Nest Bank: voucher o wartości 50 zł na dwie wejściówki do Kina Helios + lokata na 4% w skali roku + konto oszczędnościowe z premią do 30%

Nest Bank ruszył z kolejną odsłoną promocji swojego w pełni darmowego rachunku Nest Konto. Po ogromnym sukcesie akcji z voucherami do Rossmanna oraz Decathlona, bank nieco zmniejszył wartość bonusu. Dlatego lepiej brać, co dają, bo nie wiadomo czy Nest Bank nie zrezygnuje całkiem z oferowania bonusów. W końcu warunki prowadzenia Nest Konta są okazją samą w sobie. Bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługa karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz placówkach banku, wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet oraz placówkach, a także przelewy internetowe w systemie Elixir. Całość okraszona jest kwartalną Nest Lokatą Witaj na 4% w skali roku oraz kontem oszczędnościowym z premią do 30%. Konto w Nest Banku nie bez przyczyny uznałem najlepszym rachunkiem na 2017 rok. Zatem voucher o wartości 50 zł do sieci kin Helios jest miłym dodatkiem, który jeszcze bardziej zachęca do założenia konta.

 

 

Uczestnicy promocji „Nest Konto BILETY HELIOS”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadali (nie współposiadali) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez organizatora).

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Jeśli posiadaliście konto osobiste, w którymś z wymienionych banków, niestety nie otrzymacie vouchera do Kina Helios. Tradycyjnie, z promocji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.

 

Zasady promocji

Nest Bank przyzwyczaił już nas do promocji, których warunki są bardzo proste do spełnienia. Tym razem akcja prowadzona jest wspólnie z Agorą, zatem pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać adres e-mail oraz zaznaczyć pierwsze okienko (akceptacja regulaminu). Po rejestracji otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym (mail może trafić do spamu). Teraz wystarczy już tylko złożyć właściwy wniosek o Nest Konto. Pamiętajcie, iż złożenie wniosku z innego źródła (na przykład strona główna banku) spowoduje, iż nie otrzymacie premii. Jeśli z waszego komputera w promocji weźmie udział kilka osób, każda z nich musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail. Dla pewności warto również wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub skorzystać z trybu incognito.

Promocja trwa od 11 kwietna 2017 roku do 28 kwietnia 2017 roku. Akcja może zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania się puli nagród. Wówczas stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Nie muszę chyba tłumaczyć, że nie warto zwlekać z decyzją o złożeniu wniosku, ponieważ pula voucherów wynosi jedynie 500 sztuk. W razie dużego zainteresowania, organizator może zwiększyć pulę nagród do 700 sztuk, o czym poinformuje z 3-dniowym wyprzedzeniem. Pamiętajcie, aby podczas wypełniania wniosku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną.

Teraz wystarczy, że:

  • zawrzecie umowę o konto (przelewem weryfikacyjnym lub dostarczy ją kurier),
  • nie skorzystacie z prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni,
  • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku.

To wszystko. Voucher zostanie wysłany na adres e-mail do 18 lipca 2017 roku. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty wysłania. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu.

 

Złóż wniosek o promocyjne Nest Konto

 

Szczegóły Nest Konta

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
  • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w krótkiej i przejrzystej tabeli opłat TOiP.

 

Nest Lokata Witaj na 4% w skali roku

Nest Lokata Witaj to typowa lokata na start przeznaczona dla osób, które zdecydują się na otwarcie konta w Nest Banku. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 miesiące. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta. Założenie lokaty odbywa się w pełni online.

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Konto oszczędnościowe z premią to chyba najciekawszy produkt oszczędnościowy w ofercie banku. W zamian za regularne oszczędzanie, bank będzie dopłacał Wam premię od łącznej kwoty wpłat na konto oszczędnościowe. Będzie to niejako gratyfikacja za lojalność wobec banku. Maksymalna premia może wynieść nawet 30% rocznej wpłaty na konto. Szczegóły rodzinnego konta oszczędnościowego znajdziecie w artykule.

 

Złóż wniosek o promocyjne Nest Konto

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów