fbpx

Nest Bank: 700 zł w promocji darmowego BIZnest Konta dla przedsiębiorców!

Trwa do:
30 czerwca 2022

Nest Bank i jego BIZnest Konto firmowe to prawdziwy czarny koń na rynku rachunków dla przedsiębiorców. Chowające się w cieniu większych graczy konto oferuje naprawdę dobre warunki (między innymi bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz brak opłaty za kartę). W nowej edycji akcji promującej rachunek do zdobycia jest 700 zł premii. Pierwsza część w postaci 300 zł jest w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Druga nagroda – 400 zł – trafi do osób, które zdecydują się na podpisanie umowy o terminal płatniczy. 

Uczestnicy promocji Nest Bank

Promocja skierowana jest do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki oraz fundacje i stowarzyszenia z siedzibą na terenie Polski, które nie posiadały konta firmowego Nest Banku od 1 stycznia 2020 roku. Korzystanie z innych produktów banku dla klientów indywidualnych nie stanowi problemu i nie wyklucza możliwości udziału w promocji.

Zasady akcji Nest Bank

Akcja promocyjna trwa do 30 czerwca 2022 roku. W tym czasie powinniście złożyć wniosek o BIZnest Konto za pomocą dedykowanej strony promocji, wyrażając niezbędne zgody marketingowe. Podpisanie umowy o prowadzenie rachunku powinno nastąpić najpóźniej 15 lipca 2022 roku. Możecie to zrobić na kilka sposobów: w oddziale banku, poprzez kuriera lub potwierdzając swoją tożsamość i wniosek przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z Waszego konta w innym banku.

Jako że premia została podzielona na trzy części, każdą z nich dla porządku omówię osobno. 

50 zł za założenie konta i płatność kartą

Gdy uda się Wam założyć konto i podpisać umowę w terminie, wykorzystajcie swoją kartę do wykonania co najmniej 1 płatności na dowolną kwotę. Transakcję należy wykonać do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym założyliście konto. Przykładowo, podpisując umowę w kwietniu, transakcję wykonajcie do końca maja. Spełnicie w ten sposób warunki pierwszej części premii i odbierzecie 50 zł. 

Nawet 250 zł bonus za aktywne korzystanie

Druga część premii podzielona została na 5 nagród po 50 zł każda. W kolejnych 5 miesiącach (zaczynając od miesiąca następującego po tym, gdy wykonywaliście premiowaną płatność kartą), będziecie otrzymywać prawo do odbioru 50 zł pod warunkiem, że:

  • zapewnicie co najmniej 5000 zł wpływu na konto (liczy się suma wpływów z wyłączeniem przelewów wewnętrznych, pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku),
  • wykonacie minimum 3 dowolne transakcje spośród wymienionych: płatność BLIK, płatność kartą, przelew (nie wliczają się przelewy wewnętrzne, między własnymi rachunkami w Nest Banku). Chodzi więc o wykonanie na przykład trzech płatności BLIK w miesiącu czy też trzech transakcji kartą.

Przykładowo, podpisując umowę w kwietniu 2022 roku, warunki spełniajcie od maja do września 2022 roku. Co do wpływów na konto, z pewnością bank wolałby, aby były to przelewy od kontrahentów z tytułu sprzedaży produktów, czy świadczenia usług. Jednak regulamin na szczęście nie wyklucza przelewów z waszych kont w innych bankach 🙂

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy

Największą część maksymalnej premii stanowi jednak nagroda za podpisanie umowy o terminal płatniczy dla swojej firmy.

Żeby otrzymać premię, należy wyrazić chęć podpisania umowy o terminal podczas wnioskowania o konto lub z poziomu bankowości elektronicznej – w ciągu 30 dni od chwili złożenia wniosku o rachunek. Umowę należy z kolei sfinalizować w ciągu maksymalnie 60 dni od chwili otwarcia BIZnest Konta. 

Wartość premii za terminal płatniczy uzależniona jest od okresu obowiązywania umowy, którą podpiszecie. 1 rok to 100 zł, 2 lata – 200 zł i tak dalej. Spójrzcie na poniższy schemat. 

Nie wystarczy jednak podpisanie samej umowy. W ciągu 60 dni od chwili jej zawarcia powinniście odnotować na rachunku połączonym z terminalem pierwszy wpływ (w dowolnej kwocie). Premia wypłacana jest jednorazowo.

Nest Bank – stawka premii za terminal

Wydanie nagród

Wydanie nagród następuje zawsze do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Nie zamykajcie konta i nie odwołujcie wyrażonych zgód do czasu otrzymania premii.

Pamiętajcie, że w przypadku przedsiębiorców nagrody i bonusy stanowią przychód, który należy uwzględnić w księgach firmy i odprowadzić od niego podatek. Wasz dział księgowości z pewnością poradzi sobie z tym rozliczeniem. 🙂

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji

BIZnest Konto w Nest Bank – szczegóły

Nest Bank reklamuje swój flagowy rachunek hasłem 6×0 zł. Oznacza to zwolnienie z opłat za najważniejsze czynności:

  • 0 zł za prowadzenie konta firmowego (dotyczy pierwszego konta przedsiębiorcy),
  • 0 zł za kartę debetową VISA (dotyczy pierwszej karty debetowej),
  • 0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir,
  • 0 zł za kody SMS do autoryzacji internetowych,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty  BLIKIEM z bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w kraju.

Trzeba uczciwie przyznać, że BIZnest Konto to jedyny znany mi rachunek firmowy, który jest darmowy bez żadnych warunków i którego darmowość nie wynika ze zwolnienia z opłat w ramach promocji. Ot, darmowy rachunek bez haczyków.

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji dla kont i kart.

Jeśli chodzi o terminal płatniczy, to sprawa jest jasna. W ramach programu Polska Bezgotówkowa użytkownik, który nigdy wcześniej nie posiadał terminala, jest zwolniony z opłat za aktywację i instalację urządzenia. Brak też opłat za dzierżawę i prowizji od transakcji kartą. Preferencyjne warunki utrzymane będą przez 12 miesięcy. Po tym czasie zaczną obowiązywać stawki wynikające z umowy z firmą Fiserv Polska. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów