Nest Bank: 1400 zł w promocji darmowego BIZnest Konta dla przedsiębiorców!

Trwa do:
28 lutego 2023

Nest Bank po raz kolejny kusi nowych użytkowników firmowych swoją promocją BIZnest Konta, które spotkało się z dużym uznaniem wśród przedsiębiorców. Skrywający się nieco w cieniu większych tuzów bankowych rachunek oferuje naprawdę dobre warunki (między innymi bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz brak opłaty za kartę). W nowej edycji akcji promującej do zdobycia jest nawet 1400 zł premii. Pierwsza część w postaci 300 zł jest w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Druga nagroda – 400 zł – trafi do osób, które zdecydują się na podpisanie umowy o terminal płatniczy. Największa premia, czyli 700 zł, trafi do osób, które zdecydują się na sprzedaż swoich produktów lub usług w serwisie Allegro.pl (wystarczy jedna sprzedaż na dowolną kwotę, a 700 zł będzie wasze). Przy okazji przypomnę też o promocji konta osobistego z 50 zł premii na start i dostępem do lokaty na 8% w skali roku!

Uczestnicy promocji Nest Bank

Promocja z premią na start w kwocie 300 zł skierowana jest do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki oraz fundacje i stowarzyszenia z siedzibą na terenie Polski, które nie posiadały konta firmowego Nest Banku od 1 stycznia 2020 roku. Po założeniu konta będziecie mogli wziąć udział także w pozostałych dwóch promocjach: z premią za terminal oraz premią za sprzedaż w serwisie Allegro.pl.

Co ważne, korzystanie z produktów banku przeznaczonych dla klientów indywidualnych nie stanowi problemu i nie wyklucza możliwości udziału w opisywanych akcjach. Możecie więc zacząć do założenia konta osobistego z 50 zł premii na start i dostępem do lokaty na 8% w skali roku!

Zasady akcji Nest Bank

Akcja promocyjna trwa do dnia 28 lutego 2023 roku. W tym czasie powinniście złożyć wniosek o BIZnest Konto za pomocą dedykowanej strony promocji, wyrażając niezbędne zgody marketingowe. Podpisanie umowy o prowadzenie rachunku powinno nastąpić w ciągu 14 dni od chwili złożenia wniosku. Możecie to zrobić na kilka sposobów: w oddziale banku, poprzez kuriera lub potwierdzając swoją tożsamość i wniosek przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z Waszego konta w innym banku.

50 zł za założenie konta i płatność kartą

Gdy uda się Wam założyć konto i podpisać umowę w terminie, wykorzystajcie swoją kartę do wykonania co najmniej 1 płatności na dowolną kwotę. Transakcję należy wykonać do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym podpisaliście umowę. Przykładowo, podpisując umowę w grudniu 2022 roku, transakcję wykonajcie do końca stycznia 2023 roku. Spełnicie w ten sposób warunki pierwszej części premii i odbierzecie 50 zł. Premia zostanie wypłacona do 20. dnia kolejnego miesiąca. Przelew trafi na otwarte w promocji BIZnest Konto.

Nawet 250 zł bonus za aktywne korzystanie

Druga część premii podzielona została na 5 nagród po 50 zł każda. W kolejnych 5 miesiącach (zaczynając od miesiąca następującego po tym, gdy wykonywaliście premiowaną płatność kartą), będziecie otrzymywać prawo do odbioru 50 zł pod warunkiem, że:

  • zapewnicie co najmniej 5000 zł wpływu na konto (liczy się suma wpływów z wyłączeniem przelewów wewnętrznych, pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku),
  • wykonacie minimum 3 dowolne transakcje spośród wymienionych: płatność BLIK, płatność kartą, przelew (nie wliczają się przelewy wewnętrzne, między własnymi rachunkami w Nest Banku). Chodzi więc o wykonanie na przykład trzech płatności BLIK w miesiącu czy też trzech transakcji kartą albo… 3 przelewów na swoje konto w innym banku,
  • wykonanie przelewu pełnej składki ubezpieczenia do ZUS lub przelewu comiesięcznej zaliczki na podatek dochodowy do właściwego urzędu skarbowego.

Przykładowo: podpisując umowę w grudniu 2022 roku, warunki spełniajcie od lutego do czerwca 2023 roku. Co do wpływów na konto, z pewnością bank wolałby, aby były to przelewy od kontrahentów z tytułu sprzedaży produktów, czy świadczenia usług. Jednak regulamin na szczęście nie wyklucza przelewów z waszych kont w innych bankach 🙂

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy

Kolejną część premii stanowi nagroda za podpisanie umowy o terminal płatniczy dla swojej firmy.

Żeby otrzymać premię, należy wyrazić chęć podpisania umowy o terminal podczas wnioskowania o konto lub z poziomu bankowości elektronicznej – w ciągu 30 dni od chwili złożenia wniosku o rachunek. Umowę należy z kolei sfinalizować w ciągu maksymalnie 60 dni od chwili otwarcia BIZnest Konta. Powinniście ponadto wyrazić zgodę na: przekazywanie informacji marketingowych za pomocą maila, SMSa, powiadomienia PUSH, telefonu; zrealizujesz wymagany obrót na terminalu (średnia w każdym z trzech pełnych miesięcy po aktywacji terminala).

Wartość premii za terminal płatniczy uzależniona jest średnich obrotów na terminalu w ciągu 3 następnych miesięcy po podpisaniu umowy (nie liczymy pierwszego niepełnego miesiąca) oraz rodzaju terminala. Schemat widzicie poniżej.

Nest Bank – stawka premii za terminal

700 zł premii za sprzedaż na Allegro

Jeśli założyliście konto firmowe Nest Banku i w terminie podpisaliście umowę, powinniście następnie zarejestrować nowe Konto Firma w Allegro, korzystając z linku dostarczonego przez Nest Bank (znajdziecie go w bankowości elektronicznej).

Następnie do 28 lutego 2023 roku powinniście wystawić minimum jedną ofertę i dodać BIZnest Konto jako rachunek do rozliczeń z Allegro.

Karta podarunkowa do Allegro zostanie przekazana w czasie 7 dni roboczych od chwili spełnienia warunków na Wasz adres e-mail nawet wtedy, gdy nic nie sprzedacie. Liczy się sam fakt wystawienia ofert.

W promocji przewidziana jest pula nagród o wartości 50.000 zł. Akcja może więc nie trwać zbyt długo. Warto mieć to na uwadze 😉

Wydanie nagród

Wydanie nagród następuje zawsze do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (z wyjątkiem nagrody Allegro, przekazywanej w ciągu 7 dni). Nie zamykajcie konta i nie odwołujcie wyrażonych zgód do czasu otrzymania premii.

Pamiętajcie, że w przypadku przedsiębiorców nagrody i bonusy stanowią przychód, który należy uwzględnić w księgach firmy i odprowadzić od niego podatek. Wasz dział księgowości z pewnością poradzi sobie z tym rozliczeniem. 🙂

Szczegółów szukajcie w regulaminach promocji:

BIZnest Konto w Nest Bank – szczegóły

Rachunek firmowy Nest Banku jest zwolniony z sześciu najważniejszych opłat:

  • 0 zł za prowadzenie konta firmowego (dotyczy pierwszego konta przedsiębiorcy),
  • 0 zł za kartę debetową VISA (dotyczy pierwszej karty debetowej),
  • 0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir,
  • 0 zł za kody SMS do autoryzacji internetowych,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty  BLIKIEM z bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w kraju.

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji dla kont i kart.

Jeśli chodzi o terminal płatniczy, to sprawa jest jasna. W ramach programu Polska Bezgotówkowa użytkownik, który nigdy wcześniej nie posiadał terminala, jest zwolniony z opłat za aktywację i instalację urządzenia. Brak też opłat za dzierżawę i prowizji od transakcji kartą. Preferencyjne warunki utrzymane będą przez 12 miesięcy. Po tym czasie zaczną obowiązywać stawki wynikające z umowy z firmą Fiserv Polska. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów