Net Credit: weź pierwszą pożyczkę za darmo na 30 dni do 2000 zł i odbierz 2 bilety do Multikina

[Aktualizacja] Promocja została zakończona.

Szybkie pożyczki to temat, który w zasadzie nie gości na łamach bloga. Jak dobrze wiecie, jestem ogromnym przeciwnikiem wszelkiej maści długów konsumpcyjnych. Zdecydowanie uważam, iż zamiast iść na łatwiznę i zaciągać szybkie pożyczki, o wiele lepiej jest przemodelować swój budżet domowy, tak by wystarczyło Wam na wszystkie niezbędne wydatki. Od tej reguły możemy zrobić wyjątek jedynie w przypadku, gdy pożyczka jest darmowa oraz niesie za sobą jakąś wartość dodaną. Jakiś czas temu opisywałem darmowy kredyt od Getin Banku, dzięki któremu mogliście zbudować pozytywną zdolność kredytową. W przypadku pożyczki od Net Credit możecie otrzymać 2 bilety do Multikina o wartości 42 zł. W zasadzie jedynym warunkiem promocji jest zaciągnięcie pożyczki, która i tak jest darmowa. Oczywiście tylko w przypadku, gdy spłacicie ją terminowo. O innej sytuacji nawet nie wspominam.

 

 

Zasady promocji

W sumie nigdy jeszcze nie opisywałem oferty pożyczki, więc nie wiem od czego zacząć. Z pewnością kluczowym elementem jest fakt, iż z promocji mogą skorzystać osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty Net Credit. Bilety otrzymacie jedynie za zaciągnięcie pierwszej pożyczki.

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji oraz odsetek. Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki do 2000 zł, której okres spłaty to maksymalnie 30 dni. Promocja dostępna jest od 12 kwietnia 2017 roku na dedykowanej stronie promocji. Maksymalne parametry darmowej pożyczki ustawione są domyślnie. Oczywiście wnioskując o mniejszą kwotę i/lub krótszy okres, również otrzymacie ofertę „za zero”. Do Was należy decyzja o jaką kwotę zawnioskujecie oraz na jaki okres. Jeśli macie zamiar zdeponować kwotę pożyczki na koncie oszczędnościowym lub lokacie, po 30 dniach otrzymacie 5 zł odsetek brutto (2000 zł na 3% w skali roku). Jeśli nie interesuje Was ta zabawa w rentiera, pożyczkę możecie spłacić w zasadzie zaraz po jej zaciągnięciu.

Wniosek o promocyjną pożyczkę jest dość podobny do wniosku o standardowe konto osobiste. Niestandardowymi polami są: zajęcie (np. student, emeryt, pracujący), miesięczne dochody oraz zobowiązania wobec innych instytucji finansowych (kredyty, pożyczki). Net Credit zapyta Was we wniosku również o nazwę banku, w którym posiadacie konto. To właśnie z tego konta dokonacie przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz, by potwierdzić swoją tożsamość. Ostatni krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków.

Bilety do Multikina zostaną Wam przesłane w formie kodów w wiadomości SMS lub mailowo w ciągu 14 dni licząc od dnia udzielenia pożyczki. Zgodnie z regulaminem, pula nagród wynosi 175 nagród (każda po 2 bilety). Otrzymałem dzisiaj informację od agencji marketingowej, iż pula nie została wyczerpana, zaś w przypadku jest wyczerpania promocja zniknie ze strony Net Credit.

Regulamin promocji znajdziecie na stronie Net Credit (na dole strony „Wiosna z Net Credit”).

 

Co nieco o Net Credit

Net Credit jest jedną z popularniejszych firm pożyczkowych w Polsce. W naszym kraju działa od 2011 roku. Inne rynki tego pożyczkodawcy to Dania, Hiszpania, Meksyk, Czechy, Łotwa, Gruzja oraz Rosja. Firma Net Credit należy do Związku Firm Pożyczkowych oraz odnajdziemy ją w Rejestrze Firm Pożyczkowych

 

Podsumowanie

Jeśli zależy Wam głównie na otrzymaniu biletów do Multikina, najlepszym rozwiązaniem będzie jak najszybsze spłacenie pożyczki. Dokonacie tego poprzez tradycyjny przelew bankowy na wskazane konto. Dodatkowym zarobkiem może być kilka złotych odsetek dzięki ulokowaniu kwoty pożyczki na depozycie. Jeśli przekroczycie dopuszczalny termin spłaty to…zrobicie bardzo źle. Opłaty za nieterminową spłatę pożyczki w instytucjach parabankowych są horrendalnie wysokie i należy się ich wystrzegać. 

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Nie dajcie się wkręcić w spiralę zadłużenia.

 

Złóż wniosek o darmową pożyczkę i odbierz 2 bilety do Multikina

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów