fbpx

BNP Paribas: 9-miesięczny multikarnet sportowy OK System (o wartości 567 zł) w promocji konta osobistego oraz do 440 zł z kartą kredytową

 

 

Aktualizacja – przyszedł czas na finalizację promocji!

W tym przypadku finalizacją promocji jest aktywacja karnetu w panelu użytkownika OK System w terminie do 28 sierpnia 2019 roku. Informację wraz z instrukcją aktywacji panelu powinniście otrzymać w mailu do 20 sierpnia 2019 roku. Dzięki temu od 1 września 2019 roku będzie mogli zacząć ostro trenować. Kolejne doładowania karnetu będą odbywały się automatycznie do 25. dnia miesiąca, po spełnianiu warunków promocji (będziecie o tym informowani SMS-owo). Oczywiście w dniu wydania danej nagrody (czyli przedłużenia karnetu na kolejny miesiąc) wasze konto i karta muszą być aktywne.

 

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. Jeśli i tam nie znajdziecie maila, złóżcie reklamację na adres mailowy [email protected]. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, adres e-mail użyty w promocji oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Reklamację należy złożyć za pośrednictwem maila, z którego rejestrowaliście się w promocji. Organizator rozpatrzy reklamację w ciągu 30 dni kalendarzowych.

 

Szczegóły w regulaminie promocji „Aktywnie z bankiem” oraz na stronie promocji.

 

…a tak przy okazji, aktualnie trwa jeszcze lepsza promocja z 350 zł premii za założenie konta w BNP Paribas. Co prawda sami nie możecie z niej skorzystać, aczkolwiek możecie ją zarekomendować komuś z bliskich 🙂

 

 

 

BNP Paribas powraca ze świetną (choć mocno limitowaną) promocją z pakietem sportowym OK System i to w udoskonalonej formule! O ile w poprzednich akcjach, mogliście korzystać z obiektów sportowych przez okres 3 lub 6 miesięcy, tak obecnie jest to aż 9 miesięcy. Wartość tego typu usługi sięga aż 567 zł. OK System współpracuje między innymi z Calypso, CityFit oraz masą innych obiektów typu pływalnie, szkoły tańca, ścianki wspinaczkowe, czy kluby jogi. Warunkiem otrzymania nagrody jest założenie Konta Otwartego na Ciebie, którego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe, zaś wydawana do niego karta jest za darmo po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę. To jednak jeszcze nie wszystko. Pamiętajcie, iż w aktualnej promocji karty kredytowej mamBONUS do zdobycia jest nawet 440 zł w formie bonów Allegro.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 11 czerwca 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 11 czerwca 2017 roku.

Moi drodzy, dość często zdarza się sytuacja, iż wniosek jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online, pozostałą po poprzednim koncie (niekiedy zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej). Niestety uniemożliwia to udział w promocji. Jeśli znaleźliście się w takowej sytuacji, na szczęście jest na to łatwy sposób. Przed złożeniem wniosku wystarczy udać się do placówki i wypowiedzieć umowę ramową w trybie natychmiastowym, po czym od razu będziecie mogli złożyć wniosek w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 30 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Od pewnego czasu BNP Paribas stosuje nowy tryb finalizowania umowy. Otóż umowa zawierana jest zdalnie poprzez SMS z kodem weryfikacyjnym. Później już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Na zawarcie umowy macie czas do 5 lipca 2019 roku.

 

Warunki uzyskania dostępu do multikarnetu OK System

W ramach promocji otrzymacie dziewięć karnetów ważnych przez 9 kolejnych miesięcy. Pierwszy z karnetów (ważny we wrześniu) otrzymacie mailowo do 20 sierpnia 2019 roku. Następnie karnet będzie przedłużany przez kolejne 8 miesięcy aż do maja 2020 roku.

Aby uzyskać nagrodę za pełne 9 miesięcy, warunki należy spełniać od czerwca 2019 roku do marca 2020 roku, a należą do nich:

  • zapewnianie wpływu zewnętrznego na co najmniej 1000 zł,
  • wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 200 zł,
  • wykonywanie minimum 1 przelewu zewnętrznego aplikacją mobilną GOmobile.

 

Jak sami widzicie, wcale nie trzeba się tak dużo napracować, aby co miesiąc zdobyć nagrodę o wartości 63 zł. Na co warto jednak zwrócić uwagę?

Wymagany przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Co do przelewu poprzez aplikację, może być on wykonany na dowolną kwotę, przykładowo na wasze konto w innym banku.

Jeśli chodzi o płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe wyrobienie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay i Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Co tu kryć, większość sklepów online korzysta z wymienionych platform pośredniczących w płatnościach. Dlatego, jeśli chcecie spełnić warunki promocji poprzez zakupy internetowe, po prostu dodajcie swoją kartę do Google/Apple Pay i dopiero za pośrednictwem aplikacji finalizujcie zakup.

 

Aktywacja pakietu OK System

Waszym dodatkowym zadaniem będzie aktywacja karnetu w panelu użytkownika OK System do 28 sierpnia 2019 roku. Informację wraz z instrukcją aktywacji panelu otrzymacie w mailu do 20 sierpnia 2019 roku. Dzięki temu od 1 września 2019 roku będzie mogli zacząć ostro trenować. Kolejne doładowania karnetu będą odbywały się automatycznie do 25. dnia miesiąca, po spełnianiu warunków promocji (będziecie o tym informowani SMS-owo). Oczywiście w dniu wydania danej nagrody (czyli przedłużenia karnetu na kolejny miesiąc) wasze konto i karta muszą być aktywne.

Szczegóły w regulaminie promocji „Aktywnie z bankiem”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne. Ponadto francuskiemu bankowi dość dobrze udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia on obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

OK System – co to takiego?

Na pewno większość z Was kojarzy system motywacyjny MultiSport zapewniający wstęp do obiektów związanych z aktywnością fizyczną: siłowni, pływalni, szkół tańca, ścianek wspinaczkowych, fitnessu, saun, grot solnych, sztuk walki i wielu innych. Na rynku oprócz najbardziej rozpoznawalnego MultiSport'a, istnieją również inne systemy motywacyjne, w tym właśnie multikarnet OK System. Szczerze mówiąc, bardzo spodobała mi się ta promocja, ponieważ sam od dłuższego czasu korzystam z OK System. Osobiście uczęszczam na zajęcia związane z aktywnością fizyczną nawet kilka razy w tygodniu. Mogę Wam zdradzić, iż do moich aktywności zaliczają się siłownia, zajęcia grupowe fitness (stretching lub zdrowy kręgosłup), joga oraz kursy tańca. Do klubów wchodzę wysyłając SMS-a rejestracyjnego lub na odcisk palca.

 

Wy również będziecie mogli żyć aktywnie dzięki OK System, podobnie jak ja 😉Otóż nagrodą w promocji jest karnet elektroniczny uprawniający do 2-krotnego wejścia w każdym tygodniu na dowolne zajęcia w obiektach współpracujących z OK System. Oznacza to, iż w każdym miesiącu będziecie mogli “rozruszać się” od 8 do 10 razy. Limit wstępów jest aktualizowany w każdą niedzielę oraz w ostatni dzień każdego miesiąca. Lista obiektów współpracujących z OK System dostępna jest tutaj oraz tutaj (obiekty z dopłatą). Interaktywna wyszukiwarka jest natomiast dostępna na stronie systemu. OK System zapewnia dostęp do ponad 3500 obiektów sportowych i rekreacyjnych, dając możliwość trenowania aż 25 różnych dyscyplin sportu. Do programu należą duże sieciówki, jak na przykład Calypso, Energy Fitness, czy CityFit, jak i małe OSIR-owe ośrodki sportu. Cóż, pozostaje tylko wręczyć medal BNP Paribas za krzewienie kultury fizycznej wśród Polaków.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów