fbpx

Nest Bank: 75 zł bonusu za założenie w pełni darmowego Nest Konta, a dla chętnych Lokata Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł)

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła kolejna promocja Nest Banku z bonusem na start w wysokości 75 zł. W stosunku do poprzedniej edycji promocji, Nest Bank postanowił uprościć warunki otrzymania premii. Tym razem wystarczy wykonać dowolny przelew internetowy na kwotę co najmniej 150 zł (przykładowo na Twoje konto w innym banku). Dla tych, którzy nie znają oferty ‚brązowego banku” przypominam, iż Nest Konto zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej (nie jest wymagana w promocji), wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu lub oddziałach banku. Nest Bank posiada również w ofercie bardzo dobre produkty oszczędnościowe: Nest Lokatę Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł, na 3 lub 6 miesięcy) oraz konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z wysoką premią za regularne oszczędzanie. Uwaga – tym razem limit promocyjnych wniosków to tylko 420 sztuk! Warto zatem pospieszyć się ze złożeniem wniosku, ponieważ promocja może zostać zakończona przed czasem. Założenie oraz zamknięcie Nest Konta dostępne jest w 100% przez Internet.

 

 

Uczestnicy promocji „Nest Konto z premią gwarantowaną 75 zł”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadali (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez bank).

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Jeśli posiadaliście konto osobiste, w którymś z wymienionych banków lub już w samym Nest Banku, niestety nie możecie wziąć udziału w promocji.

Zastanówcie się jednak, czy któryś z waszych członków rodziny nie posiada przypadkiem statusu „nowego klienta” dla Nest Banku. Być może warto zaangażować taką osobę do wzięcia udziału w promocji, bo jak sami zaraz zobaczycie, jej warunki są naprawdę dobre 🙂

 

Jak złożyć wniosek o promocyjne konto

Składanie wniosków w promocji regulaminowo dostępne jest od 21 lipca 2017 roku do 31 lipca 2017 roku. Akcja może jednak zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania się puli promocyjnych wniosków. Tym razem pula wynosi jedynie 420 sztuk! Póki link jest aktywny i strona przyjmuje wnioski – macie pewność udziału w promocji.

 

A teraz krok po kroku, co należy wykonać, aby spełnić warunki promocji.

1) Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji podając adres e-mail, a także zaakceptuj regulamin promocji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora (wystarczy zaznaczyć pierwsze okienko, pozostałe nie są obowiązkowe dostałem info od organizatora, iż tym razem należy założyć wszystkie trzy zgody). Jeśli z Twojego komputera, konta będzie chciało założyć kilkoro domowników, każdy z nich musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail. Przed każdą rejestracją warto również wyczyścić cookies w przeglądarce lub po prostu skorzystać z innej przeglądarki. Po rejestracji dostaniesz maila z potwierdzeniem uczestnictwa w promocji oraz danymi do logowania w panelu promocji. W mailu będzie znajdować się również link aktywacyjny, aczkolwiek regulamin promocji nie wymaga dodatkowej aktywacji (wniosek można złożyć zaraz po rejestracji, o czym mowa poniżej).

 

2) Po rejestracji pojawi się przycisk PRZEJDŹ DO STRONY BANKU. Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę Nest Banku, do właściwego wniosku o konto. Adres mailowy podany przy rejestracji musi być taki sam jak we wniosku.

Pierwsze dwie strony wniosku to twoje dane identyfikacyjne. Na trzeciej stronie wniosku należy wybrać formę zawarcia umowy (placówka, kurier lub przelew weryfikacyjny). Umowę o konto najszybciej zawrzesz właśnie poprzez przelew. Lista banków, z których możesz wykonać przelew inicjujący przedstawiona jest na poniższym screenie. Pamiętaj, iż przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał twój wzór podpisu). Ponadto adres zamieszkania podany w obecnym banku musi być identyczny z tym podanym we wniosku o Nest Konto.

W bieżącej promocji nie ma nawet potrzeby wnioskowania o kartę debetową (choć warto przypomnieć, iż jest ona bezwarunkowo darmowa). Konto oszczędnościowe Nest Oszczędności również możesz wybrać wedle uznania (nie jest wymagane w promocji). Jego oprocentowanie to 2,25% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł.

 

 

3) Na następnej stronie wniosku  należy zaakceptować wszystkie zgody i oświadczenia. Wyrażenie zgód numer 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 umożliwia złożenie wniosku o konto (bez nich system nie przepuszcza dalej). Natomiast wyrażenie zgód numer 5 oraz 6 determinuje udział w promocji z bonusem. Zgodnie z regulaminem należy:

  • wyrazić opcjonalną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (pkt. 5 i 6 we wniosku o założenie Nest Konta)…

 

4) Na ostatniej stronie wniosku sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz kliknij WYŚLIJ. Jeśli wybrałeś przelew weryfikacyjny jako sposób zawarcia umowy, zostaniesz teraz przeniesiony do bramki płatniczej. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, umowa zostanie wysłana na twojego maila w ciągu 15 minut. Jeśli podczas przelewu weryfikacyjnego wystąpi błąd lub na przykład połączenie z Internetem zostanie przerwane, wówczas będziesz musiał zadzwonić na infolinię i wycofać wniosek, po czym złożyć go na nowo.

Po prawidłowym złożeniu wniosku, zatelefonuje do Ciebie konsultant, by potwierdzić dyspozycję. Jeśli w przypadku przelewu weryfikacyjnego pojawi się „jakieś ale” konsultant może zaproponować Ci finalizację wniosku poprzez wysyłkę dokumentów kurierem (oczywiście na koszt banku).

 

Warunki promocji

W stosunku do poprzednich edycji, główny warunek promocji został mocno uproszczony. Zgodnie z regulaminem, aby otrzymać premię należy:

dokonać transakcji bezgotówkowej, wykonanej poprzez płatność kartą wydaną do Nest Konta lub przelewem, na łączną kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności).

 

Jak sami widzicie, tym razem wystarczy wykonać przelew na 150 zł. Regulamin nie definiuje żadnych wyłączeń, zatem przelew na Twoje konto w innym banku zapewni spełnienie warunków promocji. Inną możliwością jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 150 zł (w ramach jednej lub wielu transakcji). Spełnienie wybranego warunku promocji musi nastąpić w ciągu 60 dni od momentu złożenia wniosku. Jeśli zamówisz kartę do konta, zostanie ona wysłana osobnym listem na adres korespondencyjny podany we wniosku. PIN do karty zostanie natomiast wysłany w jeszcze odrębnym liście (względy bezpieczeństwa).

 

Finalizacja promocji

Jeśli spełnisz warunki wymagane przez regulamin, organizator promocji do 30 października 2017 roku wyśle Ci maila z potwierdzeniem przyznania prawa do wypłaty bonusu oraz prośbą o wypełnienie danych na stronie promocji (między innymi numer konta w Nest Banku, na który ma zostać przelana premia). Będziesz miał na to czas do 6 listopada 2017 roku. Bonus w wysokości 75 zł zostanie wypłacony do 15 listopada 2017 roku. Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie ma potrzeby wykazywania jej w deklaracjach PIT.

Szczegóły w regulaminie promocji „Nest Konto z premią gwarantowaną 75 zł”.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 75 zł bonusu

 

Szczegóły Nest Konta

Nest Konto to jedno z nielicznych w pełni darmowych kont osobistych na rynku. Oprócz bezwarunkowo darmowego prowadzenia konta oraz użytkowania karty debetowej, za 0 zł możesz między innymi wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, czy wpłacać środki we wpłatomatach Euronet lub kasach banku. Po przetestowaniu Nest Konta, sam zdecydujesz, czy chcesz je pozostawić na dłużej, czy też wolisz zamknąć po uzyskaniu premii (Nest Bank umożliwia zamknięcie konta przez Internet). Poniżej szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
  • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 75 zł bonusu

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy

Nest Bank oferuje również bardzo korzystne produkty oszczędnościowe. Nest Lokata Witaj to typowa lokata na start, przeznaczona dla osób, które zdecydują się na otwarcie konta w Nest Banku. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 lub 6 miesięcy. Ta druga opcja dostępna jest dla osób, które zapewnią wpływ wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości co najmniej 2500 zł (w ciągu 60 dni od założenia lokaty). Lokatę Witaj można założyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta. Założenie lokaty odbywa się w pełni online. Więcej na temat Lokaty Witaj w osobnym artykule.

W chwili pisania tego artykułu Nest Bank umożliwia również założenie 6-miesięcznej Nest Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% w skali roku. Na tej lokacie możecie ulokować środki z zakresu od 1000 zł do 2.000.000 zł. Warto jednak pamiętać o zasadzie „nie wsadzaj wszystkich jajek do jednego koszyka”. Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje w 100% depozyty do 100.000 euro (na tę chwilę około 420.000 zł).

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Kolejny świetny produkt w ofercie brązowego banku to konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności oferujące nawet 30% premii w zamian za regularne oszczędzanie. Mało tego, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musisz zamrażać środków na bardzo długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku (a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej). Więcej na temat konta Nest Rodzinne Oszczędności w artykule z początku tego roku.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 75 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów