprawdź analizę promocji!

mBank: aż 550 zł premii na start w promocji konta osobistego!

W mBanku znajdzie się też coś dla klientów indywidualnych, a mianowicie – aż 550 zł bonusu! Na start otrzymacie 350 zł łatwej premii pieniężnej oraz dodatkowo 100 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. Kolejne 100 zł ekstra to voucher do wykorzystania na Allegro.pl lub w Biedronce (+ pakiet Allegro Smart! za darmo na miesiąc). Takie vouchery osobiście uważam za najlepsze – nie wymagają ograniczenia się do jednego rodzaju zakupów (na przykład sprzętu sportowego) i pozwalają kupić niemal dowolny towar – o ile znajdziecie go na Allegro.pl lub w Biedronce. Po założeniu rachunku możecie dodatkowo wziąć udział w promocji ubezpieczenia auta, w ramach której do zdobycia jest 100 zł premii ekstra. Oprócz bonusów na start, możecie skorzystać ze świetnej oferty depozytowej mBanku. Oprocentowanie rzędu 8% w skali roku znajdziecie na rachunku oszczędnościowym Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł.

Sprawdź analizę promocji!

BNP Paribas: 300 zł premii w formie moneyback w promocji karty kredytowej

Flagowa karta kredytowa BNP Paribas kończy dziś swoją promocję. W ostatnich godzinach jej trwania wciąż czeka na Was nawet 300 zł zwrotu za transakcje wykonane kartą kredytową. Wystarczy płacić nowym „plastikiem” za codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych i online, na stacjach paliw, w restauracjach i tak dalej. Za płatności kartą będziecie otrzymywać maksymalnie 50 zł zwrotu każdego miesiąca, a cały proces odbywać się będzie w pełni automatycznie. Określona kwota będzie po prostu wracać na Wasze saldo karty kredytowej. Okres naliczania moneyback to 6 miesięcy – łącznie możecie więc zaoszczędzić 300 zł w skali całego roku. Biorąc udział w promocji będziecie też zwolnieni z opłaty za kartę w pierwszych 12 miesiącach – również w wersji Gold! Co tu kryć, złota karta prezentuje się bardzo okazale i ma „to coś”. Ponadto promocję karty kredytowej bez problemu połączycie z promocją rachunku osobistego, zdobywając dodatkowe 450 zł premii (ta promocja trwa akurat do 15 czerwca 2023 roku).

Sprawdź analizę promocji!

Citi Handlowy: darmowy smartfon Motorola moto e22 w promocji karty kredytowej!

Ostatni dzwonek, by wziąć udział w promocji banku Citi Handlowy i odebrać darmowy smartfon Motorola moto e22 wyposażony w 64 GB pamięci wewnętrznej oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM! Nagroda ma wartość rynkową około 600 zł, a parametry urządzenia będą satysfakcjonujące dla zdecydowanej większości użytkowników. Warunki zdobycia smartfona są bardzo proste, a dodatkowo w podlinkowanym niżej artykule podpowiem Wam, co trzeba zrobić, by nie zapłacić za kartę kredytową Citi Simplicity ani grosza (przez pierwszy rok jest to wyjątkowo łatwe). Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Po wyrobieniu karty możecie też skorzystać z promocji konta z 350 zł, a nawet 510 zł premii na start.

Sprawdź analizę promocji!

Bank Millennium: nawet 550 zł premii na start dla nowych klientów!

Ostatnia w zestawieniu, ale zdecydowanie nie najgorsza promocja świetnego Konta Millennium 360° również dobiega dziś końca. Premia pieniężna za założenie konta wynosi 400 zł, zaś warunki są naprawdę proste. W celu odebrania bonusu wystarczą tak naprawdę rutynowe działania na koncie. Dodatkowa nagroda czeka rodziców i opiekunów dzieci, którzy mogą w łatwy sposób zdobyć kartę podarunkową Goodie o wartości 150 zł. Konto w Banku Millennium otworzycie i zamkniecie bez wychodzenia z domu. Ponadto w ramach kolejnej edycji preferencyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego Profit, bank zaoferował nawet 7,5% w skali roku dla kwoty do 300.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 91 dni. Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji karty kredytowej z premią do 900 zł.

Sprawdź analizę promocji!

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów