fbpx

Wypróbuj za darmo olej kujawski 3 ziarna 500 ml kupiony w sklepie DINO i odbierz zwrot środków

Po ostatnio opisywanym teście Actimela, na bloga trafia kolejny test produktu. Tym razem za darmo możecie wypróbować olej kujawski 3 ziarna w opakowaniach po 500 ml. Co ważne, w promocji biorą udział wyłącznie oleje zakupione w sklepach DINO. Gdy już dokonacie zakupu, będziecie mieli tylko jedną zagwozdkę. Czy oleju lepiej użyć do smażenia, czy na zimno do sałatek 🙂 Osobiście wolę uniknąć tego sporu ideologicznego i od siebie mogę podpowiedzieć, iż maksymalny zwrot w promocji wynosi 8 zł dla jednej osoby. No, ale wiadomo. Do promocji można zaprosić szwagra, wujka, ciotkę i kogo tam jeszcze chcecie, dzięki czemu zrobicie rodzinny zapas tłuszczowy. Jednocześnie przypominam, iż na blogu znajdziecie jeszcze pięć aktualnych testów produktów marek: Actimel, Pudliszki, Mutti, Develey oraz Luksja. Szczegółów szukajcie w blogowej wyszukiwarce. Wszystkie produkty możecie nabyć podczas jednych zakupów 🙂

 

 

Zasady promocji

Ogólny schemat promocji jest bardzo prosty: kupujecie w sklepie DINO olej kujawski 3 ziarna 500ml, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt.

 

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji jest nieograniczona! Na dokonanie zakupu oraz wypełnienie formularza macie czas od 18 września 2019 roku do 1 października 2019 roku.

Wypełnienie formularza jest dość proste i intuicyjne. Najwygodniej zrobić to na smartfonie, przy okazji cykając fotkę paragonowi. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki po dokonaniu wstępnej weryfikacji zgłoszenia (zapewne może wpaść do SPAM-u). 

 

 

 

 

Zwrot środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. 

Zwrot zostanie wypłacony do 21 października 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 25 października 2019 roku, dlatego lepiej nic nie kombinujcie 😉

 

Kwota 8 zł to maksymalna stawka jaką możecie uzyskać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa od kwoty maksymalnej, wówczas otrzymacie 8 zł. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Wypróbuj za darmo”.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów