NJU Mobile: nawet 100 zł (2 x 50 zł) bonusu za skorzystanie z mOkazji – edycja Marzec 2017

Wystartowała kolejna edycja promocji dla posiadaczy konta w mBanku. W ramach mOkazji w łatwy sposób odbierzecie 50 zł premii za aktywowanie umowy z NJU Mobile. Mało tego, z promocji możecie skorzystać dwukrotnie, dzięki czemu wasz dodatkowy dochód wyniesie 100 zł. Specyfiką oferty NJU jest fakt, iż wypowiedzenie umowy jest możliwe w dowolnym momencie, nawet zaraz po jej aktywowaniu. Jeśli nie posiadacie konta w mBanku, przypominam o promocji eKonta w ramach której otrzymacie do 300 zł premii oraz oprocentowanie rachunku wynoszące 3% w skali roku. Dla osób nieposiadających konta w mBanku dostępna jest jeszcze przez niecałe dwa dni promocja własna NJU Mobile, w której można zdobyć pendrive, powerbank lub selfie stick.

 

 

mOkazja NJU Mobile

mOkazje znajdziecie po zalogowaniu w zakładce Pasaż. Ta mOkazja nie wymaga żadnego zapisu. Aby z niej skorzystać wystarczy złożyć wniosek o nową usługę z rachunkiem na stronie NJU Mobile. Może to być całkowicie nowy numer lub przeniesienie numeru od dotychczasowego operatora. Z mOkazji możecie skorzystać dwukrotnie w danym miesiącu, co wiąże się rzecz jasna ze złożeniem dwóch osobnych wniosków.

Gdy już złożycie wniosek/wnioski, kluczowym elementem jest wpisanie numeru/numerów zamówienia po zalogowaniu na dedykowanej stronie promocji pod linkiem: https://form.mbank.pl/webforms/mokazja/logowanie.html (link do tej strony znajdziecie również w szczegółach mOkazji). Umowę o świadczenie usług dostarczy Wam kurier firmy DPD. Zwrot zostanie wypłacony na wasze konta w mBanku w ciągu 60 dni od podpisania umowy.

Jeśli okazja będzie się pojawiać także w kolejnych miesiącach, również będziecie mogli z niej skorzystać. Jedynym ograniczeniem jest fakt, iż w ciągu 6 miesięcy można podpisać do 6 umów z NJU Mobile (później trzeba nieco odczekać). Obecna edycja trwa do 31 marca 2017 roku. W tym czasie należy złożyć wniosek o NJU z rachunkiem oraz uzupełnić numer zamówienia w stosownym formularzu. Nic się nie stanie jeśli kurier dotrze do Was już po zakończeniu miesiąca.

Pamiętajcie, aby podczas składania zamówienia wybrać opcję e-faktury (domyślnie zaznaczona). Wówczas opłata aktywacyjna wyniesie 0 zł. W przeciwnym wypadku koszt opłaty aktywacyjnej to 20 zł.

Więcej na temat mOkazji po zalogowaniu na stronie banku oraz w nocie prawnej.  Oferta nie łączy się z innymi promocjami Orange, Orange Finanse i mBanku. 

 

Przypominam jednocześnie, iż do 8 marca 2017 roku trwa promocja dostępna dla wszystkich, nie tylko dla klientów mBanku. Możecie w niej zdobyć pendrive, powerbank lub selfie stick.

 

Oferta NJU Mobile

Jeśli zdecydujecie się na dłuższą współpracę z NJU Mobile, warto krótko wspomnieć o tej ofercie. W ramach opcji „Jeden na wszystko” otrzymujecie: 

  • nielimitowane połączenia krajowe do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne;
  • nielimitowane SMS i MMS do wszystkich sieci w kraju;
  • transfer danych do 13 GB.

Za to wszystko zapłacicie maksymalnie 39 zł miesięcznie. Nie jest to jednak sztywna stawka, jak w przypadku tradycyjnych abonamentów. Jeśli korzystacie mniej w danym miesiącu, zapłacicie…mniej. Do osiągnięcia pułapu 39 zł za usługi płacicie według cennika (m.in. 19 gr za minutę rozmowy czy 9 gr za SMS-a). Dopiero po przekroczeniu kwoty maksymalnej, opłaty nie będą już naliczane (zapłacicie 39 zł). Oczywiście dotyczy to krajowych, standardowych usług (bez usług o podwyższonej opłacie, zagranicznych czy roamingowych).

A co w przypadku, gdy w danym miesiącu w ogóle nie korzystam z telefonu? Wówczas zostanie naliczona kwota minimalna rachunku, czyli tak zwane dociążenie w kwocie 9 zł. Mało tego, już po 3 miesiącach użytkowania numeru w NJU, opłata ta nie będzie pobierana w przypadku nieużywania numeru. To ciekawe rozwiązanie dla osób, którym zdarza się nie używać telefonu przez jakiś czas w związku z wyjazdami zagranicznymi. Ewentualnie, telefon w NJU może być dodatkowym numerem (na przykład tylko do promocji bankowych).

Po szczegóły oferty odsyłam na stronę NJU Mobile.

 

Co ważne, umowa z operatorem podpisywana jest na czas nieokreślony, więc możecie ją wypowiedzieć w dowolnym momencie. Umowę najłatwiej wypowiedzieć poprzez przeniesienie numeru do innej sieci, wybierając ofertę na kartę (już bez żadnych umów). Ciekawym rozwiązaniem jest przeniesienie numeru do Virgin Mobile. Główne aspekty przemawiające za przeniesieniem numeru do tego wirtualnego operatora to:

  • wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu – wniosek składa się online, zaś dokumenty dostarcza kurier (koszty pokrywa Virgin Mobile),
  • sami wybieracie datę przeniesienia – konkretny dzień (tryb natychmiastowy) lub zgodnie z okresem wypowiedzenia,
  • starter jest bezpłatny,
  • na start otrzymujecie saldo w wysokości 5 zł,
  • w prezencie otrzymujecie do wyboru: voucher o wartości 10 zł do Pyszne.pl, voucher na 1-miesięczny dostęp do aplikacji TIDAL lub zestaw 3 sztuk… prezerwatyw SKYN. Możecie otrzymać tylko jeden prezent (nawet w przypadku przeniesienia kilku numerów). Więcej na temat prezentów w regulaminie promocji,
  • możecie skorzystać z oferty Freemium, która za darmo (nawet bez potrzeby doładowania konta) zapewnia co miesiąc 30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB Internetu. Wystarczy raz na pół roku aktywować pakiet oraz wyrazić zgody handlowe.

Sprawdź ofertę przeniesienia numeru do Virgin Mobile.

 

Obszerny „wywód” na temat wypowiedzenia umowy w NJU (także w formie przeniesienia numeru) znajdziecie w moim wcześniejszym wpisie. A w poprzednich miesiącach wyglądało to mniej więcej tak:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów