fbpx

Nest Bank: ponownie 150 zł premii za założenie Nest Konta oraz Lokata Witaj na 4% w skali roku

Pamiętacie ostatnią akcję Nest Banku, która zakończyła się w ciągu 1 dnia od startu? Miło mi zatem poinformować, iż dziś ruszyła reedycja promocji. Jednak tym razem liczba wniosków jest jeszcze mniejsza, ponieważ wynosi jedyne 650 sztuk! Co tu kryć, wygrają najsprytniejsi, a jest o co powalczyć. Oprócz 150 zł premii gotówkowej w ramach promocji „Nest Konto z bonusem dla aktywnych”, możecie również skorzystać z innych dobrodziejstw serwowanych przez Nest Bank, czyli Nest Lokaty Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł, na 6 miesięcy) oraz konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności z wysoką premią za regularne oszczędzanie (rentowność w pierwszym roku to 5,7% w skali roku, a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej). Samo Nest Konto zapewnia bezwarunkowo darmowe: prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu lub oddziałach banku. Oprócz tego możecie skorzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej oraz najnowszych rozwiązań płatniczych, takich jak Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay. Co ważne, konto możecie otworzyć w pełni online (przelewem weryfikacyjnym albo podczas wideorozmowy) oraz zamknąć poprzez bankowość internetową

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych klientów, jak i do osób powracających do współpracy z Nest Bankiem. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie konta osobistego w Nest Banku w ciągu ostatnich 24 miesięcy, licząc od dnia złożenia wniosku. Przykładowo, jeśli złożycie wniosek 12 marca 2019 roku, wasze poprzednie konto powinno zostać zamknięte przed 12 marca 2017 roku.

Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły już wniosek o rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez bank).

 

Jak otworzyć konto w promocji

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek o konto i kartę debetową na dedykowanej stronie banku. Składanie wniosków w promocji regulaminowo dostępne jest od 12 marca 2019 roku do 31 marca 2019 roku. Akcja może jednak zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania puli 650 promocyjnych wniosków. Znając życie, uważam, że sytuacja ta jest niemal pewna. 

Na szczęście, póki strona promocji jest aktywna i zdążycie złożyć wniosek, wówczas macie pewność udziału w akcji. Ostateczny termin podpisania umowy o konto to 12 kwietnia 2019 roku. Możecie to zrobić poprzez rozmowę wideo, przelew weryfikacyjny, zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku. Jeśli wybierzecie przelew weryfikacyjny, pamiętajcie, iż dane we wniosku muszą się zgadzać z danymi, które podaliście w banku, z którego wykonacie przelew. Przelew weryfikacyjny można wykonać z następujących banków: Alior Bank, Pekao S.A., eurobank, ING Bank Śląski, mBank, PBS Bank, Santander Bank, T-mobile Usługi Bankowe.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii

Aby uzyskać premię w promocji należy spełnić tak naprawdę dwa warunki:

 • po pierwsze, należy wykonać płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł,
 • po drugie, należy zapewnić wpływ wynagrodzenia na minimum 1000 zł.

 

Oba warunki należy spełnić do 31 maja 2019 roku. W przypadku operacji kartą, wykluczone są jedynie wypłaty gotówki, płatności hazardowe oraz transakcje zwrócone i anulowane. Zatem przykładowo transfer w ramach WorldRemit lub innego fintechu powinien zapewnić spełnienie warunków promocji.

Warunki związane z wpływem wynagrodzenia są standardowe, jak w przypadku poprzednich akcji Nest Banku. Wystarczy, że przelew wpłynie jednorazowo w marcu, w kwietniu lub w maju 2019 roku. Poniżej regulaminowa definicja wpływu wynagrodzenia:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

 • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów
  menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
 • renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

 

Oprócz tego, bank zastrzega w regulaminie, iż w razie wątpliwości może Was poprosić o udokumentowanie wynagrodzenia. Wówczas wystarczy, że w ciągu 7 dni od momentu wysłania prośby wyślecie mailem skan dokumentu potwierdzającego wysokość wynagrodzenia. Punkt ten ma na celu jedynie wyeliminować nadużycia w zakresie realizacji promocji. Po przeprowadzeniu weryfikacji, bank niezwłocznie usunie wasz skan. Dotychczasowo nikt do mnie nie zgłaszał sytuacji, w której bank poprosiłby o dodatkową weryfikację. Domyślam się, że jak ktoś przykładowo wykona przelew ze swojego konta w innym banku na równiutką kwotę 1000 zł, wówczas rzeczywiście może to być podejrzane 🙂

 

Premie będą wypłacane do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Oczywiście są one zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Nest Konto z bonusem dla aktywnych”.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł bonusu

 

Szczegóły Nest Konta

Nest Konto to jedno z nielicznych w pełni darmowych kont osobistych na rynku. Oprócz bezwarunkowo darmowego prowadzenia konta oraz użytkowania karty debetowej, za 0 zł możecie między innymi wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, czy też płacać środki we wpłatomatach Euronet lub kasach banku. Po przetestowaniu Nest Konta, sami zdecydujecie, czy chcecie je pozostawić na dłużej, czy też wolicie zamknąć rachunek po uzyskaniu premii (Nest Bank umożliwia zamknięcie konta przez Internet). Poniżej szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet,
 • 1 zł za przelewy natychmiastowe,
 • możliwość korzystania z Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay,
 • korzystne promocje w programie Visa Oferty,
 • nowoczesna aplikacja mobilna,
 • darmowe konto walutowe w EUR, USD oraz GBP.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy

Nest Bank oferuje również bardzo korzystne produkty oszczędnościowe. Jednym z nich jest Nest Lokata Witaj, będąca typową lokatą na start, przeznaczoną dla nowych klientów. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 lub 6 miesięcy. Ta druga opcja dostępna jest dla osób, które zapewnią wpływ wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości co najmniej 1000 zł w ciągu 60 dni od założenia lokaty. Oznacza to, iż spełniając warunki w promocji z bonusem, jednocześnie zapewniacie sobie wydłużenie okresu lokaty do solidnych 6 miesięcy! Lokatę Witaj można założyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta.

Szczegóły lokaty w artykule Nest Lokata Witaj na 4% w skali roku oraz w tabeli oprocentowania.

 

 

Przykładowo, lokując kwotę 10.000 zł, po pół roku zarobicie 200 zł odsetek brutto, czyli 162 zł na czysto!

 

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Kolejny świetny produkt w ofercie brązowego banku to konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności. Moim zdaniem jest to najlepszy na rynku produkt oszczędnościowy stworzony z myślą o osobach, które chcą regularnie odkładać niewielkie kwoty pieniędzy (od 50 zł do 600 zł miesięcznie). Nest Bank doceni Twoją regularność w ten sposób, iż oprócz wypłacania standardowych odsetek, „dorzuci” od siebie premię (nawet do 30%), która skutecznie zwiększy rentowność środków zgromadzonych na koncie oszczędnościowym. Mało tego, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musisz zamrażać środków na bardzo długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku (a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej).

Więcej na temat konta Nest Rodzinne Oszczędności w dedykowanym artykule.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów