Nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 7 Gb Internetu w Virgin Mobile za 29 zł miesięcznie, analiza najlepszej na rynku oferty #BEZLIMITU

750x200_vm_most_240216_104_v2

W dzisiejszym wpisie (aktualizacja 10 października 2016) przyjrzymy się dla odmiany ofercie telekomunikacyjnej. Rozwój technologii w zakresie telekomunikacji doprowadził do sytuacji, iż za nieduże pieniądze możemy korzystać z ofert typu no limit. To duże uproszczenie, gdyż nie musimy już przeliczać kosztu jednostkowego minuty czy SMS-a. Jedyne różnice jakie pozostają to wielkość pakietów danych, czyli Internetu w telefonie. Robiąc analizę rynkową ofert no limit, zdecydowanie liderem w tym segmencie jest obecnie Virgin Mobile. Za 29 zł miesięcznie dostajemy nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 7 Gb Internetu. Jeżeli poszukujecie oszczędności w zakresie użytkowania telefonu – ten wpis jest zdecydowanie dla Was!

 

 

Oferta z telefonem czy bez

Większość osób zorientowała się już, iż kupowanie oferty z telefonem powoli traci sens. Mityczny telefon za 1 zł odchodzi pomału do lamusa. Rzeczywisty koszt telefonu był od zawsze wliczony w miesięczny abonament lub kwotę doładowania, jeśli była to oferta typu Mix. Co więcej, operatorzy komórkowi mają obecnie obowiązek rozdzielać na fakturach rzeczywistą kwotę abonamentu oraz ratę za urządzenie. Moim zdaniem lepiej zakupić telefon w sklepie internetowym lub na Allegro oraz osobno skorzystać z oferty telekomunikacyjnej „bez telefonu”.

 

Elastyczność

Przygotowując wpis na temat Virgin Mobile zwróciłem uwagę na kwestię elastyczności. Prawdą jest, że pozostałe duże sieci są w stanie zaproponować Wam podobne stawki co Virgin Mobile. Jednak będzie się to wiązać z kwestią podpisywania umowy na określony
z góry czas – głównie 24 miesiące. Oferta Virgin Mobile to propozycja typu prepaid, czyli po prostu „telefon na kartę”. Jeżeli z określonych przyczyn będziecie chcieli zmienić operatora, pozostawiając obecny numer – możecie to zrobić w dowolnej chwili. Równie łatwo, możecie przenieść swój obecny numer z dowolnej sieci do Virgin Mobile.

virgin

 

Szczegóły pakietu #BEZLIMITU

  • 29 zł miesięcznie opłaty za pakiet
  • Pakiety mają miesięczną ważność i są samoodnawialne
  • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne
  • Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci
  • 7 Gb Internetu 4G LTE
  • Nieograniczony transfer danych w przypadku Facebooka, Messengera, Gadu Gadu, Twittera, Ask.fm i aplikacji klubu Virgin
  • Każde doładowanie od 5 zł przedłuża ważność konta o 365 dni

 

Jak skorzystać

Analizowana promocja dostępna jest pod linkiem: Virgin Mobile #BEZLIMITU

Jeżeli kupujecie starter z nowym numerem, zakup jest bardzo prosty. Klikacie Kup Teraz, wybieracie numer, podajecie dane dostawy, płacicie i… czekacie na dostawę. Warto dodać, iż kupując starter z pakietem #BEZLIMITU, otrzymujecie dodatkowo 5 zł na start. Całą tą kwotę możecie przeznaczyć na skorzystanie z dowolnych usług operatora.

Wybierając ofertę Virgin Mobile, możecie również przenieść numer z obecnej sieci. Jeśli posiadacie telefon na kartę, musicie najpierw zarejestrować swój numer u obecnego operatora. Natomiast w przypadku umowy abonamentowej, przeniesienie nastąpi po zakończeniu obecnej umowy. Więcej na ten temat w linku powyżej.

Dostarczenie startera oraz procedura przeniesienia numeru odbywa się poprzez wysyłkę listu Pocztą Polską. Oczywiście koszty wysyłki pokrywa Virgin Mobile.

 

Czym jest Virgin Mobile

Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań.

Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

Virgin Mobile jest w pełni wirtualnym operatorem. Oznacza to, iż korzysta on z infrastruktury innych sieci. W Polsce są to Play oraz T-mobile. 

 

Więcej na temat oferty pod linkiem: Virgin Mobile #BEZLIMITU

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Lokata z premią 100 zł w Toyota Banku + program poleceń

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Nawet 600 zł premii od Idea Banku w promocji „Premiowanie za bankowanie”

Karta kredytowa BPH Fair z premią do 300 zł oraz moneyback

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów