Nawet do 650 zł premii w promocji Banku BPH „Pieniądze Cię lubią”

Nowy obraz (56)Kolejna promocja konta osobistego, które daje zarobić. Tym razem Bank BPH kusi klientów 3% moneyback za płatności kartą debetową. Bank BPH rzadko raczy nas tego typu promocjami, dlatego warto się jej przyjrzeć. Samo konto prezentuje się równie okazale. Zapraszam do lektury.

 

 

  Ostatni bonus jakim obdarzał bank BPH to rok 2012 i promocja „do 300 zł za założenie konta”. Od tego czasu minęło już sporo czasu, a jeśli chce się przyciągnąć nowych klientów należy dać im coś w zamian. Sama nazwa promocji „Pieniądze Cię lubią” nawiązuje do konta oferowanego przez bank a mianowicie rachunku Lubię to! Konto. Nawiasem mówiąc obie nazwy są dosyć chwytliwe, ale to plus dla marketingowców.

  Jednak do rzeczy. Promocja polega na przyznaniu przez Bank nagrody premiowej w wysokości 3% wartości transakcji dokonanych kartą do rachunku. Maksymalny miesięczny zwrot to nie więcej jednak niż 50 zł, czyli do 600 zł rocznie. Nagroda premiowa zostanie przekazana na rachunek posiadacza do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały dokonane i zaksięgowane transakcje.

Co więc kryje się pod hasłem transakcje? Według regulaminu:

Transakcja – transakcja bezgotówkowa rozumiana jako płatność za towary i usługi przy użyciu Karty w punktach handlowo-usługowych akceptujących Kartę, znajdujących się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem Transakcji unieważnionych lub anulowanych.

  Pytanie czy zaliczają się do tego transakcje poprzez Internet? …werble… TAK! Informacja potwierdzona u źródła. Tak więc płacąc na przykład za zakupy w serwisie allegro, sklepach internetowych, zamawiając pizzę przez Internet – dostaniecie zwrot 3% Jedynym wyłączeniem są transakcje zwrócone lub anulowane.

  Do akcji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadają w Banku BPH konta osobistego. Warunki są dosyć liberalne. Jeżeli nie posiadacie żadnego rachunku w banku BPH lub posiadaliście ale zamknęliście go przed 2015 rokiem – możecie przystąpić do promocji. Macie na to czas od 2 marca do 30 czerwca 2015 r.

Nowy obraz (57)

Samo Lubię to! Konto wygląda obiecująco:

0 zł za prowadzenie konta – bez dodatkowych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za wydanie karty do konta
0 zł za przelewy w PLN przez Internet
0 zł za obsługę karty do konta jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy dowolną kartą płatniczą wydaną przez Bank BPH – w innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 6 zł)
0 zł za doładowanie telefonu komórkowego

Jak założyc konto?

  • przez Internet pod linkiem Załóż Lubię to! Konto
    (umowa dostarczona kurierem lub gotowa do podpisania w najbliższym oddziale wedle uznania)
  • w oddziale
  • poprzez infolinię

  Oprócz moneyback możecie otrzymać dodatkowe 50 zł za podpisanie umowy o Limit w saldzie. Macie na to czas tak samo jak na założenie konta, to znaczy 2 marca – 30 czerwca 2015 r. Jedynym warunkiem otrzymania dodatkowej premii jest utrzymanie ważnego limitu do dnia wypłaty premii. Nastąpi to po upływie 6 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o Limit. 

Bank BPH ma w swojej ofercie darmowy limit do 500 zł pod nazwą handlową Limit Fair. Korzystając z tej propozycji nie ponosicie opłaty za przyznanie i coroczne odnowienie limitu w pierwszym roku trwania umowy. W związku z tym dodatkową premię 50 zł możecie uznać jako „bonus za założenie konta”. Taki miły dodatek od BPH dla nowych klientów. 🙂

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

  Subiektywnym okiem oceniam to przedsięwzięcie bardzo pozytywnie. Promocja jest łatwa, prosta i przyjemna. Dodatkowy dochód uzyskiwany jest pasywnie, wręcz nieświadomie. Za każdy zakup kartą otrzymujecie 3% zwrotu. Żaden inny bank nie ma podobnej oferty. Dodatkowe 50 zł za samą aktywację limitu w koncie również brzmi uczciwie. Niemal darmowe konto (wystarczą 4 transakcje kartą miesięcznie, a przecież po to się je zakłada, by używać karty) może śmiało rywalizować z najlepszymi rachunkami na rynku. Więcej o nich w rankingu kont osobistych w górnym pasku bloga.

Sprawdź również:

200 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citibanku, czyli jak zarabiać na długu

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów