fbpx

Nawet 260 zł premii dla przenoszących konto z Orange Finanse do mBanku

Powoli projekt pod nazwą Orange Finanse przechodzi do historii. Od 8 sierpnia 2018 roku zaprzestano sprzedaży produktów finansowych pod brandem francuskiego telekomu, stawiając wyłącznie na obsługę bieżącą dotychczasowych klientów. Na łamach bloga kilkukrotnie zdarzyło mi się analizować promocje Orange Finanse, jedne nieco lepsze, inne nieco słabsze. Aby godnie pożegnać Orange Finanse, możecie skorzystać z promocji w ramach której otrzymacie 260 zł premii za przeniesienie konta na główną platformę mBanku oraz uzyskacie gwarancję pełnej darmowości rachunku do 29 lutego 2020 roku. Jeśli natomiast promocja niespecjalnie przypadnie Wam do gustu, możecie równolegle otworzyć konto w mBanku z 300 zł premii na start – tylko do 9 września 2018 roku!

 

 

100 zł na start za przeniesienie rachunku

Nie jest tajemnicą, iż Orange Finanse nie było samodzielnym bankiem, lecz oddziałem bankowości mobilnej mBanku w mariażu z telekomem Orange Polska. W związku z tym przenosiny na główną platformę mBanku nie będą się wiązały ze zmianą numeru konta, ani innymi drastycznymi zmianami.

Zanim przejdę do omawiania warunków promocji, najpierw krótko na temat uczestnictwa. Tutaj mBankowa klasyka gatunku, czyli definicyjnie nowy klient to osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

 

Drugi warunek to posiadanie na dzień 30 czerwca 2018 roku rachunku w Orange Finanse oraz posiadanie statusu klienta aktywnego. Zgodnie z regulaminem jest to klient, który:

  • na jednym ze swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Orange Finanse w ciągu co najmniej jednego z 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc startu promocji wykonał przelew wychodzący lub płatność kartową lub wypłatę lub otrzymał przelew przychodzący lub wpłatę gotówkową lub
  • w miesiącu poprzedzającym start promocji utrzymywał średnie saldo na dowolnym z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub oszczędnościowych w Orange Finanse na poziomie co najmniej 1000 zł lub
  • w miesiącu poprzedzającym start promocji posiadał w Orange Finanse aktywny rachunek techniczny do spłaty produktu kredytowego lub
  • w miesiącu poprzedzającym start promocji posiadał w Orange Finanse produkt kredytowy wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni.

 

Podsumowując, aktywny klient to po prostu osoba, której konto nie było całkowicie „martwe” lub posiadała produkt kredytowy Orange Finanse. Jeśli spełniacie powyższe warunki, chęć transformacji konta możecie zgłosić poprzez infolinię mBanku. Promocja trwa do 29 marca 2019 roku. Podczas wypełniania wniosku musicie zaakceptować wszystkie oświadczenia w dziale „X. Oświadczenia„.

Za fakt przeniesienia i uruchomienia promocyjnego eKonta otrzymacie 100 zł premii. Zostanie ona wypłacona w miesiącu następującym po złożenie wniosku o przeniesienie konta.

 

 

160 zł premii za aktywne użytkowanie rachunku

Dalsza część promocji ma już standardowy charakter dla promocji eKonta. 150 zł premii w formie pięciu miesięcznych transz uzyskacie za aktywność płatniczą. Aby zdobyć 30 zł w danym miesiącu należy wykonać 15 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Jeśli natomiast wykonacie od 10 do 14 transakcji, wówczas otrzymacie 20 zł, zaś w przypadku wykonania od 5 do 9 płatności, wasz miesięczny bonus wyniesie 10 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo podpisując umowę we wrześniu, płatności należy wykonać od października 2018 roku do lutego 2019 roku, zaś premie będą się pojawiać na waszych kontach od listopada 2018 roku do marca 2019 roku.

W celu wypłaty premii musicie spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki w danym miesiącu:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł (przykładowo z waszego konta w innym banku),
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

 

Aby zdobyć dodatkowe 10 zł, otwórzcie również rachunek oszczędnościowy Moje cele. Następnie do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia eKonta wykonajcie minimum jedną transakcję na rachunku do regularnego oszczędzania. Wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności).

 

 

 

 

Gwarancja niezmienności opłat do 29 lutego 2020 roku

Konto w Orange Finanse uzyskało sporą popularność dzięki bezwarunkowemu niepobieraniu opłat za kluczowe usługi oferowane klientom, a mianowicie za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet. Wszystkie te warunki będą dla Was aktywne do 29 lutego 2020 roku. Warto wspomnieć, iż w przypadku tradycyjnego eKonta Standard opłata za kartę nie jest pobierana w przypadku wykonania 5 płatności kartą (w przeciwnym razie wynosi 4 zł), zaś bankomaty są darmowe jedynie w przypadku korzystania z sieci Euronet, BZ WBK lub Planet Cash i to na kwotę minimum 100 zł. Wypłata z obcego bankomatu wiąże się z kosztem wynoszącym aż 7 zł. Oczywiście po upłynięciu daty granicznej i Was będą obowiązywały standardowe warunki.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów