Ostatni dzień promocji BZ WBK: 150 zł premii na start + 300 zł za wpływy wynagrodzenia oraz 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Ta promocja została zakończona. Mimo to nadal możesz zdobyć 150 zł za założenie konta w ramach programu poleceń. Szczegóły pod tym linkiem.

Tylko do końca dzisiejszego dnia (23 maja 2018 roku) możecie składać wnioski w bardzo prostej promocji Konta Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK. Wystarczy, że założycie rachunek i wykonacie płatności kartą lub BLIKIEM na 150 zł, a na wasze konta powędruje 150 zł premii. Oprócz tego, możecie skorzystać z promocyjnego oprocentowania na Mobilnym Koncie Oszczędnościowym (2,7% w skali roku do 100.000 zł) oraz Koncie Systematycznym (2,7% w skali roku do 20.000 zł), promocji „300 zł za wpływ wynagrodzenia”, promocji 100 zł z Garmin Pay, darmowych Alertów SMS przez 6 miesięcy, 20 zł za doładowanie telefonu w Orange, 1% moneyback za opłacanie rachunków domowych oraz programu poleceń (100 zł za skutecznie polecenie konta oraz 150 zł premii dla poleconego). Limit wniosków to 3000 sztuk, zatem mając na uwadze poprzednie akcje banku – lepiej się pospieszyć 🙂

 

 

Jak założyć promocyjne konto

Tym razem BZ WBK stosuje klasyczny, 12-miesięczny okres karencji, liczony od dnia złożenia wniosku. Dla przykładu, jeśli wniosek złożycie 23 kwietnia 2018 roku, wówczas wasze poprzednie konto powinno być zamknięte przed 23 kwietnia 2017 roku. Posiadanie w wymienionym okresie innego produktu, na przykład karty kredytowej lub pożyczki bez problemu umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

Jeśli 12-miesięczny okres karencji jest dla Was za długi, przypominam o równolegle trwającym programie poleceń. Tam również do zdobycia jest 150 zł, choć na nieco innych warunkach. Jednak definicja nowego klienta jest o wiele bardziej korzystna, ponieważ ustalana jest według daty 1 grudnia 2017 roku.

 

Wniosek o konto wraz z kartą debetową należy złożyć na dedykowanej stronie promocji, przygotowanej przez Agorę (promocja nie jest dostępna na stronie głównej BZ WBK). Akcja rusza 23 kwietnia 2018 roku i potrwa do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków (wówczas rejestracja w promocji zostanie zamknięta). Podczas wypełniania wniosku pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na:

  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym.

 

Po złożeniu wniosku, umowę należy zawrzeć najpóźniej do 23 maja 2018 roku. Możecie to zrobić na 3 sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, BS Wschowa oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
  • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku, nie ma natomiast potrzeby przekazywania kserokopii dowodu kurierowi,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Osobiście testowałem tę formę podpisania umowy (przez smartfona) i przyznam szczerze, że wszystko poszło dość sprawnie. Obyło się bez kuriera, czy też problemów z przelewem weryfikacyjnym.

 

Jak zdobyć 150 zł premii – warunki promocji

Co dalej? Teraz wystarczy, że do 17 czerwca 2018 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 150 zł. To wszystko! Premia zostanie wypłacona na konto do 30 czerwca 2018 roku. Jest ona zwolniona z opodatkowania.

Zasady promocji – regulamin promocji „Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę”.

 

Otwórz konto i odbierz 150 zł premii

 

BZ WBK – produkty oszczędnościowe

Po założeniu konta możecie skorzystać z oferty konta oszczędnościowego na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprocentowanie będzie gwarantowane do końca lipca 2018 roku. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać jedną bezpłatną wypłatę z rachunku. Więcej na temat Mobilnego Konta Oszczędnościowego w osobnym artykule.

Kolejne 20.000 zł możecie ulokować na Koncie Systematycznym. Tu preferencyjne oprocentowanie również wynosi 2,7% w skali roku. Więcej na temat tego konta w dedykowanym artykule.

Do waszej dyspozycji będzie również lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe. Jeśli chodzi o kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. BZ WBK umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. Nie da się ukryć, iż pierwszy z wymienionych wariantów jest o wiele korzystniejszy. W przypadku niespełnienia danego warunku, opłata za kartę wyniesie 5 zł miesięcznie. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z urządzeń należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM ). Możecie również wykupić pakiet abonamentowy uprawniający do nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Koszt takiego pakietu to 7 zł, co jest raczej bez sensu w sytuacji, gdy na rynku znajdują się konta zapewniające wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za bezwarunkowe 0 zł.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

BZ WBK – program poleceń

Po założeniu Konta Jakie Chcę możecie kontynuować osiąganie dodatkowych dochodów poprzez uczestnictwo w programie poleceń. Za każde skuteczne polecenie konta możecie zdobyć 100 zł premii netto, zaś osoba polecona 150 zł bonusu (choć na nieco innych warunkach niż w promocji Agory). Oprócz tego bank przewidział nagrody dodatkowe dla trzech osób, które polecą największą liczbę kont. Nagrody te wynoszą odpowiednio: 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł. Więcej na temat programu poleceń w tym artykule.

 

Aktualne promocje dla klientów BZ WBK

W chwili obecnej w BZ WBK trwają dwie promocje dla posiadaczy konta:

Oczywiście będziecie mogli skorzystać z wymienionych promocji, gdy tylko wasze konta będą aktywne.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet.

 

Otwórz konto i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów