fbpx

Marzec 2022: ostatnie chwile najlepszych promocji bankowych – ponad 2000 zł łącznej premii do zdobycia!

Trwa do:
31 marca 2022

30 i 31 marca jest ostatnim dzwonkiem, przypominającym o udziale w kończących się – solidnych promocjach bankowych. Stawka jest niebagatelna – przy odrobinie wysiłku możecie otrzymać bonusy o łącznej wartości, ponad 2000 zł! O ile skorzystanie ze wszystkich akcji może być trudne, to co najmniej kilkaset złotych premii jest w zasięgu każdego czytelnika. Sprawdźcie krótkie podsumowanie najlepszych akcji i zadecydujcie, z których skorzystacie! Wszystkie przedstawione w tym zestawieniu promocje trwają tylko do jutra – 31 marca 2022 roku.

Santander Bank Polska: nawet 480 zł premii za założenie konta oraz lokata mobilna na 2,5% (do 20.000 zł)

Oprócz 300 zł premii pieniężnej na start, w ramach promocji dodatkowej, odbierzecie 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci RTV Euro AGD lub Decathlon! Ponadto ruszył nowy program poleceń zapewniający 80 zł premii ekstra (w bonach do wyboru) za wykorzystanie kodu polecającego. Później sami będziecie mogli polecać konto swoim bliskim, za co zgarniecie nawet 400 zł bonusu (5 poleceń po 80 zł premii). Oprócz tego będziecie mogli założyć niezłą jak na dzisiejsze czasy lokatę mobilną na 2,5% w skali roku. Maksymalna kwota lokaty to 20.000 zł, zaś okres deponowania środków to 4 miesiące. Prowadzenie Konta Jakie Chcę oraz wydawana do niego karta będą dla Was w pełni darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Do innych zalet konta możemy zaliczyć bezpłatne przelewy natychmiastowe, a na deser – do 300 zł zwrotu za płatności rachunków.

Lokata mobilna w Santander Bank Polska

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie:

  • od 1 marca 2021 roku bezwzględnie nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska,
  • od 1 kwietnia 2019 roku nie otworzyły konta w Santander Bank Polska w jakiejkolwiek promocji z premią.


Bank Millennium: 360 zł premii na start + 2% na koncie oszczędnościowym + 100 zł dla dziecka

W Banku Millennium pomału dobiega końca świetna promocja konta osobistego, w której do zdobycia jest aż 360 zł premii pieniężnej! Jednak samo przypomnienie o końcówce akcji to jeszcze nie wszystko. Mianowicie, Bank Millennium postanowił podwyższyć oprocentowanie konta oszczędnościowego z 1,5% na 2% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Konto 360º, będące głównym bohaterem promocji zapewnia darmowe prowadzenie, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. W stosunku do poprzedniej edycji, okres karencji został skrócony o pełny rok, zaś warunki zdobycia premii utrzymane na bardzo łatwym poziomie! Konto 360º możecie otworzyć i zamknąć w pełni online. Oprócz tego, do waszej dyspozycji będzie akcja promująca konto dla dziecka, w której do zdobycia będzie nawet 100 zł premii ekstra – tutaj osobny artykuł na ten temat.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w terminie po 1 stycznia 2019 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium.


Citi Handlowy: darmowe Citikonto z 270 zł premii na start oraz 660 zł w promocji karty kredytowej

Pod kryptonimem „finansowej rewolucji” kryje się: darmowe prowadzenie konta – bezwarunkowo, darmowa obsługa karty debetowej – bezwarunkowo, darmowe przelewy internetowe (w tym 3 przelewy natychmiastowe), a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli zatem zastanawiacie się nad zmianą banku – CitiKonto wydaje się być ciekawą propozycją (możecie je zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu). Aby Was nieco mocniej zachęcić do założenia konta, Citi Handlowy rozdaje  270 zł łatwej premii gotówkowej. W stosunku do poprzedniej edycji promocji, wartość premii została powiększona o 70 zł, warunki jej zdobycia mocno uproszczone, zaś okres wykluczenia dotychczasowych posiadaczy konta mocno skrócony. Natomiast jeśli po założeniu konta, zdecydujecie się również na wyrobienie karty kredytowej, wówczas będziecie mogli zdobyć dodatkowo do 100 zł moneyback. Akurat jest ku temu świetna okazja – aktualnie trwa promocja karty kredytowej, gdzie do zdobycia jest rekordowe 660 zł premii na start.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 września 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji.


ING: 200 zł premii za założenie darmowego konta oraz 2% dla oszczędności do 400.000 zł – ostatnie chwile promocji

Już na starcie warto wspomnieć, że pomarańczowy bank postanowił podwyższyć oprocentowanie rachunku oszczędnościowego z 1,5% do 2% w skali roku. Możecie na nim ulokować do 200.000 zł, zaś na drugim koncie BONUS kolejne 200.0000 zł. Dużą zaletą akcji jest fakt, iż konto założycie bez wychodzenia z domu, zaś jego prowadzenie jest darmowe. Promocję szczególnie polecam osobom do 26. roku, które mogą założyć bardzo fajne i nowoczesne Konto Mobi. Po założeniu konta, oprócz zdobycia 200 zł premii możecie dodatkowo skorzystać z promocji karty kredytowej z 150 zł premii ekstra.

Cele oszczędnościowe w ING Banku Śląskim

Akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP, Active) w okresie od 1 października 2020 roku do 19 stycznia 2022 roku. Ponadto promocja nie dotyczy osób aktualnie posiadających lub współposiadających inne produkty banku (na przykład konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.


Bank Pekao: 200 zł premii w promocji darmowego konta + 200 zł bonusu dla dziecka + 2,5% na koncie oszczędnościowym

Zakładając Konto Przekorzystne możecie zdobyć vouchery o wartości 200 zł na zakupy w serwisie Allegro. Oprócz premii na start, możecie skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym – 2,5% w skali roku dla kwoty do 20.0000 zł z gwarancją oprocentowania przez pół roku. Ponadto, po założeniu konta, możecie również założyć konto swojemu dziecku, za co zainkasujecie dodatkowe 200 zł bonusu. Konto Przekorzystne otworzycie bez wychodzenia z domu. Jako bonus ekstra, Bank Pekao uraczy Was 6-miesięcznym Pakietem Komfort. Zapewnia on darmowe ubezpieczenia oraz przelewy ekspresowe. Standardowa wartość pakietu w tym okresie sięga kwoty 72 zł.

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 6 marca 2022 roku (czyli do dnia poprzedzającego start promocji) nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.


Revolut: 50 zł łatwej premii na start i 3 miesiące Revolut Premium za darmo!

Premia Revolut to 50 zł na start dla nowych użytkowników oraz zwolnienie z opłaty za Plan Premium przez 3 miesiące. Standardowa opłata za taryfę to 29,99 zł miesięcznie. Łączna wartość premii wynosi więc niemal 140 zł (50 zł za rejestrację i 90 zł w ramach płatnego planu). Revolut to jeden z najpopularniejszych, najczęściej wykorzystywanych i na wskroś przetestowanych portfeli internetowych, działających obecnie jako pełnoprawny bank. Zapewnia wymianę walut po kursach międzybankowych, wielowalutowe karty wirtualne i fizyczne oraz możliwość utworzenia subkont w każdej z dostępnych walut. Bardziej zaawansowani użytkownicy chętnie skorzystają z możliwości inwestowania w akcje ułamkowe czy kryptowaluty. Plan Premium przyniesie dodatkowe korzyści w formie zwiększonego limitu darmowych wypłat z bankomatów za granicą (1600 zł), ubezpieczenia zakupów (do równowartości 2500 zł) i rozszerzonego do 90 dni okresu zwrotu towarów (Revolut zabezpiecza Was na wypadek, gdyby sprzedawca nie chciał przyjąć zwrotu po tym czasie), ubezpieczenia, lotu czy podróży, a także wielu innych korzyści.

50 zł premii w promocji Revolut!

Z promocji skorzystają wyłącznie nowi użytkownicy Revoluta. Nowi, czyli tacy, którzy założą konto za pomocą dedykowanego odnośnika (szukajcie go w dedykowanym artykule po kliknięciu poniższego przycisku). Muszą ponadto posiadać polski adres zamieszkania.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów